За сколько вы готовы купить квартиру?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 19202122
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2010 14:40

Vitl написав:
petra1000 написав:
step-by-step написав:всем доброго дня!

я лично готов купить 2 комнатную на вторичке в нормальной девятиэтажке (не гостинке) до 50 кв.метров общей площади после косметического ремонта (въехал и живи) на Левом берегу за 15 тыщ у.ё., а на Правом могу раскошелится на 2 тыщ больше.


Хочу обратить внимание, что в 2-ух миллионной Анталии 2-ух комнатная квартира стоит 30000 у.е. ... состояние вторички великолепное .... даже со встроенной кухонной техникой и мебелью.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Учитывая "полный отстой", который предлагается в Киеве на вторичном рынке, платить более 20000 долл за 2-ку в принципе идиотизм.......


Недавно приводили низкие цены и по Германии.Но вот в чём прикол, никто туда не едет и не покупает (единицы, точнее).

Обоснуйте и приведите стат.
А ляпать языком каждый может.

А там, где хотят люди жить, там цены кусючие.

"Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным"(с)
И что?

Вот выше пост - бедолашная халупа 28 м за 80 килобаксов,


А два года назад сколько за нее хотели?
Хотеть, оно, знаете-ли, не вредно.

и дальше...в печерском все хотят жить
.

С какого это пениса, а?

Мы часто путаем Киев с Украиной, на Украине полно заброшенных городишек и сёл тем более, где цены бросовые - у кого нет денех - пожалуйте.

Во всем мире полно заброшенной недвиги и что?
Если вам надо - вы и пожалуйте.

А пока все будут хотеть печерский и цена держится

Держится не цена, а хотелка, но и она медленно и неуклонно идет вниз.
Пока медленно.

появилась квартира, очередной хомяк её ухватил и так дальше.

Помечтайте, помечтайте...
Я уже говорил - это не вредно.
Можно даже развить ваши мечтания: появилась квартира - и хомяки начинают драться за нее играя на повышение!
Уверен, что вы догадываетесь как на самом деле относятся к вашим мечтаниям хомяки.

ЗЫ. Знаете, вы все, с вашими одами Киеву, печерскому (дикапривликатильный!!!! самалутшый!!!) и т.д., напоминаете мне коммивояжера, который в племенах Папуа или Новой Гвинеи рекламирует последнюю модель, скажем, лэптопа.
И дело, даже не в том, что лэптопы папуасам не нравятся (разобрать и на уши повесить - саме оно), а в том, что денег на эту самую "бижутерию" у них нет.
НЕТУ ДЕНЕГ
Может, конечно, придет Великий Белый Человек и даст им денег, может, конечно, местный Добрый Вождь продаст какой-нибудь полезный папуанский ресурс, а деньги раздаст папуасам на бижутерию... все может быть.
Но, как я уже говорил - мечтать не вредно.
Востаннє редагувалось NEMO в Нед 17 жов, 2010 15:04, всього редагувалось 3 разів.
NEMO
 
 
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2010 14:56

25 хороша однушка
35 двушка
45 трошка
Chabik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1786
З нами з: 09.01.09
Подякував: 3 раз.
Подякували: 56 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 10:01

NEMO написав:Ясен пень - никакого, если есть уверенность в завтрашнем дне.
Если вы уверены, что и завтра арендатор найдет 4 т. грн. на оплату, и через месяц и через год...
А найдете дурачка, который сегодня выложит вам всю сумму за год - вообще лафа.
Тут, намедни, Хведорыч во всеуслышание заявил, что после выборов "будем принимать непопулярные меры"
Вероятно, меры, принятые до выборов, он считает популярными.
И если то, что мы видим сейчас - это популярные меры, то какими же будут непопулярные?
А так да - сможете сдать по такой цене и дальше - дерзайте.

Я не смогу сдать по такой цене, т.к. сам арендую. Правда однушку за 3к. Недавно помогал друзьям снять - и я вам скажу, что хорошие варианты быстро уходят.
Haborym
Аватар користувача
 
Повідомлень: 555
З нами з: 30.01.09
Подякував: 10 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 13:09

Haborym написав:
NEMO написав:Ясен пень - никакого, если есть уверенность в завтрашнем дне.
Если вы уверены, что и завтра арендатор найдет 4 т. грн. на оплату, и через месяц и через год...
А найдете дурачка, который сегодня выложит вам всю сумму за год - вообще лафа.
Тут, намедни, Хведорыч во всеуслышание заявил, что после выборов "будем принимать непопулярные меры"
Вероятно, меры, принятые до выборов, он считает популярными.
И если то, что мы видим сейчас - это популярные меры, то какими же будут непопулярные?
А так да - сможете сдать по такой цене и дальше - дерзайте.

Я не смогу сдать по такой цене, т.к. сам арендую. Правда однушку за 3к. Недавно помогал друзьям снять - и я вам скажу, что хорошие варианты быстро уходят.

Ок.
Еще раз:
Что такое хороший вариант?
Хороший вариант - это соотношение цена/качество.
В 2007-м соотношение было одно, сейчас другое, через год будет третье.
Вы тенденцию видите вообще?
Я пытаюсь вам объяснить, что при нынешнем йаныкрулез есть все основания предполагать, что экономическое положение арендаторов не улучшится, а ухудшится.
И дай то бог, чтобы оно не ухудшилось критически.
И, поймите наконец простую вещ:
Аренда, как и недвижимость, никогда не будет стоить больше той суммы, которую сможет заплатить арендатор/покупатель.
NEMO
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 18:15

И, поймите наконец простую вещ:
Аренда, как и недвижимость, никогда не будет стоить больше той суммы, которую сможет заплатить арендатор/покупатель

Але тоді і Ви зрозумійте
Оренда/нерухомість/автомобіль/будь_який_товар - не буде коштувати дешевше , ніж Вам його продасть власник.

Тільки тому , наприклад мерседеси не опускаються нижче таврії , хоча платіжоспроможний попит на мерседеси по ціні таврії - думаю в разів 100 перевищує можливості виробника.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27427
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 19:41

budivelnik написав:
И, поймите наконец простую вещ:
Аренда, как и недвижимость, никогда не будет стоить больше той суммы, которую сможет заплатить арендатор/покупатель

Але тоді і Ви зрозумійте
Оренда/нерухомість/автомобіль/будь_який_товар - не буде коштувати дешевше , ніж Вам його продасть власник.

Тільки тому , наприклад мерседеси не опускаються нижче таврії , хоча платіжоспроможний попит на мерседеси по ціні таврії - думаю в разів 100 перевищує можливості виробника.

Спасибі.
Дійсно смішно.
Тільки людина з настільки оригінальним ніком може порівняти українську нерухомість з мерсом на тлі таврії.

Нормальна біла людина навіть з Таврією ці будівлі не порівняла б.
Хіба що ... з "Москалем 412"
NEMO
 
 
Повідомлення Додано: Пон 18 жов, 2010 21:24

Нормальна біла людина навіть з Таврією ці будівлі не порівняла б.
Хіба що ... з "Москалем 412"

Нормальна людина ( яка до речі не обовязково при цьому біла ) , перш ніж зубоскалити , спочатку б вивчила тему.
1 Вже не раз піднімав питання якості нашого житла
а - хрущовки - збудовані 50 років тому і будувались для того щоб переселити людей з комуналок і землянок. Своє призначення виконали , хоча й за це прийшлось заплатити кухнями в 3 кв м . Будувалися тоді коли випускався Москвич-400 , Москвича вже й слід простиг , а це житло коштує деколи дорожче нового :D .
Висновок - якість виготовлення дуже висока , особливо якщо врахувати нелюдські умови експлуатації і практично повну відсутність капітального ремонту.
б - цегляні , пятиповерхові
Тут все просто , кухонька також ще маленька , але вони на років 20 молодші і подекуди потребують тільки кап ремонту даху і подекуди стояків ( вода/каналізація) + покращення електромереж ( ніхто і уявити в 1970 році не міг , що в години пік однокімнатна квартира може споживати 5 кВт ( пралка+мікрохвильовка+телевізор+компютер+фен+....+ :D )
Висновок - якість виготовлення висока , років з 20 про якісь суттєві проблеми в конструкції навіть згадувати буде не потрібно , за виключенням утеплення ( в СРСР були свої енергоресурси , тому стінка в 40 см цегли вважалась економічно доцільною )
в - панельні чешки
Планування чудове , проблеми виключно з утепленням , яке легко вирішується , але це головна біль власників житла а не будівельників , які це все збудували 20 років тому
г- новобудови
Планування - як правило нормальне , з деяким ухилом в завеликі площі ( проектанти надіялись про те що швидко будемо рухатись в напрямку Європи по доходам ) , не вийшло , але це вже проблема всього населення держави , а не тільки будівельників
Недолік - роки зо два-чотири приходиться жити в будівельному майданчику. Причина цього в ринку . Дуже вже багато оздоблювальних матеріалів на сьогодні в продажу , тому не можливо вгадати смаки майбутнього власника . На якість конструкції - це не впливає . Оповідання про криворуких будівельників не витримують жодної критики , так як те що ці руки зробили стоїть і буде стояти років з 50-150 , а витвори тих хто розповідає про бракоробів , потрібно що 5- 10 років переробляти ( санітарний/євроремонт називається)

Так що все дуже просто.
Не звинувачуйте будівельників в :
Ржавій воді в трубах - це ж Ви в Водоканалі працюєте
Перепадів напруги - це ж Ваша дружина в ОблЕнерго
Обриганому підїзді - це ж Ваш сусід деньнародження відмічав
Поломаному ліфті - це ж Ви відмовляєтесь за його обслуговування платити
Дірявому даху - це ж Ви сто антен поставили і на ремонт даху по 1 коп в місяць з кожного метра платите , а той що будівельники зробили вже 20 років відстояв , при нормативі на мягку покрівлю в 5 років

І так далі , і так далі .....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27427
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 19 жов, 2010 11:15

NEMO написав:Ок.
Еще раз:
Что такое хороший вариант?
Хороший вариант - это соотношение цена/качество.
В 2007-м соотношение было одно, сейчас другое, через год будет третье.
Вы тенденцию видите вообще?

Тенденция однушка в 8 году (пик цен) 500-600 долларов (2500-3000 грн). Сейчас те же 2500-3000
двушку на теремках снимал за 700 долларов (3500грн). Сейчас 3500-4000.
Я не вижу удешевления аренды в той валюте, в которой зарабатываю. Я сам хотел бы снимать за 1к грн то, за что сейчас плачу 3к. Но я не вижу при каких вариантах событий это возможно, кроме как войны/чрезвычайного положения и т.д. Очень уж любит у нас народ ныть как все плохо. А вы сделайте лучше.
Haborym
Аватар користувача
 
Повідомлень: 555
З нами з: 30.01.09
Подякував: 10 раз.
Подякували: 26 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 19202122
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1347 5437691
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
0 31299
Переглянути останнє повідомлення
Нед 12 лют, 2023 20:49
gjurza
1 97361
Переглянути останнє повідомлення
Сер 18 січ, 2023 14:04
kopiovadiana
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама