Finance.ua: Допомога для ВПО: суми та процедура отримання

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Пон 06 чер, 2022 08:05

Finance.ua: Допомога для ВПО: суми та процедура отримання

Пропонуємо до обговорення:
Розглядаємо допомогу від держави та міжнародних організацій
Повномасштабна війна, яку 24 лютого розпочала росія проти України, триває. За цей час, згідно з даними Міжнародної організації з міграції, понад 8 млн українців були змушені переміститися всередині країни.

Дивися повний текст Допомога для ВПО: суми та процедура отримання
D2
 
Повідомлень: 310
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 чер, 2022 08:48

пізднувато виникла тема.
впошники ( я, наприклад ) давно вже обізнані. 10 - 18 квітня я дуже напружено переєрестровувався. черга на отримання талона з № була вже за пів-години до скінчення ком.години, видавали тільки 170 талонів. як на сміх, з 19 квітня нарешті з"явилася можливість реєструватися в Дія, хоча уряд обіцяв надати таку можливість з 30 березня.
отже, зареєструвався, місяць минає, а грошей нема...зайшов до УСЗН, прошу перевірити дані-кажуть все норм, чекайте...і на другий день бац!-і впали гроші і мені і дружині.

на допомогу від ООН неможливо зареєструватися, інформаційний канал тільки в Телеграм, там постійно пишуть, що запису на номери нема. але тоді ж, коли був в УСЗН , запитав в менеджера , що на варті , щодо ООН- і, просто диво :o :- каже, йдіть зараз і реєструйтеся. після реєстрації десь через три дні прийшли гроші - вестернпереказ з Італії

норвезька поміч не відбулася поки що. там також тільки один канал - вацап. я анкету заповнив, але нічого нема
protefiks1959
Аватар користувача
 
Повідомлень: 486
З нами з: 11.06.16
Подякував: 46 раз.
Подякували: 45 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 чер, 2022 18:42

Нам пришло два вида выплат от государства 26 тыс грн (где-то через 3 недели после подачи) и от ЮНИСЕФ 33 тыс грн (где-то через 2,5 месяца после подачи) Мы многодетная семья (3-е детей) являемся временно перемещёнными из города Киева в Киевскую область, так что не ленитесь , а подавайте документы
salov901
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 17.12.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 сер, 2022 19:47

Вже чотири місяці на "єДопомога" в мене висить статус "Ваша заявка успішно пройшла верифікацію та передана міжнародній організації RED ROSE CDS LIMITED. Щойно міжнародна організація схвалить виплату, статус заявки буде змінено на «Ваша заявка схвалена. Очікуйте виплати від міжнародної організації». І все. Я так зрозуміла, що допомогу видають вибірково, бо деякі мої знайомі отримали ці виплати ще місяць тому (теж, як і я пенсіонерки 60+)
goldfish32717
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13.08.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 25 лют, 2023 16:29

Если заполнить регистрацию, на отримання коштів, просять написать ИВАН - с карточки платежной, передавать такие данные можно или нет?
kizimelizaveta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 3477
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 09:39
qy700iti
14 4515
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 11:18
greenozon
10 19998
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 14:39
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама