Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79067907790879097910 ... 8053>
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:02

  flyman написав:
  M-Audio написав:Якщо мені доведеться підносити снаряди в момент, коли не можна, то через день я приблизно на місяць стану взагалі непрацездатний. Що буде, якщо мені ще й в такому стані доведеться підносити снаряди, я не знаю, бо такий експеримент на собі не ставив. Але ззовні я нормальна людина, без обмеженнь в рухах. Як вважаєте, я можу довести цю ситуацію ВЛК, або десь потім, що наслідки -- це саме держави вина?

як що?
відмовишся виконувати наказ: непокора і твій дім шконка,
якщо не відомишся, твій друг утка, це якщо "не повезе"

Так ще й в тому справа, що і утку повинен буде хтось з близких забезпечити, бо держава 100% скаже, що немає зв'язку між виконанням бойового завдання і погіршенням стану здоров'я, а отже знову мені ніхто нічого не винен. В результаті користі від мене на фронті копійок на 5, витрат на мобілізаційні заходи і транспорт - тисячі, і якщо зараз я в змозі забезпечити родині житло і існування (власне залишилось в окупації), то в такому раскладі і їм теж не буде де жити, не кажучи вже про моє лікування і догляд. Проте, Кулеба, мабуть, буде довольний -- справедливість відновлено.
M-Audio
 
Повідомлень: 2907
З нами з: 23.03.11
Подякував: 570 раз.
Подякували: 402 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:12

M-Audio поки не буде на кожне вакантне місце в штурмову бригаду по три кандидати (хай навіть які не бажають), доти ніхто не буде в ТЦК індивідуально розглядати вашу ситуацію. Ясно що зараз , якщо ви є, то ви і йдете в енну штурмову. Але якщо Бетона з біцепсами спіймають на березі Тиси, то він і буде замість вас. А у вас може буде шанс.
младовоєнпєнс шикує на 20К з бюджету

Мені не подобається, що ти щоразу зменшуєш на 3.6 кгрн! У мене 23.6!!
Запамʼятай! Топ для простих смертних, НЕ судей, депутатів, прокурорів.
І ще мені не подобається слово «шикує» . Я зараз в місяць в Києві витрачаю 1 кує + , це без капітальних витрат типу змінив айфон, купив іншу машину. Це «просто живу в Києві».
І щодо моєї пенсії, яка багатьом не дає спокою..
Неважливо, що я їх, саме десь в цій сумі і сплачую в якості ЕСВ щомісяця зі своєї зарплати. То таке. Важливо, що я їх , оці тисячі пенсії, заробив. Бо поки ти смоктав університетські сіськи, смоктав ще десь, бо хлебало саме для смоктання пристосовано, , брав хабарі зі студентів, я за копійки літав в небі Донбасу. В ті самі 14-15ті..
А ти в 14-му що робив? Мені здається натягував безкозирку і ховаючи праву руку на фото кричав «я горяч». Нє? :lol:
Hotab
 
Повідомлень: 12236
З нами з: 15.02.09
Подякував: 346 раз.
Подякували: 2234 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:40

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в кожній українській сім'ї має бути не менше трьох дітей, для того, щоб Україна мала перспективи.
https://ukranews.com/ua/news/992210-v-k ... ayina-mala
Water
 
Повідомлень: 2293
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  M-Audio написав:бо держава 100% скаже, що немає зв'язку між виконанням бойового завдання і погіршенням стану здоров'я, а отже знову мені ніхто нічого не винен

ветеран, расскажи свою историю, обещаю Я тебе утку лично принесу...
Прохожий
 
Повідомлень: 13674
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:47

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Schmit написав:У мене все оновлено, а у вас?
Вже рік і 27 днів як мобілізований.
Востаннє редагувалось sashaqbl в Суб 27 кві, 2024 23:50, всього редагувалось 1 раз.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1583
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:49

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  detroytred написав:Чалий наголосив, що бачить вікно можливостей для України у цій війні до кінця цього року – початку наступного.

Якусь фігню він бачить. Нема ніякого вікна можливостей найближчий рік. В нас менше людей, менше техніки, менше боєприпасів.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1583
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:50

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  fler написав:Замовити одяг за кордоном? Ви розумієте, що джинси підібрати в інтернет - це лотерея? Як брати плаття, коли не можеш помацати руками тканину? Як брати без примірки взуття? Якщо не підійшло, то вартість доставки за рахунок покупця + втрата купи часу на обмін і не факт, що вдало.

А ви розумієте, що в Німеччині ти замовляешь, тобі привозять до дверей та залишають, ти міряешь, та якщо не хочеш - відмовляєшся... Так само(ну +/-) у нас. Заказав, курьєр привіз. Тобі не підійшло - відмовився. Все.
Це проблема якогось окремого слоюю населення, якій досі живе у совку по його правилам... Це нормально замовити, поміряти та відмовитись...

  fler написав:нас всі пересічні живуть в оренді? Камон.
На ринку зараз скупляються переважно: - пенси (тому що звикли); - військові (тому що є гроші та немає часу лазити по ТРЦ); - молодь (яка гуляє на свіжому повітрі); - працівники ринку (вони знають, де дешевше та якісний товар); - жінки (які вміють рахувати гроші).
В інтернеті скупляються: переважно домогосподарки та ухилянти (які не виходять з дому).
У ТРЦ скупляються: переважно молодь та "папіки".
Звісно, це не означає, що ті,хто скупляється на ринку, нічого не замовляють в інтернеті. Зауважу, що на ринок за барахлом не йдуть, як і не йдуть за брендовим одягом, а йдуть, щоб купити якісні продукти та одяг за прийнятними цінами.

А пересічний з 15К ЗП сильно може дозволити власне житло? Камон!
Пенсии зараз скупляться у магазинах АТБ. Або якихось місцевих. В мене є у місті такі - Файно. Пенсии там отримують знижки 10% до 12 години...
Моя бабця, 73 роки, вже не може виходити сама з хати. Тому саме я скупляюсь для неї, та сплачую комуналку... Ось така вона, країна вільних, коли я з налогов плачу ії пенсію, та я ж ії ще содержу на старості років))
Якісний одяг на ринку? Це взагалі якась діч. Мене колись торкнуло, та я купив на ринку ньюбеланс кроси, які за рік розвалились. А оригінали я ношу по 5-7років. Як кажуть - скупоц платит дважды, а дурак - всю жизнь.

Купувати в мережі - зручно. Та не тре казати що цим користуються або домогосподарки або ухилянти... Мені зручніше замовити піцу з доставкою до дому, ніж самому їхати на своєму авто, витрачати бенз, час. Я ліпше заплачу ті 50-100 грн за доставку, чим буду гоняти крузак, який на ті 20-30км сожре соляри на 300 грн.
Востаннє редагувалось dimo_0n в Нед 28 кві, 2024 00:03, всього редагувалось 3 разів.
dimo_0n
 
Заблокований
Повідомлень: 305
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:53

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Дюрі-бачі написав:влеозапчастин Успіха,

Так там і заробітку було... Він ледве жив.... Я помятаю як він скаржився...
То треба таких загнати до закриття, щоб він пішов на біржу та отримував якісь кошти від платників податків? Чи може хай собі там живе, не потребує допомоги, та якось зводе кінець з кінцями? Ні. Давайте його зпбовяжемл встановити РРО, наняти буха, админа, якій налаштуе бас або 1С..... Все для людей :lol:
Востаннє редагувалось dimo_0n в Нед 28 кві, 2024 00:16, всього редагувалось 2 разів.
dimo_0n
 
Заблокований
Повідомлень: 305
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 103 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:57

Re: Напад росії і білорусі на Україну

⚡️Головне за сьогодні в Україні:

🔸росія атакувала 4 ТЕС ДТЕК, серйозно пошкоджено обладнання

🔹Росіяни захопили ще два села на захід від Авдіївки: Соловйове та Семенівку

🔸Суд узяв під варту на 59 днів голову Броварської РДА Майбоженка, який учора п'яним збив людей. Без можливості внести заставу

🔹Росіянам вдалося прорватися і закріпитися у певній частині Очеретино

🔸Представники ТЦК будуть чергувати на більшості блокпостів України

Сладких снов, называется
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2636
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 194 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 27 кві, 2024 23:59

Бетон
пора отходить с боями в варшавский котел)))
Прохожий
 
Повідомлень: 13674
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 79067907790879097910 ... 8053>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 30613
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 192282
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 629693
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама