Подпись Будивельника это реальность или его фантазии?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<12345>
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 00:10

budivelnik
о страхе говорит тот, кто испугался.
Мое дело предупредить.
V_Igor
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 00:28

но если учесть что средняя цена в Харькове на сегодня 6000грн

Думаю человек все же рассматривает только новострои - это ясно из поста...

Вам ясно що це новобудови , мені ясно що це середні по ринку
І що далі , кому з нас ясніше :?:


budivelnik
о страхе говорит тот, кто испугался.
Мое дело предупредить

Ну-ну
Де я говорив про страх :?:
А ти памперси поміняй , від воні допомагає.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 00:49

budivelnik написав:1 Теорія оптимізації процесів , особливо в рафінованному вигляді - дуже допоможе в кризовій ситуації :wink:
2 Я дуже мобільний , тому маю можливість маневрувати як людьми так і ресурсами , тому сьогодні будую ( не три а півтора роки ) те що раніше в стані був збудувати за три місяці - виключно тому , що будую виключно за кошти які приходять від реалізації вже збудованного і ні копійки додаткових коштів в будівництво не вкладаю . А всі свої вільні кошти вклав на сьогодні в розширення свого торгового бізнесу - диверсифікація ризиків називається. І при цьому все одно плюс 0,3 млн грн в рік за рахунок будівництва отримую .
Так що не Вам мене вчити де і що я повинен робити.

Вы какой кран используете??? Башенный, на гусеничном или пневмоходу??? В сколько смен работаете, одна??? А можно в две-три, ведь только время после 19 часов оплачивается в полуторном размере... Бригада комплексная?! Степень механизаци?? Бетононасосная станция есть???... А ведь, то что у Вас низкая степень оборачиваемость денег и приводит к их дефициту...

На сьогодні я пропоную житло на 5% дешевше ніж будь який з моїх конкурентів , зазор в мене ще 25-30% , так що спочатку іншим порозповідайте про мою неефективність , а потім вже й за мене беріться.

Это у меня племянник в техникуме плохо учится, а когда его ругают приводит в пример еще больших двоечников! :) Может нужно на передовых равняться?! Возможно и денег больше в карманах будет оставаться...
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 01:01

budivelnik написав:І що далі , кому з нас ясніше :?:

Конечно мне! :D Глупый вопрос какой-то :D
Кто ж вам поверит то после "буде дорожчати на 1-3% в місяць"????

Чел гооврит о новостроях, называет непонятную среднюю цену...
При это он не является экспертом по рынку Харькова...

Я привел пример по чем сейчас продает этот застройщик.
4200 грн! кв.м. в 3-к в доме, который достроит к концу года!!!
Он указівает на минимальніе 6500...
Ну не бывает скидок в 35% на недостроенные дома у тех кто достроит...максимум 5-7% сопоставимых с арендой и все равно ниже чем по депо.
Так что и цена в Харькове снизилась и среднии у него не те...

Ато нашли кого-то - и повторяете как попугай - он нормальное крупное агенство и аналитик???

Приводите цитату на мои цифры или Оператора - средняя в Харькове около 900$=7200 грн.
Или цитируйте кого-то с 300-400 в Киеве :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 09:18

Это у меня племянник в техникуме плохо учится, а когда его ругают приводит в пример еще больших двоечников! Может нужно на передовых равняться?! Возможно и денег больше в карманах будет оставаться...

1 Куди вже мені до передових :wink:
2 Ефективність бізнесу визначається виключно величиною прибутку . Той в кого прибуток кращий - в того і бізнес ефективніший
3 Спроба поставити бетононасос продуктивністю в 20 м куб в годину , на обєкт де всього бетону 300 м куб - це профанація і маразм
4 Середня продуктивність праці будівельника по Україні - 1,5-2 м кв в місяць на працівника , в мене 5 м кв на працівника

І так далі.
Взагалі не розумію якого милого Ви тут розповідаєте про мою ( або загально Українську продуктивність роботи ). Якщо Ви такий розумний , то чому самі ще не в будівництві :?:
А народна мудрість каже:
Вчить працювати той , хто сам працювати не вміє , той хто вміє , той не вчить , той працює.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 10:37

budivelnik
Вы так и не ответили в каких облцентрах минимальные цены выше чем 5150...
А я проверю :D
jde
 
Повідомлень: 2665
З нами з: 03.12.09
Подякував: 12 раз.
Подякували: 53 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 16:16

jde написав:budivelnik
Вы так и не ответили в каких облцентрах минимальные цены выше чем 5150...
А я проверю :D

....настольная лампа, темные кабинет, наручники, дымящийся беломор канал в переполненной пепельнице....

:D
Енот
 
Повідомлень: 1406
З нами з: 17.02.10
Подякував: 4 раз.
Подякували: 16 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 17:57

Нинь ХАО
jde
имхо зря вы о будивэльнике и с критикой
во первых он один остался - его беречь надо,
во вторых имхо тема будивэльника, его подписи и его расчетов давно уже раскрыта и относится исключительно к маркетингу и психологии.
Как бы вы себя чувствовали и что писали если бы ваш труд с каждым годом ценился все меньше, ничем другим вы заниматся не умеете а учится уже поздно?
vidima
 
Заблокований
Повідомлень: 1672
З нами з: 14.04.09
Подякував: 8 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 18:27

budivelnik написав:1 Куди вже мені до передових :wink:


Шеф директор Мерседес - бенс говорил - "Нет предела совершенству!"
Так что всегда есть куда стремится... :)

budivelnik написав:2 Ефективність бізнесу визначається виключно величиною прибутку . Той в кого прибуток кращий - в того і бізнес ефективніший

А то что Вы успешный человек ни кто и не оспаривает! :wink: Уже одно то что Вы свободно владеете компьютеров в Вашем возрасте - о многом говорит! Но разве Вам не хочется получать больше прибыли строя дома быстрее???
budivelnik написав:3 Спроба поставити бетононасос продуктивністю в 20 м куб в годину , на обєкт де всього бетону 300 м куб - це профанація і маразм

А мешать в бетономешалке, на глаз смешивая компоненты, и подавать на веревке на второй этаж и чердак - предел технологического совершенства, видимо?! ;) А подавать в окно краном запрещено ... А производительность башенного крана более чем в 10 раз превышает гусельничный и почти в 15 пневмо - то же ни чего?! Один башенный кран (продаются сейчас кстати не дорого у разорившихся коллег) позволяет обеспечить работой 15-20 рабочих в смену.
budivelnik написав:4 Середня продуктивність праці будівельника по Україні - 1,5-2 м кв в місяць на працівника , в мене 5 м кв на працівника

У Вас получается такая интересная производительность сугубо из-за того, что Вы не в считываете в это проэктировщиков, мастеров, сварщиков, штукатуров, электриков и т.д.
Что бы показать пропасть в производительности труда которой Вы гордитесь и той которая должна быть - я приведу исследования международной консалтинговой компании McKinsey & Company
"...производительность труда в России (2009 год) составляет: 21% от уровня США — в жилищном строительстве..."
Я не думаю что у нас ситуация лучше... :(
budivelnik написав:Взагалі не розумію якого милого Ви тут розповідаєте про мою ( або загально Українську продуктивність роботи ). Якщо Ви такий розумний , то чому самі ще не в будівництві :?:
А народна мудрість каже:
Вчить працювати той , хто сам працювати не вміє , той хто вміє , той не вчить , той працює.
:wink: :wink: :wink: :wink:
Я Вам пытаюсь обяснить что Ваши расчеты рентабельности (на которых Вы основываете цену продажи) базируются на устаревшем ,неэфективном и затратном методе. Вы можете снизить свои затраты в 2 - 2,2 раза за счет уменьшения доли ручного труда, использования подходящих машин и механизмов и 2-3х сменной работы.

П.С.
Очень жаль что Вы не можете понять что слова "захватка" и "бетононасос" кроме строительства ни где не употребляются... :)
ППС
Я покупал бетононасос в запорожской области летом ... там есть соответствующий заводик ! ;)
Нинь ХАО
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 січ, 2011 21:05

А мешать в бетономешалке, на глаз смешивая компоненты, и подавать на веревке на второй этаж и чердак - предел технологического совершенства, видимо?!

Хочете поговорити про собівартість і ефективність - я до Ваших послуг . але в мене одна умова
Я розписую в загальних рисах теоретичний обєкт максимально наближений по своїм характеристикам до тих що я роблю , а Ви пробуєте показати . як з допомогою бетононасосу чи баштового крану + ще якісь суперпупер технології - здешевлять це моє будівництво .
Отже
Ділянка 10-12 сотих в передмісті - 20-30К доларів
Обєкт - дві черги 4 поверхового будинку по 650 кв м=1300 кв м ( 12 квартир( 6 - 3 кімнатних по 85 кв м , 6 - 2 кімнатних по 65 кв м +12 гаражів по 20 кв м + 2 цокольних приміщення( для комерційного використання магазин/перукарня/пральня .... по 20 кв м) підїзд - загальним кошторисом будівництва ( земля + комунікації + будівництво ) - приблизно 2 х 2,5 млн грн .

В наявності 2,5 млн грн .
Розрахунковий термін будівництва першої черги - 1 рік , кількість працівників ( включно зі мною ) - 11 осіб ( 5 кв м х 11 осіб х 12 місяців = 660 кв м )
Фундамент - внаслідок поганих грунтів - фундаментна плита з ребрами жорсткості ( тех деталі пропускаємо :D , гідроізоляція утеплення - все на місці , каркас розрахований ) 12 м х 14 м х 0,2 м = 34 м куб + 30 м куб ( ребра )
Спосіб заливки
Ділимо на дві частини
Котлован - створення арматурного каркасу - додаткові роботи по інженерним коммунікаціям - заливка 4 міксера по 8 м куб без використання крану чи бетононасосу прямо з міксера з допомогою вібролотків ( моє додатково створенне ноу-хау :D , зарівнювання віброрейкою - загальна тривалість роботи 15 робочих днів х 2 частини = 1,5 місяці
Отже отримуємо основу з місячною витримкою ( перша половина )
Поверх - стіни монолітний залізобетон ( зовнішні з пінопластовим утепленням , пінопласт з вже вставленними дюбелями відразу замонолічую , тому уникаю потреби в приклеюванні пінопласту до стіни
Поверх так само жену в дві частини
1/2 поверху ( 7 х 12 м ) - 65 м п стіни х 0,15 м товщини х 1 м ( один шар ) х 3 шари ( по висоті )
Кожен шар в 1 м - 3 робочих дні ( 2 дні підготовка ) 1 день заливка
Перекриття - опалубка+каркас + заливка - 5 днів
Ітого на 1/2 поверх витрачаю - 15 робочих днів - цілий поверх - 1,5 місяці календарних ( швидше не можна - бетон не встигає набрати необхідної міцності ) - 4 поверхи - 6 місяців
- для заливки шару використовую автомобільний кран на 4 години , бетон - з міксера в туфельку 0,8 м куб - кран - стіна,
Стіни поверху 3 х 2 х 4 години = 24 робочих години кран
Перекриття 4 години х 2 = 8 годин
Один поверх + перекриття = 32 години х 4 поверхи = 128 годин х 150 грн = 20 000 грн в рік - послуги крана в рік
Таким чином
1,5 місяці фундамент + 6 місяців 4 поверхи ( швидше не можна - отримаю або тріщини або повинен буду мати надлишок опалубки ) + дах + інженерні комунікації + зовнішнє оздоблення = рік.

Тепер поясніть мені з економічної точки зору доцільність купівлі бетононасосу з мінімальною ціною в 0,3 млн грн чи крана з мін ціною в 0,5 млн грн
Ваші пояснення про те що я зможу при цьому будувати більше розібються в моє запитання
А за що , якщо в мене власних оборотних 2,5 млн :?: і поки я не продам наприклад першу чергу я не приступлю до другої.

Отже розповідаючи про гігантскі перспективи не потрібно забувати що ширина Ваших кроків буде обмежена як фінансами так і величиною Ваших штанів.
Як то кажуть
Кусайте тільки стільки скільки в стані пережувати .
Таким чином швидкість мого будівництва залежить не від моїх технологічних можливостей , а від швидкості викупу кінцевими клієнтами вже збудованного .
При собівартості в 500 доларів квадрат - зменшити її за рахунок насичення додатковою технікою - не доцільно , бо тоді собівартість росте ( я на кран за рік витрачу 20 000 грн , в той час коли по процентам за кредит на купівлю крана або бетононасосу я заплачу в 1,5 рази більше від 30 000 грн в рік ) . а більше будувати все одно не зможу бо обмежений купівельною спроможністю населення .Знижка навіть в 20% від ціни - кардинально ( тобто в 1,5-2 рази не збільшить кількість обємів продано ) а при меншій кількості загальний прибуток в рік в мене вийде меншим.

Так що розповідати ідеальні варіанти - легко , не легко пояснити звідки я повинен взяти додаткових 2,5-5 млн оборотних гривень :D
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
48 24764
Переглянути останнє повідомлення
Чет 17 чер, 2010 14:17
mortimer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама