Hotab написав:hxbbgaf
Де ти взяв десятки мільйонів?
Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів».
«Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.
Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25 з дітьми, старими, жінками, інвалідами і т.д. Верзеш якусь маячню.
Ну от, серед тих 2 млн. окрім тих, що вже втекли, хворих і т.д. є ще й офіцери!