Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
Саме там де ти взяв «мільйон офіцерів». «Ухилянти» є як серед як абирвалгів, так і офіцерів. Як і виїхавші за кордон, і по догляду за трьома дітьми, і оті всі інші.. . Але тобі це поки що важко. Нічого, будемо точити цього дуба.
Ти говориш про десятки мільйонів, в Україні всього лишилось мільйонів 25 з дітьми, старими, жінками, інвалідами і т.д. Верзеш якусь маячню. Ну от, серед тих 2 млн. окрім тих, що вже втекли, хворих і т.д. є ще й офіцери!
hxbbgaf написав:Був номер, я раніше викладав відео, це не тільки він говорив, що хочуть надати право ментам виявляти "зайве" майно в людей.
Між виявляти (запитувати інформацію в різних реєстрах) і відбирати різницю не відчуваєте? Навіть в цьому законопроєкті це йде через суд. І знову ж таки, це всього лише законопроєкт, яких як гівна за банею. А вже те, що цей клоун навіть номер законопроєкту не вказав, каже про свідому маніпуляцію
Чорний день Конституції, бо влада позбавила нас всіх прав з тієї Конституції! Тільки якісь клоуни зараз за неї моляться по радіо. Вже не знають. до чого додуматись, церква ж відділена від держави? Самі перетворюють нас на ращку. Моляться за Конституцію? Це відспів. Вбивць завжди тягне чи на місце злочину, чи на поховання жертви.
Востаннє редагувалось hxbbgaf в Нед 28 чер, 2026 13:30, всього редагувалось 1 раз.
Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.
Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ? Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅 Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра»
Закордоном, напевно, більшість. Хтось вже і на тому світі.
Але з висмоктаним з пальця «1 мільйон офіцерів» це раптом дало збій? От якраз «офіцери» всі залишались в країні і не ходили на той світ? Вони ж «дуже підготовлені» після в.кафедри 30 років назад , все сидять в Україні і чекають війни, бо їх абирвалг включив в «гарячий мільйон» 😅😅 Себе він включив в «кволі, не можу навіть дрони збирати», а от 118-кг Барабашова з кафедрою 30 років тому, його включив в «готові в атаку хоч завтра»
Ні, ну закордон мали б виїжджади жінки. діти, старі, а ти вже виправдовуєш офіцерів, що насовали хабарів чи через кумів повиїжджали. То ти за те, щоб всіх випустити, хто хоче, чи тільки офіцерів?
Стефанчук нагородив Кучму відзнакою Верховної Ради Кучма отримав нагороду імені своєї жертви В’ячеслава Чорновола За те, що поздавав рашці літаки, ракети, всю зброю з дальністю більше 100 км.