Стан освіти в Україні і не тільки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум Освіта в Україні та світі. Обговорюються питання освіти: куди піти вчитися на фінансові спеціальності, ліцеї, коледжі, вузи, а також обговорення тренінгів, семінарів та курсів, навчання, MBA, друга фінансова освіта.
  #<1 ... 12131415>
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 16:10

Re: Еміграція, заробітчанство

нормальное образование, задорное и патриотичное
https://t.me/xydessa_premium/922990
Зображення
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 16:48

  nekefer написав:нормальное образование, задорное и патриотичное
https://t.me/xydessa_premium/922990
Зображення

Думаю имелась в виду щавелевая кислота. Но корреспондент проходил химию уже в современной школе и разницы не уловил.
airmax78
 
Повідомлень: 42896
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5287 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 17:49

  airmax78 написав:
  nekefer написав:нормальное образование, задорное и патриотичное
https://t.me/xydessa_premium/922990
Думаю имелась в виду щавелевая кислота. Но корреспондент проходил химию уже в современной школе и разницы не уловил.

там какая-то тетя в каментах написала что такое вещество применяется в косметологии, я погуглил, и вот
https://eva.ua/pr338511/
с точки зрения маркетологов в одном флаконе вмещаются "высокие концентрации кислоты" и "щелочная вода в гранулах", а еще продукт является веганским :lol:
хз как дальше с этим жить
Зображення
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 18:50

Re: Стан освіти в Україні і не тільки

  Denik написав:Ви про якусь не ту Україну. Коли мій син вчився у дитячому садочку (звичайному державному) - виховательці вистачало грошей на відпустку в Єгипті.

В садочках зарплати ще менші, але і в учителів нижчі, ніж в касирів... От моя мама з 45 р. стажу, надбавками методиста, старшими вчителями, преміями за престиж і прочу лабуду має 14k в місяць, а початківець - вдвічі менше... Вчитель може більш-менш жити тільки якщо набере 100500 дітей для репетиторства, або має іншу оплачувану роботу (мама раніше торгувала автотоварами).
Тільки от постійні реформи спрямовані на те, щоб вчитель все більше і більше працював і в нього не залишалось часу на заробляння грошей...

Я розумію, що в нас нема грошей як в Китаю, щоб заливати освіту і науку фінансуванням, але хоча б на рівень Казахстану треба виходити і виконувати таки прийняті постанови, зокрема № 822 ...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2962
З нами з: 29.07.22
Подякував: 530 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 21:26

Re: Стан освіти в Україні і не тільки

  pesikot написав:Хорошие бесплатные школы ? 10% на город, в лучшем случае

Поки НУШ не дообралась до всієї школи то ще років 5 є, а далі буде повний колапс...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2962
З нами з: 29.07.22
Подякував: 530 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 22:11

Re: Стан освіти в Україні і не тільки

  Дюрі-бачі написав:В садочках зарплати ще менші, але і в учителів нижчі, ніж в касирів... От моя мама з 45 р. стажу, надбавками методиста, старшими вчителями, преміями за престиж і прочу лабуду має 14k в місяць, а початківець - вдвічі менше... Вчитель може більш-менш жити тільки якщо набере 100500 дітей для репетиторства, або має іншу оплачувану роботу (мама раніше торгувала автотоварами).
Тільки от постійні реформи спрямовані на те, щоб вчитель все більше і більше працював і в нього не залишалось часу на заробляння грошей...

Я розумію, що в нас нема грошей як в Китаю, щоб заливати освіту і науку фінансуванням, але хоча б на рівень Казахстану треба виходити і виконувати таки прийняті постанови, зокрема № 822

В моєї мами запитав з/п - трохи більше 20 тис. бо більше ставки, Пенсія 7+, судиться за 11 бо виходила в 50 років на дольову на 1 місяць не зрозуміло навіщо. Є приватні уроки. Тобто вчителі зі стажем років 20 - то є середній клас по факту.
Denik
 
Повідомлень: 3121
З нами з: 23.02.09
Подякував: 638 раз.
Подякували: 1119 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 22:33

Re: Стан освіти в Україні і не тільки

  Denik написав:Тобто вчителі зі стажем років 20 - то є середній клас по факту.
  Denik написав:з/п - трохи більше 20 тис. бо більше ставки

Це вже 1,5 ставки. Не кожен молодий зможе стільки працювати. Моя мама так працювала до виходу на пенсію, а після - працює на 0.75-0.9 ставки і взагалі має бажання звільнитись, на фоні нових реформ...
  Denik написав:Пенсія 7+, судиться за 11
Моїй вдалося відсудити 9.5, а тепер, після перерахунку - 10.5.
  Denik написав:то є середній клас по факту.

Що??? Який до біса середній клас? Хіба якщо після 1,5 ставки в школі ще на 2 ставки приватних уроків давати...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2962
З нами з: 29.07.22
Подякував: 530 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 бер, 2024 23:28

  Denik написав:
  Дюрі-бачі написав:В садочках зарплати ще менші, але і в учителів нижчі, ніж в касирів... От моя мама з 45 р. стажу, надбавками методиста, старшими вчителями, преміями за престиж і прочу лабуду має 14k в місяць, а початківець - вдвічі менше... Вчитель може більш-менш жити тільки якщо набере 100500 дітей для репетиторства, або має іншу оплачувану роботу (мама раніше торгувала автотоварами).
Тільки от постійні реформи спрямовані на те, щоб вчитель все більше і більше працював і в нього не залишалось часу на заробляння грошей...

Я розумію, що в нас нема грошей як в Китаю, щоб заливати освіту і науку фінансуванням, але хоча б на рівень Казахстану треба виходити і виконувати таки прийняті постанови, зокрема № 822

В моєї мами запитав з/п - трохи більше 20 тис. бо більше ставки, Пенсія 7+, судиться за 11 бо виходила в 50 років на дольову на 1 місяць не зрозуміло навіщо. Є приватні уроки. Тобто вчителі зі стажем років 20 - то є середній клас по факту.

В малого в 11-му класі, на днях, чергова вчителька з математики звільнилася, не стала навіть до закінчення НР чекати. Дали на заміну якусь пенсіонерка.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2024 11:27

  Дюрі-бачі написав:
  pesikot написав:Хорошие бесплатные школы ? 10% на город, в лучшем случае

Поки НУШ не дообралась до всієї школи то ще років 5 є, а далі буде повний колапс...

ви маєте відношення до освіти. НУШ критикуєте...

а що треба робити? залишати як є? ви бачите якийсь варіанти?
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5965
З нами з: 29.09.19
Подякував: 575 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Вів 19 бер, 2024 11:42

Re: Стан освіти в Україні і не тільки

  Shaman написав:ви маєте відношення до освіти. НУШ критикуєте...

а що треба робити? залишати як є? ви бачите якийсь варіанти?

Я вже писав про НУШ: це приклад того, як благими намірами стелять дорогу до пекла.
Сама ідея НУШ дуже класна, значно краща ніж радянщина. Але її реалізація потребує значно більше ресурсів: обладнання для проєктів потрібне, зокрема наш університет подає регулярно заявки на гранти для STEM лабораторії, щоб було на чому вчити майбутніх вчителів, але там бюджет від 30 тис. Євро. А такі лабораторії потрібні по декілька штук в кожну школу. Та і в класах має бути 10-15 учнів, а не 40. І вчителі потрібні вмотивовані. І підручники б треба ліцензувати, скажімо у Оксфорда, і якісно перекласти, а не вигадувати велосипеди...
Без відсутності ресурсів я б не чіпав систему, яка ще якось працювала. А зараз отримуємо НУШат, які в 5 класі не знають матеріал першого, програму, яка містить просто рандомний набір тем, які часто повторюються в різних класах і вчителів, від яких вимагають робити щось, не пояснюючи що, без матеріалів, за копійчану зарплату...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2962
З нами з: 29.07.22
Подякував: 530 раз.
Подякували: 384 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 12131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
33 44810
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 15:02
Дюрі-бачі
0 2562
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 січ, 2024 17:46
rvolodimir02
12 9571
Переглянути останнє повідомлення
Вів 12 лип, 2016 13:45
Тракторист
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron