Укрексiмбанк (2005 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 303304305306307 ... 1139>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Укрексiмбанк (2005 - 2021) 3.1 5 309
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
26%
79
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
12%
37
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
40
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
28%
87
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
21%
66
Всього голосів : 309
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 12:02

  klug написав:
  justit написав:
  klug написав:адреса з кешу не пінгується.


Прошу вибачення, а чому "з кешу"?

Я коли написав
ping http://www.eximb.com
то я щось з кешу взяв? :-)

Не хотілося б перетворювати фінансовий форум на технічний, мене тут вже кпинали за граматичні правки на гілках деяких банків, а тепер ще будуть за це... Але вашу іронію обійти стороною я не можу.
Якщо ви ввели команду саме так, як зазначили вище, то ви написали маячню і отримали на виході помилку - стандартна команда ping у відомих мені ОС працює через протокол ICMP, що в моделі OSI лежить на 4 рівні нижче ніж HTTP, і тому приймає на вхід hostname або IP-address і аж ніяк не URL. Щоправда, існують сторонні утиліти, типу http-ping, які приймають URL, але, судячи з питання, ви не їх мали на увазі.

Тепер про кеш: DNS - це ієрархічна система, що дозволяє відображати множину символьних імен на множину реальних IP-адрес. Під час такого відображення, запит проходить по ланцюжку DNS-резолверів аж доки не знайде відповідну адресу або не дійде до кінця ланцюжка. Кожна ланка цього ланцюжка може кешувати результати попередніх запитів (і зазвичай це робить). У моєму випадку, команда ping повертає IP-адресу сайту, але, у той же час, команда nslookup на DNS-сервери Гугла, Яндекса та мого Інтернет-провайдера повертає помилку. Простий nslookup eximb.com показує, що відповідь надходить від мого роутера, з огляду на те, що запит до DNS ISP повертає помилку, можна прийти до висновку, що адреса закешована саме у мене на роутері.

Щоб дізнатися з кешу ви берете адресу чи не з кешу, пропоную вам поекспериментувати з наведеними вище командами, хоча підозрюю, що ви матимете аналогічний результат, адже NS-сервери Ексіма досі недоступні.

не ссорьтесь многие сервера блокирую внешний пинг... сейчас сайт работает, а пинг нет... пинг - не показатель ;)
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 12:33

  justit написав:Мені здається що це невірний висновок.
nslookup (на будь-що) поверне IP Вашого роутера, бо ж роутер перший на шляху :-)

Ви хоч подивіться, що той nslookup видає: там є адреса того, хто відповів і сама відповідь. Роутер адресу резолвив, а наступний за ним DNS-сервер провайдера - ні. Де, по-вашому, взялася адреса: магія чи кеш DNS-proxy на роутері?
klug
 
Повідомлень: 8509
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1188 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 12:49

  ol_zy написав:не ссорьтесь многие сервера блокирую внешний пинг... сейчас сайт работает, а пинг нет... пинг - не показатель ;)


Так мы не ссоримся :-)
Просто коллега воспринял обычный вопрос как оскорбление.

Но, если честно я не встречал сайта, который не пинговался бы.
Не уверен, но такой сайт (непингуемый) возможно будет и недоступен внешнему миру...


  klug написав:
  justit написав:Мені здається що це невірний висновок.
nslookup (на будь-що) поверне IP Вашого роутера, бо ж роутер перший на шляху :-)

Ви хоч подивіться, що той nslookup видає: там є адреса того, хто відповів і сама відповідь. Роутер адресу резолвив, а наступний за ним DNS-сервер провайдера - ні. Де, по-вашому, взялася адреса: магія чи кеш DNS-proxy на роутері?


Ну, я саме тому й написав, шо "здається висновок невірний"

А Ви не спробували ройтер ребутнути, коли побачили що Укрексім недоступний?
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 14:19

  justit написав:
  ol_zy написав:не ссорьтесь многие сервера блокирую внешний пинг... сейчас сайт работает, а пинг нет... пинг - не показатель ;)


Так мы не ссоримся :-)
Просто коллега воспринял обычный вопрос как оскорбление.

Но, если честно я не встречал сайта, который не пинговался бы.
Не уверен, но такой сайт (непингуемый) возможно будет и недоступен внешнему миру...


  klug написав:
  justit написав:Мені здається що це невірний висновок.
nslookup (на будь-що) поверне IP Вашого роутера, бо ж роутер перший на шляху :-)

Ви хоч подивіться, що той nslookup видає: там є адреса того, хто відповів і сама відповідь. Роутер адресу резолвив, а наступний за ним DNS-сервер провайдера - ні. Де, по-вашому, взялася адреса: магія чи кеш DNS-proxy на роутері?


Ну, я саме тому й написав, шо "здається висновок невірний"

А Ви не спробували ройтер ребутнути, коли побачили що Укрексім недоступний?

eximb.com доступен миру (мне - такой я скромный :) ) и одновременно с эти не пингуется. У всех роутеров, с которыми я имел дело, внешний пинг отключается на ура. И тем не менее, если организовать сайт (сервер, фтп), в том числе с использованием dynDNS или подобным, то все остается доступным миру, хоть и не пингуется...
Отключение пинга - это штатная опия роутера, часто даже по умолчанию пинг отключен... А у эксима сервер на ночь могут админы выключить..., а утром включить ;). Во всяком случае клиент-банк в выходные не работает - не возможно связаться с сервером, а вот в пн. утром все налаживается...
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 15:02

  justit написав:Но, если честно я не встречал сайта, который не пинговался бы.
Не уверен, но такой сайт (непингуемый) возможно будет и недоступен внешнему миру...

Можливо буде, а можливо й ні. Тут я мушу погодитись з ol_zy, що ці речі напряму не пов'язані: працюючий пінг - це ознака зв'язності мережі, а от непрацюючий - це або відсутність зв'язності, або пранойя у адмінів. А от неможливість зарезоливити домен прямо вказує на наявність проблеми на одному з кінців.
  justit написав:
  klug написав:
  justit написав:Мені здається що це невірний висновок.
nslookup (на будь-що) поверне IP Вашого роутера, бо ж роутер перший на шляху :-)

Ви хоч подивіться, що той nslookup видає: там є адреса того, хто відповів і сама відповідь. Роутер адресу резолвив, а наступний за ним DNS-сервер провайдера - ні. Де, по-вашому, взялася адреса: магія чи кеш DNS-proxy на роутері?


Ну, я саме тому й написав, шо "здається висновок невірний"

А Ви не спробували ройтер ребутнути, коли побачили що Укрексім недоступний?

Я так і не зрозумів, ви, з рештою, погоджуєтесь з висновком чи все ще сумніваєтесь? Роутер не перезавантажував, бо після додаткової перевірки через декілька онлайн-сервісів і отримання помилки резолвінгу хоста, я прийшов до висновку, що проблема не на моїй стороні, а, отже, вдіяти я нічого не можу.
klug
 
Повідомлень: 8509
З нами з: 18.08.14
Подякував: 358 раз.
Подякували: 1188 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 15:23

  klug написав:Я так і не зрозумів, ви, з рештою, погоджуєтесь з висновком чи все ще сумніваєтесь? Роутер не перезавантажував, бо після додаткової перевірки через декілька онлайн-сервісів і отримання помилки резолвінгу хоста, я прийшов до висновку, що проблема не на моїй стороні, а, отже, вдіяти я нічого не можу.


Так я і не стверджував, нічого :-)
Просто цікаво чи багато здатен домашній роутер закешувати.
Походу коли сайт лежав, потрібно було tracert зробити, щоб побачити чи далеко зайде (насправді дійшло би до провайдерських серверів і все).

Ну то таке.
Просто ніколи не сприймайте чиїсь слова як образу.
Веселіше треба :-)

Щоб адміни у банку вирубали на вихідні веб сервер, то вже точно паранойя.
Ентер-ексім не працює скоріше за те, що там ОДБ бекапиться або ще щось.
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 15:30

  justit написав:
  klug написав:Я так і не зрозумів, ви, з рештою, погоджуєтесь з висновком чи все ще сумніваєтесь? Роутер не перезавантажував, бо після додаткової перевірки через декілька онлайн-сервісів і отримання помилки резолвінгу хоста, я прийшов до висновку, що проблема не на моїй стороні, а, отже, вдіяти я нічого не можу.


Так я і не стверджував, нічого :-)
Просто цікаво чи багато здатен домашній роутер закешувати.
Походу коли сайт лежав, потрібно було tracert зробити, щоб побачити чи далеко зайде (насправді дійшло би до провайдерських серверів і все).

Ну то таке.
Просто ніколи не сприймайте чиїсь слова як образу.
Веселіше треба :-)

Щоб адміни у банку вирубали на вихідні веб сервер, то вже точно паранойя.
Ентер-ексім не працює скоріше за те, що там ОДБ бекапиться або ще щось.

Я про ентер-эксим не говорил... ;) Я про клиент-банк - он вроде на локальном сервере регионального отделения висит.
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 16:19

  ol_zy написав:Я про ентер-эксим не говорил... ;) Я про клиент-банк - он вроде на локальном сервере регионального отделения висит.


Ясно
Неверно понял Вас :-)
justit
 
Повідомлень: 5674
З нами з: 12.03.09
Подякував: 1670 раз.
Подякували: 450 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 чер, 2016 19:49

что выгоднее ???

https://www.eximb.com/ukr/personal/depo ... mum_7days/

долар США євро

2,50% 1,00%

Для отримання додаткового доходу Укрексімбанк пропонує Вам скористатися послугою «Мої заощадження».

«Мої заощадження» - це накопичувальна частина карткового рахунку, за залишками коштів на якій нараховуються підвищені відсотки:


3,1% у доларах США

2,5% у євро
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16940
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 927 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 25 чер, 2016 19:59

  justit написав:Но, если честно я не встречал сайта, который не пинговался бы.

все амазоны (AWS) не пингуются. глупо, тупо, но такая у них дурная политика...

  justit написав:Просто цікаво чи багато здатен домашній роутер закешувати.

есть роутеры, которые как полноценные компы (Микротики например). там все что хочешь... даже свои проги писать можно (скрипты). Разве что в игры не поиграешь :))) хотя на моем есть ЖКИ сенсорный экранчик, но то изврат ;)


upd: (тут был вопрос, но я уже нашел ответ, спасибо)
upd2: все-таки не дает покоя мысль о франках и эксиме... стоит ли? или в биткоин перейти на годик-пять, а там посмотрим?
-rx-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 413
З нами з: 12.05.16
Подякував: 50 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 303304305306307 ... 1139>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6626779
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14928043
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4572256
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама