Альфа-Банк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 75087509751075117512 ... 7768>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Альфа-Банк 3.1 5 1006
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
21%
207
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
17%
170
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
16%
164
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
27%
273
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
19%
192
Всього голосів : 1006
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 10:54

Re: Альфа-Банк

Alfa_Bank написав:Бонус только за депозиты, что открыты в отделении.

Ясно, спасибо. Но, как по мне, это глупо. Вы тратите время клиента, время сотрудников отделения, которые могли бы оформлять продукты новым клиентам банка. А результат то в итоге один и тот же, за исключением, что оформленный депо онлайн экономит банку время ...
Не рассматриваете возможность, как в других банках, давать бонусы при оформлении депо онлайн ?
Kalgan

Подякував: 7 раз.
Подякували: 12 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:17

Kalgan написав:

Ясно, спасибо. Но, как по мне, это глупо. Вы тратите время клиента, время сотрудников отделения, которые могли бы оформлять продукты новым клиентам банка. А результат то в итоге один и тот же, за исключением, что оформленный депо онлайн экономит банку время ...
Не рассматриваете возможность, как в других банках, давать бонусы при оформлении депо онлайн ?

Ну Вы же не знаете какая цель преследуется этой аХцией. Можт как раз посмотрели, что загрузка сотрудников поуменьшилась и надо бы их подзагрузить. Опять таки "при живом общении" вам еще попробуют пару-тройку каких-то еще продуктов "втюхать". Так что как говорл Винни Пух: "Этот ж-ж-ж - не спроста!" - смысл для Алки в этом какой-то точно есть. Пусть даже нам с вами не понятный.
Flamingo

Подякував: 51 раз.
Подякували: 637 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:22

Kalgan написав:

Передам ваше предложение :wink:
Alfa_Bank
Представник банку

Подякував: 68 раз.
Подякували: 632 раз.

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:24

Flamingo написав:Ну Вы же не знаете какая цель преследуется этой аХцией. Можт как раз посмотрели, что загрузка сотрудников поуменьшилась и надо бы их подзагрузить. Опять таки "при живом общении" вам еще попробуют пару-тройку каких-то еще продуктов "втюхать". Так что как говорл Винни Пух: "Этот ж-ж-ж - не спроста!" - смысл для Алки в этом какой-то точно есть. Пусть даже нам с вами не понятный.

Та что там непонятного-то?
В прошлую акцию именно кредитки и предлагали настойчиво
Я им говорю - у меня уже 2, больше ж не даете
а они - дык давайте закроем что-то и откроем тревел
:)

Короче - это замануха для личного контакта и напаривания.
Но тогда имело смысл - давали 50 грн за 5000 грн. Щас за 20к пусть сидят без меня :)
curiousobro

Подякував: 42 раз.
Подякували: 350 раз.

Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:31

Re: Альфа-Банк

curiousobro написав:Я им говорю - у меня уже 2, больше ж не даете
а они - дык давайте закроем что-то и откроем тревел

сейчас видимо будут топить за карту "все просто" :D
Kalgan

Подякував: 7 раз.
Подякували: 12 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:44

velvet написав:
  Alfa_Bank написав:
  velvet написав:Alfa_Bank
почему нет какого-либо уведомления о смене персонального менеджера? я контакт-центру озвучиваю ФИО того, что у меня был, а оказывается мне его сменили, а данных кто это у меня нет

velvet, добрый день. Если назначен новый менеджер, он должен перезвонить клиенту, представиться и дать свои контакты для связи. Направила инфо на отделение, разберутся и перезвонят вам.

спасибо, перезвонили, а может можно реализовать автоматическую рассылку о смене менеджера, это эффективней...
Отдельное спасибо, что переместили банкомат с кеш-ин в зону 24 отделения и теперь можно пополнять карту в нерабочее время.

Вітаю! Нарешті прокоментую ))

Колись за лояльніших умов у мене також був персональний менеджер, але коли задрали планку вище фонда, то я гадав, що в мене його відібрали, тому обслуговувався у загальній черзі. Наразі прошу реалізувати інформування про персонального менеджера, як у Приваті, прямо у Альфа Мобайл, тоді більшість питань відпадуть.

Принагідно долучаюся до дяки Альфі за кешін-24, знадобиться...
Промокод DIS87TV на 50 грн + Бонус к депозиту от Минфина: minfin.com.ua/deposits/bonus/
kreuz

Подякував: 120 раз.
Подякували: 103 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:50

Alfa_Bank написав:
  Rainbow написав:Alfa_Bank
Добрий ранок,
відправив вчора запрошення другу, при переході за посиланням, муАльфа пропонує йому оформити лише кредитну карту, а потрібна дебетова.
Що з цим робити?

Rainbow, доброго ранку. Напишіть, будь-лака, ІПН друга та зробіть скрін, перевірю.

Ще питання. Коли у мене та друга вже є пакетні картки, то за додаткову картку до існуючого рахунку рефералка нічого не дасть?

А якщо це буде новий рахунок, наприклад у валюті, то буде зиск обом, але на гривневу пакетку?

І ще, за кредитку Максимум клієнту без неї дадуть по двісті кожному також?

Дякую наперед за змістовну відповідь.
Промокод DIS87TV на 50 грн + Бонус к депозиту от Минфина: minfin.com.ua/deposits/bonus/
kreuz

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 11:56

kreuz написав:Вітаю! Нарешті прокоментую ))

Колись за лояльніших умов у мене також був персональний менеджер, але коли задрали планку вище фонда, то я гадав, що в мене його відібрали, тому обслуговувався у загальній черзі. Наразі прошу реалізувати інформування про персонального менеджера, як у Приваті, прямо у Альфа Мобайл, тоді більшість питань відпадуть.

kreuz, вітаю! Це є в наших паланах, але поки не найближчим часом.
Alfa_Bank
Представник банку

Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 12:11

Alfa_Bank написав:
  kreuz написав:Вітаю! Нарешті прокоментую ))

kreuz, вітаю! Це є в наших паланах, але поки не найближчим часом.

Розумію. Скажіть ще, операції липня, проведені за рахунком у серпні, будуть зараховані до 12 операцій для уникнення абонплати за СЕРПЕНЬ?
kreuz

Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 сер, 2019 12:21

kreuz написав:Ще питання. Коли у мене та друга вже є пакетні картки, то за додаткову картку до існуючого рахунку рефералка нічого не дасть?

А якщо це буде новий рахунок, наприклад у валюті, то буде зиск обом, але на гривневу пакетку?

І ще, за кредитку Максимум клієнту без неї дадуть по двісті кожному також?

Дякую наперед за змістовну відповідь.

Додаткову картку/рахунок до вже існуючого пакету оформити по реферальному посиланню немає можливості. Якщо у вас Максимум немає, а друг по вашому посиланню її оформить, то винагороду отримає кожен.
Alfa_Bank
Представник банку

Профіль
1
1
  #<1 ... 75087509751075117512 ... 7768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Alfa_Bank, Google Feedfetcher, Кочевник і 6 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
А-Банк 1 ... 1369, 1370, 1371
Bes » Сер 29 чер, 2005 14:11
13702 1911835
Переглянути останнє повідомлення
Пон 21 жов, 2019 07:20
ingtrans
Банк Глобус 1 ... 544, 545, 546
Модератор » Вів 02 лис, 2010 14:22