Парі budivelnik проти всіх бажаючих

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 678910>
Повідомлення Додано: Вів 21 гру, 2010 17:18

Oven написав:Как в «прогнозе» учитывать недвижимость (в статистике АН иногда до 40%) со статусом цены: «договорная»?
Вы правы на 1000 проц. Как по договорной цене вообще можно что то высчитывать? Погрешность и будет = - 40 проц.
nic777
 
 
Повідомлення Додано: Вів 21 гру, 2010 17:40

Как по договорной цене вообще можно что то высчитывать? Погрешность и будет = - 40 проц
.
Всі графіки які існують на сьогоднішній день а це наприклад для доміка - 7 років , для мегаквартала -10 років , завжди базувались на ціні в обяві .З іншого боку сьогодні продають тільки ті кому це потрібно зробити терміново , але при цьому для того щоб швидше продати , потрібно як можна більшій кількості людей довести свою ціну , тому в тому ж мегакварталі є графік 10% найнижчих цін , як на мене це і є ціна по якій реально проводились операції в будь який період часу .
Слідуюче , обробляючи цей самий графік можна отримати уявлення про те що буде творитись з цінами й далі. Якщо Ви зробили 10 дзвінків у цій категорії і отримали :
менше 2 реальних варіант , а всі інші замануха - ціни ростуть
2-4 реальних варіантів - ціни стабілізувались
більше 4 варіантів - ціни будуть падати.

Мені на слово вірити не потрібно , просто візьміть графік , отримайте параметри , знайдіть по цим параметрам номери і звоніть .
Результати можете викласти тут , але попрацювати для цього прийдеться.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 21 гру, 2010 18:15

Читаю последние посты и вспомнилась мне фраза из знаменитого фильма:
"Ну я не знаю, ну с камнем на дороге или со стеной, на которую вы натолкнулись, вы же не будете общаться, как существом себе подобным? " ( пастор Шлаг)
Конрад Карлович
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1670
З нами з: 28.04.10
Подякував: 5 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 гру, 2010 22:41

budivelnik написав:.
Всі графіки які існують на сьогоднішній день а це наприклад для доміка - 7 років , для мегаквартала -10 років , завжди базувались на ціні в обяві .З іншого боку сьогодні продають тільки ті кому це потрібно зробити терміново , але при цьому для того щоб швидше продати , потрібно як можна більшій кількості людей довести свою ціну , тому в тому ж мегакварталі є графік 10% найнижчих цін , як на мене це і є ціна по якій реально проводились операції в будь який період часу .
Слідуюче , обробляючи цей самий графік можна отримати уявлення про те що буде творитись з цінами й далі. Якщо Ви зробили 10 дзвінків у цій категорії і отримали :
менше 2 реальних варіант , а всі інші замануха - ціни ростуть
2-4 реальних варіантів - ціни стабілізувались
більше 4 варіантів - ціни будуть падати.

Мені на слово вірити не потрібно , просто візьміть графік , отримайте параметри , знайдіть по цим параметрам номери і звоніть .
Результати можете викласти тут , але попрацювати для цього прийдеться.

Лучше не в гривнах график, а в киловатах (меговатах),
или в средней зарплате по тому же киеву.
Сколько месяцев надо работать среднему пересичному в 2001 ... 2010
и все станет ясно
А то что средний за всю жизнь накопит на однушку так это нормально, средний должен жить в сьемной, ниже среднего в общаге или съеме в пригороде.
St/2
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11210
З нами з: 02.09.08
Подякував: 675 раз.
Подякували: 1696 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 22 гру, 2010 00:09

St/2 написав:Лучше не в гривнах график, а в киловатах (меговатах),
или в средней зарплате по тому же киеву.
Сколько месяцев надо работать среднему пересичному в 2001 ... 2010
и все станет ясно
А то что средний за всю жизнь накопит на однушку так это нормально, средний должен жить в сьемной, ниже среднего в общаге или съеме в пригороде.
:
а сколько нужно вкалывать жителю села где нету банков :) курсов:) барыг, спекулей:)
вот что обычный селянин в селе за год может заработать на дом в селе ?

может проблема вас всех в том что вы мало зарабатываете ? и может хватит искать причину будивельныках и риелторах ?реально заработав в Ки еве 10-15к вы можете купить в селе дом в 100 метров :)
BRAGA
 
 
Повідомлення Додано: Сер 22 гру, 2010 10:44

BRAGA написав:может проблема вас всех в том что вы мало зарабатываете ? и может хватит искать причину будивельныках и риелторах ?реально заработав в Ки еве 10-15к вы можете купить в селе дом в 100 метров :)

:) приведите примеры плз., что значит по-вашему мало, сколько "нормально"...что с "нормального" дохода можно купить :) гостинки на борщаге не предлагать. Эх, уже 100 раз обсуждалось
fasser
 
Повідомлень: 314
З нами з: 13.03.10
Подякував: 642 раз.
Подякували: 42 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 гру, 2010 18:33

budivelnik написав:Наближається час розплати , тому можливим переможцям було б не зле скинути мені на приватну скриньку якісь свої координати , найрозумніше як на мене , це який номер телефону або платіжної карти , який би я зміг поповнити на сумму програшу , а Ви вже в себе дома якось з цими грошима на рахунку розібрались би .
Отже станом на сьогодні , я програю:
- Евгений__С, Per-Cent, kopetanAmeriga, SSerg - по фляшці Закарпатський 4*
- oduser , Duke , - по фляшці Клінков Фемелі Колекшен VS 0,5 л кор
- 4Aces - каву при зустрічі :D
Виграю
- Dolphin - пляшку Коньяк Каховка 9лет


Budivelnik, приятно иметь дело с человеком, который держит свое слово! Но Вы ведь еще не проиграли, еще есть целая неделя. Конечно, врядли что-то изменится.

Свою выиграную бутылку коньяка (если индекс не прыгнет за неделю :lol: ), прошу Вас подарить Вашему первому покупателю Ваших метров в 2011 году.

С наступающим!

P.S. И поменьше ругайтесь, - это вас не украшает. :wink:
Per-Cent
 
 
Повідомлення Додано: Нед 26 гру, 2010 16:50

а сколько нужно вкалывать жителю села где нету банков курсов:) барыг, спекулей:)
вот что обычный селянин в селе за год может заработать на дом в селе ?

может проблема вас всех в том что вы мало зарабатываете ? и может хватит искать причину будивельныках и риелторах ?реально заработав в Ки еве 10-15к вы можете купить в селе дом в 100 метров BRAGA

это как как понимать жить в Киеве а покупать хату в селе?
..... простите за непонимание, прошу объяснить

Обращаюсь к будивельнику - как мне помнится у Вас была не проданная недвига, как успехи Вы продали?

Возможно это и есть причина раздражительности, что себестоимость то допустим и правильная только от этого покупателей реальных больше не становиться, а только желающие (те у которых есть деньги но гораздо меньше требуемых продавцом)
chiy
 
 
Повідомлення Додано: Нед 26 гру, 2010 17:04

Обращаюсь к будивельнику - как мне помнится у Вас была не проданная недвига, как успехи Вы продали?

Все що було станом на грудень 2008 - продав , за цей час встиг збудувати ще 400 кв м , поки що не продав , бо це тільки частина будинку . як добудую до кінця ( десь в червні ) так відразу до продажу .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 26 гру, 2010 17:20

так это котедж или что то другое... не обижайтесь, но думаю если бы у вас в бизнесе всё шло как надо то вы бы строили бы несколько объектов сразу и не сидели бы здесь. Видимо и с оборотными активами у Вас туговато и возможная перспектива продажи не так велика. Но могу выразить уважение за то что Вы что-то делаете, пускай даже я не со всем согласен. Потому как скулить все мы горазды, а вот что-то сделать сложнее.
В это тяжёлое время желаю продать нормально Ваш труд и вложения, хотя такие как я будут демпинговать таких как Вы и тоже имею на это свои основания.
chiy
 
 
  #<1 ... 678910>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 2384
Переглянути останнє повідомлення
Нед 05 чер, 2016 20:24
bykovell
43 31815
Переглянути останнє повідомлення
Вів 18 лис, 2014 18:28
Унуноктий
863 157464
Переглянути останнє повідомлення
Сер 16 кві, 2014 16:48
potter
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама