Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
Народ, а є якесь джерело курсу долара в касах? Тобто щоб наприклад не отримувати долар готівкою, якщо банк купує його з прийнятною різницею з обмінками, і просто завести гривню на рахунок.
Nick_D написав:Народ, а є якесь джерело курсу долара в касах? Тобто щоб наприклад не отримувати долар готівкою, якщо банк купує його з прийнятною різницею з обмінками, і просто завести гривню на рахунок.
Дюрі-бачі написав:mephala курс і відсотки звісно чудові. Але банк ніяк не націоналізують щоб спокійно з ним працювати і не чекати коли він перейде в режим Форварда з його 1000 грн/день