Часто кладу деньги на депозит

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<12
Повідомлення Додано: Сер 06 лип, 2011 22:14

Вероятность нулевая.

:lol:
drmorze
 
 
Повідомлення Додано: Суб 23 лип, 2011 11:40

да.это в не поле зрения налоговой
Tsartas
 
 
Повідомлення Додано: Сер 03 сер, 2011 17:03

Тут наверное такой принцип. Если уж кто-то нароет, то это в принципе можно использовать против вас. Но вряд ли ощутимо. Следовательно, рыть смысла особого нет. А в естественном течении вещей если бы налоговая могла братить внимание хотя бы на 5% частного движения денег, то они наверняка контролировали бы хотя бы 90% корпоративного, а они наверное и корпоративное налогообложение на процентов 5% с трудом тянут да и то по принципу целевых атак.

Вот у меня всегда были доходы которые можно было отномониторить через банк, но при этом не было никогда ни со сдачей чистых отчетов по ЧП, ни даже с отстаиванием моего права быть бездоходным руководителем и собственником.

Я ж так понимаю, им еще надо было бы доказать, что это доход, для начала. В общем, овчинка выделки не стоит. Я тоже раньше боялся, а сейчас уже думаю, что если кому-то что-то надо будет, то инструментов и без того хватит, так что если надо - пусть пожалуйста =)
Financial Adviser
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 05 сер, 2011 22:31

Але якщо людина колись піде балотуатися, або буде в команді якогось політика, навіть районого штибу - тоді можуть влаштувати "чорний pr"...
Додатково зважте на нову боротьбу проти зарплат в конвертах...
Alex380
 
 
Повідомлення Додано: Сер 10 сер, 2011 10:24

Alex380 Ну це вже святе. Мені здається, що так чи інакше в аспекті фінансових відносин з державою, в нашій країні махлює відсотків 90 громадян :)
Financial Adviser
 
 
Повідомлення Додано: Вів 17 кві, 2012 01:09

  Financial Adviser написав:Alex380 Ну це вже святе. Мені здається, що так чи інакше в аспекті фінансових відносин з державою, в нашій країні махлює відсотків 90 громадян :)

ну, скажем так, не 90% махлюет, а значительно меньше. А вот работодатели, заставляя работать за чёрную зарплату, так сказать "втягивает" наймитов в сокрытие налогов.
emcee
Аватар користувача
 
Повідомлень: 279
З нами з: 14.10.08
Подякував: 12 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 19 кві, 2012 17:26

Банківська таємниця

kuynka
Існує таємниця банківських вкладів, вас інтерпол не шукає, чого ж хвилюватися.
marpmonk
 
 
Повідомлення Додано: Пон 23 лип, 2012 19:43

Re: Часто кладу деньги на депозит

Банки обязаны мониторить - если будете за раз ложить или снимать не менее 80000 грн.
Mikle20
 
Повідомлень: 59
З нами з: 16.05.08
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 5716
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 сер, 2014 22:32
delicious
2 6193
Переглянути останнє повідомлення
Вів 14 тра, 2013 22:26
bpo_infosource
0 4247
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 лис, 2011 16:36
Migration
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама