Виплати військовим під час війни

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення галузей: промисловість, сільське і лісове господарство, будівництво, транспорт і зв'язок, торгівля і громадське харчування, матеріально-технічне забезпечення (логістика), культура, освіта, охорона здоров'я, соціальне забезпечення, наука, управління, житлово-комунальне господарство, побутове обслуговування населення.
  #<123456 ... 22>
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 18:33

  Успіх написав:Тут(де я знаходжусь) - воюють НЕ за/для грошей!!!

  Успіх написав:Таксссс - значить минула моя зарплата + премія = ~3200долярчиків(яку моя дружина на щастя таки зафіксувала в #нікомунепотрібному) ))
А от тепер(цього місяця) моя зарплата + премія буде = ~ 2950долярчиків? :shock:
Мінус 250долярчиків за 1 тиждень на рівному місці? :shock:
Ну нічо, терпимо... - головне, щоб на осінь не перетворилось з 3200 на 2200 #нікомунепотрібних :roll:

:lol:
bamper
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4642
З нами з: 22.05.08
Подякував: 187 раз.
Подякували: 1768 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 18:44

  bamper написав:
  Успіх написав:Тут(де я знаходжусь) - воюють НЕ за/для грошей!!!

  Успіх написав:Таксссс - значить минула моя зарплата + премія = ~3200долярчиків(яку моя дружина на щастя таки зафіксувала в #нікомунепотрібному) ))
А от тепер(цього місяця) моя зарплата + премія буде = ~ 2950долярчиків?
Мінус 250долярчиків за 1 тиждень на рівному місці? :shock:
Ну нічо, терпимо... - головне, щоб на осінь не перетворилось з 3200 на 2200 #нікомунепотрібних :roll:

:lol:
Замість тисячі слів... :)
asti
 
Повідомлень: 4024
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 18:46

То що - поміняємось роботою? ;)

  asti написав:Замість тисячі слів...

  bamper написав:
  Успіх написав:Тут(де я знаходжусь) - воюють НЕ за/для грошей!!!

  Успіх написав:Таксссс - значить минула моя зарплата + премія = ~3200долярчиків(яку моя дружина на щастя таки зафіксувала в #нікомунепотрібному) ))
А от тепер(цього місяця) моя зарплата + премія буде = ~ 2950долярчиків? :shock:
Мінус 250долярчиків за 1 тиждень на рівному місці? :shock:
Ну нічо, терпимо... - головне, щоб на осінь не перетворилось з 3200 на 2200 #нікомунепотрібних :roll:

:lol:

Ну так я ще й про свою сім'ю/дітей думаю!

Але, я ще раз кажу - я готовий поїхати додому і працювати за 300(триста) доларів, а ви на моє місце за 3 000(три тисячі) доларів - ок?
Востаннє редагувалось Успіх в Пон 11 лип, 2022 18:47, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6370
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 907 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 18:47

  Успіх написав:
  asti написав:Згодні воювати за таку платню?
Тут(де я знаходжусь) - воюють НЕ за/для грошей!!!
Думаю, що ВСІ готові віддати, наприклад, Вам свої зарплатні премії і повернутись додому, а Ви вже замість нас воюйте - ок?
Не треба мені нічого віддавати. В мене все є!
Захищайте країну, бережіть себе, лупіть русню!
Слава Україні!!!
asti
 
Повідомлень: 4024
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 18:57

  Успіх написав:Але, я ще раз кажу - я готовий поїхати додому і працювати за 300(триста) доларів, а ви на моє місце за 3 000(три тисячі) доларів - ок?

для того щоб платити Вам $3000 потрібно щоб інші працювали не за $300.
подумайте над цим коли буде час.
bamper
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4642
З нами з: 22.05.08
Подякував: 187 раз.
Подякували: 1768 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 19:20

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  bamper написав:для того щоб платити Вам $3000 потрібно щоб інші працювали не за $300.
подумайте над цим коли буде час.

Якщо армія та інші силовики коло 1 млн., а всього платили податки 10 млн (зараз менше) значить 9 повинні утримати одного силовика ну і ще кавалок вчителя-лікаря і т.д. та надцять пенсіонерів, дітей і т.д. Навіть, якщо працюючим не дати нічого і забрати, те що мож забрати (депозити, облігації), то надовго при такому розкладі не вистачить.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6709
З нами з: 19.04.12
Подякував: 103 раз.
Подякували: 1044 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 20:13

недавно дізнався ціаву деталь - виявляється воякам ЗСУ платять не зарплату, а вони отримують грошове забезпечення + премію

https://www.budgetnyk.com.ua/article/42 ... vtsv#anc_1

Наймані працівники за свою роботу отримують заробітну плату, а військовослужбовці — грошове забезпечення. Грошове забезпечення зарплатою не вважається. Та й відносини, у яких перебуває військовослужбовець розглядаються не як трудові, а як служба. Це значить, що на військовослужбовців не поширюється КЗпП і з ними не укладається трудовий договір (лист Мінсоцполітики від 24.07.2013 р. № 774/13/84-13). Це не означає, що військовослужбовці мають гірший правовий захист, але є свої нюанси
greenozon
 
Повідомлень: 16257
З нами з: 01.06.14
Подякував: 435 раз.
Подякували: 1603 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 20:15

  Ой+ написав:
  bamper написав:для того щоб платити Вам $3000 потрібно щоб інші працювали не за $300.
подумайте над цим коли буде час.
Якщо армія та інші силовики коло 1 млн., а всього платили податки 10 млн (зараз менше) значить 9 повинні утримати одного силовика ну і ще кавалок вчителя-лікаря і т.д. та надцять пенсіонерів, дітей і т.д. Навіть, якщо працюючим не дати нічого і забрати, те що мож забрати (депозити, облігації), то надовго при такому розкладі не вистачить.
Так, тому вся надія на західних партнерів. Поки що вони покривають 50% наших видатків. Поки що...
asti
 
Повідомлень: 4024
З нами з: 24.11.12
Подякував: 42 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 20:24

  greenozon написав:недавно дізнався ціаву деталь - виявляється воякам ЗСУ платять не зарплату, а вони отримують грошове забезпечення + премію

https://www.budgetnyk.com.ua/article/42 ... vtsv#anc_1

Наймані працівники за свою роботу отримують заробітну плату, а військовослужбовці — грошове забезпечення. Грошове забезпечення зарплатою не вважається. Та й відносини, у яких перебуває військовослужбовець розглядаються не як трудові, а як служба. Це значить, що на військовослужбовців не поширюється КЗпП і з ними не укладається трудовий договір (лист Мінсоцполітики від 24.07.2013 р. № 774/13/84-13). Це не означає, що військовослужбовці мають гірший правовий захист, але є свої нюанси

В копилку интересного - Солнце встает на востоке,а заходит на западе😊
THB
 
Повідомлень: 957
З нами з: 22.07.16
Подякував: 145 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 лип, 2022 21:12

  asti написав:
  Ой+ написав:
  bamper написав:для того щоб платити Вам $3000 потрібно щоб інші працювали не за $300.
подумайте над цим коли буде час.
Якщо армія та інші силовики коло 1 млн., а всього платили податки 10 млн (зараз менше) значить 9 повинні утримати одного силовика ну і ще кавалок вчителя-лікаря і т.д. та надцять пенсіонерів, дітей і т.д. Навіть, якщо працюючим не дати нічого і забрати, те що мож забрати (депозити, облігації), то надовго при такому розкладі не вистачить.
Так, тому вся надія на західних партнерів. Поки що вони покривають 50% наших видатків. Поки що...

а тепер для загальної картини новина:
Конгресменка Спартц пояснила свої претензії: річ не в Єрмаку, а в контролі над допомогою Україні
https://www.pravda.com.ua/news/2022/07/11/7357588/
Вона заявила, що "зустрічалася майже з кожним керівником адміністрації і парламенту" України, щоб викласти пропозиції щодо можливої системи нагляду за використанням допомоги США, "але ваша сторона (Київ) з цим не погодилася".

навіть війна не змогла зламати систему корупції що й досі існує на всіх поверхах влади.
і кришується вся ця система з кабінету президента. і всі наші партнери про неї знають.
і саме тому виникаються додаткові питання і затримки в надані допомоги.
bamper
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4642
З нами з: 22.05.08
Подякував: 187 раз.
Подякували: 1768 раз.
 
Профіль
  #<123456 ... 22>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
379 60624
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 10 лют, 2023 23:02
Kudrjavuy
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама