Клуб 200К - Теребеньки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про банківські послуги: відкриття поточних рахунків для фізосіб, СПД та юридичних осіб, розрахунково-касове обслуговування (РКО), клієнт-банк, інтернет-банкінг, комунальні платежі населення, отримання готівки та інші послуги.
  #<1 ... 678679680681682>
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2024 18:20

  sergey_sryvkin написав:
  igor_egor202 написав:Есть что то интересное в Идеи банке? Чем пользуетесь в нём? Они мне постоянно звонят кредитку предлагают.

Найтупіший і найбезпорадніший банк із тих, з якими довелося мати справу.

Спасибо. Вот такой ответ на вопрос мне нравится.
igor_egor202
Аватар користувача
 
Повідомлень: 78
З нами з: 02.03.19
Подякував: 115 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2024 18:27

sens Через Дiю в Сенсе покупаете в счёт кредитных средств? (4% не берётся комиссия).
igor_egor202
Аватар користувача
 
Повідомлень: 78
З нами з: 02.03.19
Подякував: 115 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 кві, 2024 20:34

  sens написав:
  igor_egor202 написав:
  sens написав:
Я зараз маю швидкий під 8% в Сенс, 10% ізі та спорт - безстроково, 7% в мтб на 10 днів, під 5% в прокредіт та правекс, райф,ПУМБ. Так що якщо сума невелика то так. Якщо поповнення і депозит,багато тримають 3 місячні. У мене особисто є 3 і 5 річні старі депозити ,також овдп . По останнім вирішив розбивати купівлю в одного продавця виплати на різні банки.

ОВДП через Дiю покупаете?

Поповнення рахунку в Універ , там купляю за 1 грн , вихід на декілька рахунків

Через кабінет Універу на компі, чи у додатку Вотан купляєте? І поповнення як робите? СЕПом? Наступного дня кошти доступні чи в поточному дні?
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 880
З нами з: 02.09.19
Подякував: 308 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 06:12

  igor_egor202 написав:sens Через Дiю в Сенсе покупаете в счёт кредитных средств? (4% не берётся комиссия).

В сенсе суперапп купівля лише за власні
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 06:15

  1finanсier"[quote="5711130:igor_egor202 написав:
  sens написав:
Я зараз маю швидкий під 8% в Сенс, 10% ізі та спорт - безстроково, 7% в мтб на 10 днів, під 5% в прокредіт та правекс, райф,ПУМБ. Так що якщо сума невелика то так. Якщо поповнення і депозит,багато тримають 3 місячні. У мене особисто є 3 і 5 річні старі депозити ,також овдп . По останнім вирішив розбивати купівлю в одного продавця виплати на різні банки.

ОВДП через Дiю покупаете?

Поповнення рахунку в Універ , там купляю за 1 грн , вихід на декілька рахунків[/quote]
Через кабінет Універу на компі, чи у додатку Вотан купляєте? І поповнення як робите? СЕПом? Наступного дня кошти доступні чи в поточному дні?[/quote]
Wotan у мене працює лише на старому андроід леново який я тримаю лише в Одесі для Інтертелеком.
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 19:30

  sens написав:
  1finanсier"[quote="5711130:igor_egor202 написав:
  sens написав:
Я зараз маю швидкий під 8% в Сенс, 10% ізі та спорт - безстроково, 7% в мтб на 10 днів, під 5% в прокредіт та правекс, райф,ПУМБ. Так що якщо сума невелика то так. Якщо поповнення і депозит,багато тримають 3 місячні. У мене особисто є 3 і 5 річні старі депозити ,також овдп . По останнім вирішив розбивати купівлю в одного продавця виплати на різні банки.

Wotan у мене працює лише на старому андроід леново який я тримаю лише в Одесі для Інтертелеком.

А як поповнюєте і коли гроші зараховуються на рахунок - поточним днем, або наступним?
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 880
З нами з: 02.09.19
Подякував: 308 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 14 кві, 2024 21:11

  1finanсier написав:
  1finanсier"[quote="5711130:igor_egor202 написав:
  sens написав:
Я зараз маю швидкий під 8% в Сенс, 10% ізі та спорт - безстроково, 7% в мтб на 10 днів, під 5% в прокредіт та правекс, райф,ПУМБ. Так що якщо сума невелика то так. Якщо поповнення і депозит,багато тримають 3 місячні. У мене особисто є 3 і 5 річні старі депозити ,також овдп . По останнім вирішив розбивати купівлю в одного продавця виплати на різні банки.

Wotan у мене працює лише на старому андроід леново який я тримаю лише в Одесі для Інтертелеком.

А як поповнюєте і коли гроші зараховуються на рахунок - поточним днем, або наступним?[/quote]
Не зрозумів
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 13:14

  sens написав:
  igor_egor202 написав:sens Через Дiю в Сенсе покупаете в счёт кредитных средств? (4% не берётся комиссия).

В сенсе суперапп купівля лише за власні

Несколько месяцев назад С Сенса в счет кредитных средств купить нельзя было,а из Дii через Сенс можно было.(Мне именно в Сенсе это подтвержДали).Я этого делать не могу (так как в Дii мне это недоступно,из за того что некоторые мои документы в Дii требуется обновить).
igor_egor202
Аватар користувача
 
Повідомлень: 78
З нами з: 02.03.19
Подякував: 115 раз.
Подякували: 6 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 15:15

  sens написав:
  Ulgen написав:"Поповнення рахунку в Універ , там купляю за 1 грн , вихід на декілька рахунків" В Універі дорожче ніж в ICU, Bond UA, Sense! Мені особисто подобається наразі Сенс:
1)Це банк-пряме зарахування готівкою без комісії в терміналі, або безготівкою з інших банківських рахунків чере СЕП -2 години максимум і кошти на рахунку
2)Вони є первинним дилером і на вторичному ринку практично завжди мають кращу пропозицію по ціні.
3)Швидкість купівлі-через додаток в смартфоні за 5 хв.
4)Відсутність комісії за утримання та купівлю, виплату купону, погашення- повен 0!
5)Зарахування купону та тіла ОВДП в той же день що й в проспекті емісії, а не через день чи два як буває в інших!
6)Наразі він державний, відсутні ризики по санкціям та інших банківським установам які задіяні в процесі переказів коштів в інших брокерах.
Не являється рекламою, а особисто своя думка так як є клієнтом також Універ, ICU.
Звісно якщо рахунок відкритий вже в іншому брокері і суми інвестування незначні то немає ніякого резону так як різниця незначна в економії.

Також Приват - купив більше 400 , комісія 1100 грн , проте без підтвердження прибутку, всюди лімит 400000 грн


Чому не Кінто?
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 19.03.09
Подякував: 147 раз.
Подякували: 234 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 кві, 2024 15:22

  emeta написав:
  sens написав:
  Ulgen написав:"Поповнення рахунку в Універ , там купляю за 1 грн , вихід на декілька рахунків" В Універі дорожче ніж в ICU, Bond UA, Sense! Мені особисто подобається наразі Сенс:
1)Це банк-пряме зарахування готівкою без комісії в терміналі, або безготівкою з інших банківських рахунків чере СЕП -2 години максимум і кошти на рахунку
2)Вони є первинним дилером і на вторичному ринку практично завжди мають кращу пропозицію по ціні.
3)Швидкість купівлі-через додаток в смартфоні за 5 хв.
4)Відсутність комісії за утримання та купівлю, виплату купону, погашення- повен 0!
5)Зарахування купону та тіла ОВДП в той же день що й в проспекті емісії, а не через день чи два як буває в інших!
6)Наразі він державний, відсутні ризики по санкціям та інших банківським установам які задіяні в процесі переказів коштів в інших брокерах.
Не являється рекламою, а особисто своя думка так як є клієнтом також Універ, ICU.
Звісно якщо рахунок відкритий вже в іншому брокері і суми інвестування незначні то немає ніякого резону так як різниця незначна в економії.

Також Приват - купив більше 400 , комісія 1100 грн , проте без підтвердження прибутку, всюди лімит 400000 грн


Чому не Кінто?

Чому? В Кінто також
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16603
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 911 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 678679680681682>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10038 2193647
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 20:21
NDV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама