"Економна авоська "

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Перелік фінансових компаній, які були під підозрою в шахрайстві. Фінансові піраміди та лохотрони в Україні. Все, що пов'язано з фінансовими схемами, націленими на обман довірливих учасників.
  #<1 ... 101112131415>
Повідомлення Додано: П'ят 28 тра, 2010 01:21

лохотрон
gates
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 28 тра, 2010 16:14

gates
Авторитетное заявление... :lol:
kokostv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 чер, 2010 16:19

жесть... схватка несколько сетевиков с разных кланов у кого выше больше и длинее...
:lol:
Модератор, может пора закрыть ветку?
klever
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 04 чер, 2010 19:42

klever
та пора бы уже.. а то куча предрассудков и домыслов а по сути ниочем
kokostv
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 11 чер, 2010 22:46

И в правду говорят "ЛОХ НЕ МАМОНТ НЕ ВЫМРЕТ НЕ КОГДА" ! Пирамида 100% ! Дешевые продукты ? Посчитайте реальную стоимость тех продуктов за 98 грн и вы увидите что в любом магазине их цена дешевле ! Колбаса , и т.д. Вы видели ту колбасу , торговую марку я имею ввиду ? Сахар за 0.98 коп :shock: вот ето шара ! Но просто сахар вам никто не продаст , а продадут только в комплекте с другим хламом на котором стоимость сахара десять раз отбита (неужели сложно догадаться?) !
Еще если не секрет чем франшиза так интересна ? За 12 000$ я три таких продуктовых магазина открою , при этом делится по сети ни с кем не буду , и переживать что завтра эта пирамида рухнет и плакали мои денежки ! А толпа старух которые за бесплатный хлеб там стоит (вот разве что им пока действительно польза ) так это для массовки , чтоб пыль в глаза лохам пускать ! Голову включайте господа ! Обычная пирамида только вместо страховок , вкладов и прочего продуктовая франшиза . Да и вот еще те цифры которые они называют (товарооборот магазина ) это утопия учитывая размер и ассортимент этих магазинов !

P.S. Про будущую Электронную валюту, господа вы хоть представляете какой объем инвестиций необходим , чтобы создать такого рода систему ? Это сотни миллионов долларов , и вы верите , что у людей открывающих продуктовые ларьки есть эти деньги ? Ну вы и наивные , я просто в шоке ! Все что они смогут создать это еще один онлайн лохотрон ! Просто удивительно как ими еще прокуратура не заинтересовалась !
taraban
 
 
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2010 01:50

Не можу дочекатися, коли вже ця "муля" накриється.

Нашим людям кинуть червонця і вони роблять "аля-бізнес" навіть не усвідомлюючи як в тому бізнесі виникають гроші.
sevenfold
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 чер, 2010 00:54

sevenfold написав:Не можу дочекатися, коли вже ця "муля" накриється.

Нашим людям кинуть червонця і вони роблять "аля-бізнес" навіть не усвідомлюючи як в тому бізнесі виникають гроші.


Будимо сподіватися, що вже небагато залишилось чикати. Все ж таки орудуючи у декількох державах одразу вони не можуть довго ризикувати. Рано чи пізно служби однієї з держав занепокояться, а одразу слідом і інші долучаться. Так що часу в них залишилося небагато та їх згортання може відбутися будь-якої миті.

Мені самому нетерпець добре пореготіти коли всі теперішні шанувальники почнуть голосно верещати як підло їх одурили.
BENLADEN
 
 
Повідомлення Додано: Пон 14 чер, 2010 11:10

Ну пореготіти на своїми друзяками мабуть таки не зможу, бо вони всі першими туди вскочили і вже повідбивали свої інвестиції, тому вони вже можуть вважати себе "не кинутими".

Але коли питаєш в людини "звідки гроші, Вася?", то більше "бекання-мекання" висловити нічого не можуть, лише в кінці глибокий видих повітря і : "Ну ти знаєш, не так часто мені виходить бути на початку таких афер, і я хочу нагребти бабла скільки зможу".

Тому я і кажу, що українцеві кинуть 200 доларів, то він за них "розведе" навіть свого батька-брата.
sevenfold
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2010 11:10

BENLADEN написав:
sevenfold написав:Не можу дочекатися, коли вже ця "муля" накриється.

Нашим людям кинуть червонця і вони роблять "аля-бізнес" навіть не усвідомлюючи як в тому бізнесі виникають гроші.


Будимо сподіватися, що вже небагато залишилось чикати. Все ж таки орудуючи у декількох державах одразу вони не можуть довго ризикувати. Рано чи пізно служби однієї з держав занепокояться, а одразу слідом і інші долучаться. Так що часу в них залишилося небагато та їх згортання може відбутися будь-якої миті.

Мені самому нетерпець добре пореготіти коли всі теперішні шанувальники почнуть голосно верещати як підло їх одурили.



А как по мне то пусть как можно дольше не закрывается и процветает :) Вы все сейчас хотите позлорадтвовать что какие то бабушки вложили в компанию деньги и опять останутся без них? Хм.. А сами на компанию и на ее авторов гоните?!!! Задайте себе вопрос чем вы лучше???
kokostv
 
 
Повідомлення Додано: Вів 15 чер, 2010 16:52

Так бабульок якраз і жалко. А чим довше компанія буде жити, тим більше бабульок буде кинутими.

А кращі ми хоча б тим, що не виманюєм "філки" в бабульок, обіцяючи, що вони можуть заповнювати анкети, які зараз взагалі прикрили.
sevenfold
 
 
  #<1 ... 101112131415>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1480 299642
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 тра, 2023 09:04
Успіх
5 3938
Переглянути останнє повідомлення
Нед 26 гру, 2021 21:30
Igneus
29 121876
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 30 сер, 2019 10:41
anna18savelieva18
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама