Відповіді будівельника айде і співчуваючому Єноту

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<12345 ... 14>
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:12

Интернет-статистика - штука показательная, хоть и неоднозначная, если смотреть в разных источниках.
Сугубо личное: интересующий меня сегмент просел за последний год грубо на $10k/объект, демонстрируя скорее тренд домика, чем SV. При просмотрах риэлторы уже не пугают скорым ростом цен.
Востаннє редагувалось пожиратель макаронов в Чет 23 вер, 2010 22:53, всього редагувалось 1 раз.
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:16

budivelnik
Что такое "смена тренда" вы понимаете???
До этого 2 (!!!) недели был рост, а в последнюю неделю - 0.
Где вы нашли рост 3 недели???

Вот после роста пошел 0. На это неделе начнется падение или опять 0.

Если бы вы не закрашивали свой график и не заливали бы глаза - то увидели бы

Шановний три тижні тому назад було 1575 , сьогодні 1578 , таким чином налице ріст і цей ріст плюсовий , навіть якщо впаде до 1576 , все одно буде вважатись що на протязі періоду з 1575 по 1576 - тренд плюсовиф\й
Вчіть матчастину і буде Вам щастя , це я можу сказати як заливши очі так і малюнок.

В марте 2009 когда было 1860 вы говорили о 1800 когда??? Когда дно по вашему д.б. быть???


Внаслідок того , що Ви пізно народилися ( або зарано якщо судити по дотошності ) , як мінімум на цьому форумі , то повинні були знати , що в січні 2009 графіки показували 2200 і практично вертикальне падіння , тому навіть при графіку який показував 1860 - було ясно що при нульових обємах продаж цей графік буде падати . Швидкі на початок і закінчення подібні до Вас розповідали що в штатах падає вже рік , а тому якщо в нас буде падати рік як в США і з швидкістю в 150 доларів в місяць - малювали райдужні плани про обвал до 200-300 доларів . На жаль Ви не вмієте читати те що було описане до Вашого народження , тому й попадаєте постійно вхалепи .
В той час я свої прогнози будував на тому що ціна в гривнях не впаде і знаючи гривневу ціну і курс долара до гривні для себе вивів 1800 доларів .
Поэтому соврали вы, ветку даже создали со своей брехней...

Я бачу що Вам щось очі застлало і розум помутнило . Навряд чи це горілка , бо таким як Ви не наливають , скорш за все завищенна самооцінка . Можете й далі продовжувати в подібному дусі , але що й де Ви шукаєте , я вже описав повідомленням вище . Можете далі продовжувати в цьому напрямку , а можете просто почитати гілочку яку я створив за рік до Вашого тут появлення , прочитати не тільки мене , а й моїх опонентів , може щось до Вас і дійде .

Останнє
Так коли вже міняєте депозит на нерухомість :?:
А то за останній місяць депозит 80 000 х 0,9% = 720 доларів в місяць
Нерухомість 375 оренда + 150 ріст = 525 доларів в місяць .

Правда знаючи Вас , Ви заднім числом викрутитесь + проведете три арифметичнв дії
а - напишете щось про корзину депозитів яка Вам дає не 0,9 а 1,5 %
б - додатково не забудете заявити про те що вже заробили в попередні періоди 12 000
в - звинуватите мене в тому що я погано рахую і знайдете додаткових 20-50 доларів і на підставі цього звинуватите мене в брехні .

Будемо вважати , що це за Вас я вже написав , що нового крім цього можете мені і іншим повідомити :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:28

budivelnik написав:Шановний три тижні тому назад було 1575 , сьогодні 1578 , таким чином налице ріст і цей ріст плюсовий , навіть якщо впаде до 1576 , все одно буде вважатись що на протязі періоду з 1575 по 1576 - тренд плюсовиф\й
Вчіть матчастину і буде Вам щастя , це я можу сказати як заливши очі так і малюнок.


В данном случае не Вам указывать на мат.часть. Тренд, русским, языком можна сказать направление движения и он не бывает относительно какого-то момента. Он может быть как вода - в трёх дискретных состояниях(жидкость, пар, лёд): вверх, вниз, вправо (без изменений). И рассматривается в текущий момент.

А Вы пытаетесь под трендом "пихнуть" относительное изменение цены/индекса за период. Это разные вещи.
vov4ick
 
Повідомлень: 2465
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:29

Сказали бы тогда что по вашему прогнозу д.б. 1800 и верно посчитали бы погрешность как
(1800-1578)/1578=14% и указали бы что дали его ЛЕТОМ 2010 (когдаменяли подпись) - и вопросов бы небыло. А так заврались и уже не знаете как выкрутится - сейчас начнете бред нести и хамить...

Шановний , я прекрасно розумію , що крім фрази міняли підпис у Вас в кишені нічого не має .
Тільки не гріх буде нагадати форумчанам що
в січні 2010 підпис був
До березня дешевшати не буде , далі ріст 1-3%
літом він став
До березня дешевшати не буде , далі ріст 1% до 1850

Все шановний , жодної крамоли в своєму підписі я не бачу. У звязку з тим що згідно мого прогнозу з січня по березень подешевшало на 2% ( з 1670 до 1635 ) , я забрав оптимістичну частину свого прогнозу про можливе подорожчення до 3% в місяць і залишив на місці песимістичну частину .

1 Що тут для Вас дивного і не зрозумілого :?:
2 В чому Ви особисто вбачаєте проблему :?: В тому що через пів року від написання прогнозу я його уточнив враховуючи ситуацію і бачачи що до липня повинен був відбутись ріст в 4 % , а відбулось падіння в 4 % , при цьому залишивши незмінним як його тренд так і нижню границю . Так я помилився ( або помиляються ті хто складають графік на домік нет ) , але величина моєї помилки неспівставна ні з заявами про 300 ( навіть при умові долара по 20 ) , ні з заявами по 800-1000.


І останнє, в православних є така заповідь
Не суди і судим не будеш
Думаю щось подібне є і в мусульман з буддистами і іншими релігіями.
Таким чином притримайте свої викрики з своїми висновками про істиність інших при собі і залиште всім читачам право на самостійні висновки .
Викладайте аргументи , а не обвинувачення , тоді чогось може і навчитесь , а звинувачувати - остання справа , особливо коли звинувачення побудовані на якомусь огризку історії і не враховують того що було до Вашого появлення.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:35

vov4ick написав:
budivelnik написав:Шановний три тижні тому назад було 1575 , сьогодні 1578 , таким чином налице ріст і цей ріст плюсовий , навіть якщо впаде до 1576 , все одно буде вважатись що на протязі періоду з 1575 по 1576 - тренд плюсовиф\й
Вчіть матчастину і буде Вам щастя , це я можу сказати як заливши очі так і малюнок.


В данном случае не Вам указывать на мат.часть. Тренд, русским, языком можна сказать направление движения и он не бывает относительно какого-то момента. Он может быть как вода - в трёх дискретных состояниях(жидкость, пар, лёд): вверх, вниз, вправо (без изменений). И рассматривается в текущий момент.

А Вы пытаетесь под трендом "пихнуть" относительное изменение цены/индекса за период. Это разные вещи.


Шановний абсолюного напрямку руху не буває , рух завжди змінюється в якісь періоди часу .
Якщо прийняти Ваше твердження про абсолютний напрямок , то у всіх випадках він вверх .
Якщо ми не розглядаємо період , то є початкова ціна ( вона дорівнює нулю до моменту створення товару ) і ціна в данний момент - вона завжди більша нуля .
Так що не вчіть мене жити і признайте що з початку створення України і до серпня 2008 тренд вверх , з серпня 2008 до березня 2009 тренд вниз , з березня 2009 до сьогодні тренд в 0 з коливаннями навколо прямої в 1800 доларів з розмірністю 0-10% .

Так що моя заява про тренд вверх на протязі останніх трьох тижнів бездоганна з точки зору математичної науки .
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:39

При сравнительном анализе, например, прибыли в разных периодах (или план-факт) рассматривают такой фактор, как "микс" - изменения оборота или валовой маржи за счет изменения структуры ассортимента при неизменных ценах и себестоимости в разрезе товарной позиции.
Интересно было бы посмотреть, как такой эффект влияет на индексы РН. По моему мнению, микроскопические движения вверх-вниз в масштабах недели вполне могут быть вызваны изменениями структуры предложения: появилось в базах больше единичек - средний метр вверх, появилось больше метров в спальниках и меньше на Печерске - средний метр вниз, тогда как цены на конкретные объекты могут и не меняться.
А вот долгосрочная тенденция уже дает право на выводы о том, что происходит на рынке.
пожиратель макаронов
 
Повідомлень: 1048
З нами з: 22.09.10
Подякував: 17 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 17:54

budivelnik написав:Шановний три тижні тому назад було 1575 , сьогодні 1578 , таким чином налице ріст і цей ріст плюсовий , навіть якщо впаде до 1576 , все одно буде вважатись що на протязі періоду з 1575 по 1576 - тренд плюсовиф\й

Нет. Когда будет падени - то будет следующее
- текущий тренд - падение
- тренд за месяц - рост
- долгосрочній тренд - падение
Учить меня не надо - я намного лучше строителя разбираюсь в теханализе :D

Дальше бред..
Зачем мне ваши старческие воспоминания чередующиеся с оскорблениями о временах когда вы еще не отупели и были якобы правы??

Покажите мне ваш прогноз на весну 2009 где указан рост от 1635 на 5%.
Я вас прошу уже 10-й раз! В чем проблема??? Его нет??? Вы соврали???
Или спокойно признайте что его не существует в природе вообще!

budivelnik написав:Так коли вже міняєте депозит на нерухомість :?:
А то за останній місяць депозит 80 000 х 0,9% = 720 доларів в місяць
Нерухомість 375 оренда + 150 ріст = 525 доларів в місяць .

Не завтра так точно... Но эта тема для основной ветке - хотите поговорить на эту тему - пишите туда.

budivelnik написав:Правда знаючи Вас , Ви заднім числом викрутитесь + проведете три арифметичнв дії
а - напишете щось про корзину депозитів яка Вам дає не 0,9 а 1,5 %

Ух.. Нет - я пишу реальные цифры. Вы не согласны с ними - опять таки давайте в основной ветке пообщаемся

budivelnik написав:б - додатково не забудете заявити про те що вже заробили в попередні періоди 12 000

Ну по итогам года рассотрим все доходы - как аренды - так и депо. Не понял возмущений...

budivelnik написав:в - звинуватите мене в тому що я погано рахую і знайдете додаткових 20-50 доларів і на підставі цього звинуватите мене в брехні .


Нет - укажу на ошибку. Вы так и не поняли разницу между ошибкой и враньем???
Вранье это как у вас: пишите, пишите одно, потом вдруг бах "я казав не те".
И после указания на ошибку - не признаете ее. Это как вы сравниваете и везде пишите разницу между депо и арендой считая ее с марта (когда падение уменьшилось), но при этом указывая на разницу как за 2010-й год :D

Есть еще изворачивание как у вас: это когда надаете с 10-к прогнозов, а потом выбираете какой лучше... :D как вам удобнее.

За меня же не переживайте - я так не поступлю.

Кстати вы меня об этом спрашиваете уже далеко не первый раз..
Я разве менял свой прогноз?
Или задним числом правил % по депо?
Не я ли говорил о гривнедепо когда большинство держали деньги в валюте??
Так что не надо ля-ля...
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 19:03

Покажите мне ваш прогноз на весну 2009 где указан рост от 1635 на 5%.

Ви дурником тільки притворяєтесь , чи є таким насправді :?:
Всього було три прогнози
Перший в березні 2009 - про дно в 1800 доларів
За час з березня 2009 по вересень 2010 - 18 місяців ,
найнижча точка ціни по доміку становила 1575 доларів ,
таким чином найбільша похибка становить (1800 - 1575 )/ 1800 =12,5%

Другий в липні 2009 - про рух цін в діапазоні від :
1821 - реальна ціна станом на липень 2009
до 1770 - 1940 станом на ____квітень 2010
На протязі цього прогнозу найнижча ціна становила 1621 долар ,
Найбільша похибка ( 1770-1621) / 1770 = 8,4 %
Ваші оповідання що потрібно брати середнє значення - брєд сивого мерина , по тій простій причині , що умовою на участь в прогнозуванні був прогноз з діапазоном в 10 % між найменшим і найбільшим значенням , цей діапазон мною був дотриманий , тому я маю право порівнювати з найближчою границею

Третій прогноз - січень 2010 ,про
До березня падати не буде , далі ріст на 1-3 %
1670 - реальна ціна станом на січень 2010
Перша половина прогнозу ( падати не буде ) , похибка 2% ( впало з 1670 до 1635
Друга половина прогнозу Ріст на 1-3 % , була скориговано до виду ріст на 1 % до 1850 доларів
Таким чином початковою точкою цього прогнозу вважалось мною
1850 - 10% ( з березня по грудень по 1% ) = 1665 ( тобто округлене значення в 1670 яке було на момент створення прогнозу в січні 2010 .
Похибка по цьому прогнозу
Початкове значення 1670 - січень 2010 ,
найнижче значення 1575 - серпень 2010
Значення яке повинно було бути
1670 + ( березень+квітень+червень+липень+серпень ) х 1 % = 1754
Похибка (1754 - 1575 ) / 1754 =10,2%

Таким чином по всім моїм прогнозам максимальна похибка становила 12,5%

Так що засуньте свої з пальця висмоктані 26 % в те місце де Ви цим пальцем колупались .

Есть еще изворачивание как у вас: это когда надаете с 10-к прогнозов, а потом выбираете какой лучше... как вам удобнее
.
Я привів три своїх офіційні прогнози , тепер Ваша черга знайти остальних 7 ( з тих 10 про які пишите ) , або вибачитись і признатись що у цьому випадку Ви збрехали .
Відразу попереджаю , що парі заключені мною з іншими учасниками є парі , а не прогноз і відповідати по умовам кожного конкретного парі я буду перед своїм опонентом , а не перед будь ким іншим жуючим поп-корн і нічим не ризикуючим.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 19:08

sashaa250174 Додано: Чт 23 Вер, 2010 17:09
Да кстати будивэльнык деревянный почитал я их спор с jde ужас ...
Ну он и скользкий ....
Блин разве так трудно признать , что не угадал с прогнозом ?

Цікаво , хлопчик прочитав мою суперечку тут , а свої 5 копійок вставив на гілочці де я йому відповісти не можу .
Ну і хто з нас слизький ,і хто трусливий :?:

Є знову ж залізне правило
Про відсутніх або добре , або нічого .
Якщо стараннями модераторів на гілочці обвал я відсутній , значить обговорювати мене можна тільки там де я можу дати відповідь , а просто пукати в воду , а потім запитувати хто насмердів - це якраз і є яскрава поведінка різних саш250174

Tugarin Zmej Додано: Чт 23 Вер, 2010 17:19
вчерась тож их читал... он же продаван по сути, а скользкость у них изначально природой закладывается


Бачу що не тільки саші позаочі богатирі , але й різні звірі також , одним словом
Яке їхало , таке й здибало.

Oven Додано: Чт 23 Вер, 2010 17:23
Как он не прав??? Вы это читали:
« Так що моя Вам порада , не вистрибуйте з ... на лижах і не спішіть поперед батька в пекло , а слухайте старших з повагою і робіть висновки , одночасно дякуючи за те що до Вас спустились і не зважаючи на ваше невміння поводитись витрачають на Вашу освіту свій час.»


До солодкої парочки Олесандр Нітітіч і Змій поганський , щей Овен якийсь вляпався

Виховання зашкалює в обвалістів
Втрьох на одного і обовязково там де відповісти не можна.

vov4ick Додано: Чт 23 Вер, 2010 17:37
Oven написав...

не знаю как к нему теперь обращаться: Ваше Сиятельство или Ваше Величество?


Если чернобылец, то Ваше Сиятельство
.
Четвертий прийшов , а за ним і пятий не забарився
NEMO Додано: Чт 23 Вер, 2010 17:51
Если чернобылец, то Ваше Сиятельство.

Ваше Растильное Бетонство.


Хлопчики , а що ж Ви там в такій солодкій компанії все про мене та про мене , невже розуму на якусь власну ідейку впятьох вимучити не вистарчає :?:
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27431
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2947 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 23 вер, 2010 22:06

budivelnik написав:Хлопчики , а що ж Ви там в такій солодкій компанії все про мене та про мене , невже розуму на якусь власну ідейку впятьох вимучити не вистарчає :?:


Достаточно иметь идею анти "буиттокадаражать". На данный момент, в отношении РН другие идеи и не нужны. Просто спокойно сидим, ну или кто-то сидит, а кто-то работает и просто радуемся жизни. Думаю, что никто из "хлопчиків" не сидит в кредите на бетон, в валюте, на 25-30 лет. Это как минимум вселяет оптимизм :)
vov4ick
 
Повідомлень: 2465
З нами з: 18.03.09
Подякував: 613 раз.
Подякували: 430 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератор: Ірина_

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
79 229185
Переглянути останнє повідомлення
Нед 08 тра, 2022 10:49
Investor_K
1 45226
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 бер, 2012 21:21
budivelnik
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама