Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 12138121391214012141
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 21:10

Re: Валютний ринок в контексті ДС

anduzenko написав:
  Faceless написав:
Hotab написав:[quote="5964978:anduzenko"]
Это тот калькулятор, который берёт 5 лет максимального дохода из всего стажа?

Це той який ніколи не покаже айтішнику пенсію 60 дол, як і зп 500, як тут щось розказує постійно Бігор.
Якщо той завжди був ФОП то звісно покаже мінімалку

А если всю жизнь ФОП, а 5 лет платил максимальный ЕСВ?[/quote]Якщо вірити методиці, то ці 5 років лише трохи піднімають середній коефіцієнт. Умовно що можуть підняти з 30 років стажу 5 років
Також можна викинути з розрахунку 5 років найнижчих доходів, хоча якщо все життя ФОП то це будь-які роки, бо ЄСВ завжди мінімалка була
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 37862
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1510 раз.
Подякували: 8332 раз.
 
Профіль
 
4
9
3
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 21:16

Re: Валютний ринок в контексті ДС

  Faceless написав:Також можна викинути з розрахунку 5 років найнижчих доходів, хоча якщо все життя ФОП то це будь-які роки, бо ЄСВ завжди мінімалка була
Різниця може бути , бо ФОП привязаний до мінімалки , а мінімалка НЕ ПРИВЯЗАНА до середньої по країні, тому якщо глянути коефіцієнти то вони як правило кращі на момент зміни мінімалки і погіршуються до моменту наступної зміни (середня то росте постійно без стрибків, інфляція...)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29300
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3065 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 22:00

Вечірній крос. Вранці буде кращий.

  tester3373 написав:
  Hotab написав:Ви спитали «крос», я вказав прямий крос з долара в євро, без переходу в гривню.


крос який ви вказали не може бути кросом перехода з бакса в євро.
крос який ви вказали то для переходу з євро в бакси.
спробую завтра в робочий час глянути крос курс

Зображення
Зображення

Навіщо сперечатись коли ви не знаєте які поля використовувати . Дитячий садок якийсь, так вам не вирости з тестера в кодери 🤭
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19407
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2632 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 22:19

Hotab
рофл. і ці люди забороняють мені тестити
ви вчитайтеся в те що вам пише банк.

EUR/USD
купівля/продаж
якщо євро купити то 0,88
якщо євро продати то 1,14
компренде? я питав євро продати чи купити?

ЗІ
у мене немає карток кредо - курс дивився на їх веб сторінці.
tester3373
 
Повідомлень: 178
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 22:22

tester3373

Тобто майже завершений перехід (на скріні) з бакса в євро по 1.1466 нічого не підказав? Ну ладно, кому гірше бути тупеньким

у мене немає карток кредо - курс дивився на їх веб сторінці.


Та дивись хоч в чорну діру персмена. Я тобі скрін надав, якщо у тебе нема карток. Бо у мене картки є.
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19407
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2632 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 22:28

  Hotab написав:Тобто майже завершений перехід (на скріні) з бакса в євро по 1.1466 нічого не підказав? Ну ладно, кому гірше бути тупеньким


а якщо в твій скрін поставити бакси та гривні?
за 100 баксів буде 4500 грн і курс там намалюють 0,022 ???
треба свою хоч трохи шурумпалку вмикати

і що значить крос курс вказаний просто в баксах? це повинно бути співвідношення валют.
те шо ти віриш безграмотним на слово - твої проблеми
tester3373
 
Повідомлень: 178
З нами з: 09.02.25
Подякував: 10 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Вів 23 чер, 2026 22:32

tester3373

якщо в твій скрін поставити бакси та гривні?


Будеш міняти, скажеш, я поставлю.
Поки що тобі вистачить курсів?

те шо ти віриш безграмотним на слово - твої проблеми


У мене нема жодної проблеми. Ні з розумінням курсу, ні з обміном в додатку Витрати часу на тугого тормоза нездатного роздивитись скріни не зовсім проблема, так, трохи незручності,
Hotab
Форумчанин року
 
Повідомлень: 19407
З нами з: 15.02.09
Подякував: 396 раз.
Подякували: 2632 раз.
 
Профіль
 
7
8
6
  #<1 ... 12138121391214012141
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: tester3373 і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
36714 39441155
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 чер, 2026 12:05
rjkz
2232 13909813
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 чер, 2026 09:05
Faceless
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 24058743
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама