Збитки, завдані інфраструктурі міста Буча під час війни,...
+Додати тему
Відповісти на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Цікаво - якщо проста арифметика стане в нагоді -то це 2400 за кв метр в Бучі на відбудову. Щось дуже мало, нікому не здається... Поясніть де я помиляюсь.
Збитки від руйнувань в Ірпені вп’ятеро більші, ніж у Бучі, – експерти
Унаслідок перебування російських окупантів у Приірпінні наймасштабніших руйнувань зазнав Ірпінь: він, зокрема, постраждав майже у 5 разів більше, ніж сусідня Буча. Про це свідчать аналітичні звіти, підготовлені в рамках проєкту «RebuildUA», який реалізовують Київська школа економіки та компанії «Smart Farming» і «Вкурсі землі».
◾️Збитки, завдані інфраструктурі Ірпеня, експерти проєкту оцінюють у 25,3 млрд грн (майже 922 млн дол.), а шкоду, якої зазнала Буча – в 5,2 млрд грн (191 млн дол.).