Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12136121371213812139>
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:02

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  tester3373 написав:при чому тут Фріз до ПФ?
йому і іншим хто захищав з загальних податків повинно платитися утримання.
Після потрапляння в загальний казан-гроші стають однаковими , тому не головне хто і скільки туди поклав, головне щоб вистарчило виконати зобовязання Держави перед ними, а щоб Державі вистарчило треба щоб і Ви виконали свої зобовязання перед нею
Держава( чи Пенсійний Фонд) це просто розпорядники Ваших грошей.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:08

  tester3373 написав:
  budivelnik написав:
  tester3373 написав:в итоге пенсия пшик так как инфляция слабо учитывается.
Ти оформляв вже пенсію?
Звідки таке дурне припущення?
Ще раз
Кожен рік стажу - 0,01 коефіцієнт, тобто 35 років=0,35
Тепер
Твою зарплату в місяць порівнюють з середньою зарплатою яка була в тому місяці і виводять коефіцієнт
твоя зарплата/середня по країні в цей місяць=??????
Потім беруть твої середні коефіцієнти , плюсують і виводять середній коефіцієнт за весь стаж ( при цьому по певним правилам можуть викинути 10% найгірших місячних коефіцієнтів)
Далі пенсія розраховується просто
середня по Україні на день призначення пенсії* коефіцієнт стажу(0,35 тобі треба буде мати поки допрацюєш до 65 років)* твій середньомісячний коефіцієнт.... і якщо вийде менше 2500... то тобі дорахують десь до 3500.


дурник тут ти який натягує сову на глобус. формула яку ти розказав це тим хто з 2000 року працювати почав. ці ще на пенсію не виходять. а тим хто прац до 2000 можна взяти в коеф тільки 5 років. от і виходить що 15 старих жирних років в нікуди. зато 20 останніх у всій красі.
Я тільки що (пять місяців) як оформив собі пенсію
Але ти виявляється знаєш краще від мене?
Чому дурний-бо бідний
Чому бідний-бо дурний

Це випадково не про тебе?
Я міг взяти БУДЬ-який період від початку своєї трудової діяльності.. тобто починаючи з 1982 року....
Але проблема заключається в тому, що якраз в період 1985-1995 була повна срака в економіці, тому щось взяти звідти не вдалось ( правда є нюанс, в мене були хороші коефіцієнти під час служби в Німеччині... але всі документи в москві, тому стаж мені зарахували , а от суми -ні.

Так що
Постарайся перед тим як щось дурне озвучити -перевірити чи не виглядаєш ти дурником.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:19

budivelnik
які ж бувають тугодуми. берем приклад.
старі 20 років коєф 2 від середньої
останні 20 років 0,7 коєв від середньої
якби рахувалось все було б (20*2+20*0,7)/40 = 1,35
а тепер берем тільки 5 старих жирних років (5*2+20*0,7)/25 = 0,96
так шо воно й видно як ти собі оформлював пенсію та рахував коєф.
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:26

  tester3373 написав:[

при чому тут Фріз до ПФ?
йому і іншим хто захищав з загальних податків повинно платитися утримання.

Але воно платиться з ПФ. Бо ті хто отримали травми і втратили здоровʼя на захисті, отримують пенсію .
Та особливо то і не принципово звідки (з якої кишені) йому платиться. Суть в тому, що він (або будь хто відносно молодий і непрацездатний вже через війну) не може вже утримувати внесками до ПФ своїх батьків, і починає сам вимагати від ПФ. То де воно візьметься якщо кожен сам за своїх батьків (у moveton сам за свого особистого вчителя і лікаря) , а далі трава не рости?
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19396
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2630 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:35

  tester3373 написав:budivelnik
які ж бувають тугодуми. берем приклад.
старі 20 років коєф 2 від середньої
останні 20 років 0,7 коєв від середньої
якби рахувалось все було б (20*2+20*0,7)/40 = 1,35
а тепер берем тільки 5 старих жирних років (5*2+20*0,7)/25 = 0,96
так шо воно й видно як ти собі оформлював пенсію та рахував коєф.
Ти можеш генерувати єресь як хочеш...
Перше
Зараз 2026 рік
Ти хочеш сказати що в період
1986-2006 - 20 років
були кращі зарплати ніж в період
2006-2026 ?
Якщо так - то ти вже фантазер який точно не має уявлення про 1986-2006 роки.
Друге
Якщо РІК успішний для всіх - то він успішний і для тебе....
і саме це НІВЕЛЮЄ успішність між роками....
БО
якщо ти багато заробляв-то й середня велика
якщо ти мало заробляв-то й середня менша....
а в пенсійному враховується виключно
співвідношення
між тим що ТИ заробив в якомусь місяці і тим яка СЕРЕДНЯ по Державі в цьому ж місяці.
Тепер про правило 5 років ДО 2000 року
Як правило розміри зарплат до 2000 року важко довести , тому ти можеш обрати два варіанта
а - тобі просто враховують стаж ( коефіцієнт який відповідає за роки), але при цьому якщо ти не написав що хочеш щоб прийняли до уваги будь яких 5 років підряд на які в тебе є документи - то це все
б - якщо ти просищ врахувати... Тут також без проблем, даєш документи за 60 місяців підряд , після чого коефіцієнти цих 60 місяців плюсуються до 360 коефіцієнтів інших місяців, і виводиться середнє
Тобто
якщо в тебе були
(60 місяців*2 + 360 місяців*0,8)/420 місяців =0,97...
По правилам трошки не так, бо ще можна викинути 10% місяців найгірших+час ковіду....але то деталі
Як бачиш якогось суперпупер вигідно критичного не відбувається...
Бо наприклад внаслідок постійного росту середньої по Державі, виходить що вигідніше щоб тобі призначили пенсію пізніше
бо наприклад
середня в 2026 - нехай 30 000 * 0,97 * 0,35 =10 200
середня в 2024 - нехай 20 000 * 0,97 * 0,35 =6 790
Тобто це те про що писав Дюра-Бачі....

Так що збийся і не демонструй свої фантазії в темах в яких не маєш жодної уяви.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 20:58

  budivelnik написав:Перше
Зараз 2026 рік
Ти хочеш сказати що в період
1986-2006 - 20 років
були кращі зарплати ніж в період
2006-2026 ?


знаєш ролік про дитину, канфету і петю? так от ти - петя.
1980-2020 роки. 40 років стажу
20 років з 1980 по 2000
20 років з 2000 по 2020
про те як слабо впливають на пенсію коли перші роки заробляв краще ніж середня я вже рахував. повторювати для тих хто не вміє читати та рахувати не буду.
tester3373
 
Повідомлень: 174
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 13 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:02

  tester3373 написав:
  budivelnik написав:Перше
Зараз 2026 рік
Ти хочеш сказати що в період
1986-2006 - 20 років
були кращі зарплати ніж в період
2006-2026 ?
знаєш ролік про дитину, канфету і петю? так от ти - петя.
1980-2020 роки. 40 років стажу
20 років з 1980 по 2000
20 років з 2000 по 2020
А ти деБіл необучаємий....
В 1990-1995 році середня зарплата в Україні була 5 доларів/місяць
1995-2000 році середня зарплата в Україні піднялась з 5 в 1995 до 40 в 2000...

Про які суперзаробітки в ці періоди ти вякаєш? Як могли 5-40 доларів 1990-2000 років вплинути в позитивну сторону на пенсію?
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 22 чер, 2026 21:03, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:02

  tester3373 написав:
  Shaman написав:а пенсіонери теж нехай собі десь пенсію пошукають, чи не так?..

я готов что бы моих родителей сняли с пенсии и с мены налог в ПФ
я их сам прокормлю (причем у них будет больше чем они сейчас получают) и свой ПФ создам :wink:

слабак. даю підказку - тут є ті, хто сам не платить, але вважає, що його батькам мають платити. та й сам потім ще на пенсію претендуватиме.

підхід зрозумілий - своїх батьків утримаю, а що там з іншими - не обходить. цікаве, що скаже ЛАД на такий щирий соціал-дарвінізм. але так воно не працює.

хоча як вирішити проблему формування пенсійного фонду - питання відкрите...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13317
З нами з: 29.09.19
Подякував: 842 раз.
Подякували: 1790 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:03

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  budivelnik написав:Ти хочеш сказати що в період
1986-2006 - 20 років
були кращі зарплати ніж в період
2006-2026 ?

Може в нього й були кращі зарплати. Хто знає в кого яка історія.
В мами навіть 5 років не було в 1983-2000 щоб підняти коефіцієнт 1.93, в неї пік зарплат припав на 2006-2014.
  Shaman написав:хоча як вирішити проблему формування пенсійного фонду - питання відкрите...

Це питання має єдине вірне рішення, але воно не подобається форумчанам.
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Пон 22 чер, 2026 21:04, всього редагувалось 1 раз.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6349
З нами з: 29.07.22
Подякував: 964 раз.
Подякували: 674 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Пон 22 чер, 2026 21:04

Re: Валютний ринок в контексті ДС

[quote="5965128:Дюрі-бачі"]Може в нього й були к
2 Як унікальна історія однієї людини змінює середньостатистичну історію 11 млн пенсіонерів ?

тому ще раз
або розглядаємо Закон
або фантазуємо обговорюючи вкиди сопляків ( які не факт що мають якийсь звязок з реальністю)
Востаннє редагувалось budivelnik в Пон 22 чер, 2026 21:07, всього редагувалось 1 раз.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29293
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 12136121371213812139>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: moveton, tester3373 і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2232 13907595
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
36701 39431688
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 01:53
Dr_English
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24055469
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама