Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 42704271427242734274 ... 7896>
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 14:59

Re: Напад росії і білорусі на Україну

trololo написав:
  Slon_Nosov написав:
  trololo написав:а з приводу командування - воно за ці 16 міс довело неодноразово, що може приємно дивувати.


справа в тім, що те що бачемо ми і те що бачать хлопці на 0, не одне і теж... :(
про презедента краще помовчати, він багато зайвого балакал. имхо, його перемога на виборах послабила країну, на що і сподівалися орки... зараз разрулюємо.


нічим він не послабив країну, інакше київ би захопили і все було б сильно печальніше. завдяки в т.ч. його роботі ми зараз чекаємо свій наступ і ф-16, а патріоти збивають русняві ракети. я голосував за ППО в 2019 але вважаю, що нам сильно пощастило із зеленським і я вдячний співвітчизникам за їх вибір.

п.с. те що хлопцям на 0 найважче, це начебто ніхто не заперечує.
Проте, я певен, трохи пізніше ми ще багато цікавого дізнаємося про результати діяльності того вибору співвітчизників в 2019. Тобто, маємо в підсумку далеко не найгірший результат, але питань насправді море
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34801
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7975 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 15:22

  Faceless написав:.........
Проте, я певен, трохи пізніше ми ще багато цікавого дізнаємося про результати діяльності того вибору співвітчизників в 2019. Тобто, маємо в підсумку далеко не найгірший результат, але питань насправді море

питань насправді море к любому из бывших президентов и правительств и багато цікавого дізнаємося ещё об очень многом за все годы, а не только за 2019-2022.
Не буду утверждать, что нам сильно пощастило, но в общем согласен с trololo.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 15:27

  Howl написав:
  detroytred написав:А оно он як... І спортзали, і ресторани, і нові тачки купами, і вклади зростають, і знов в тилах перевірки-бамажки, і красуні на посадах в білих шкарпетках, і такса, і т.д. і т.п.
Тобто спортзали, кафе не повинні працювати?
Демобілізується Успіх, то він буде аналогічно відпочивати й можливо качати права, що йому можна.

Бізнес повинен працювати, оскільки це податки й збори. Якщо їх не буде, то буде важче.

Тут раніше писали, що немає сенсу мобілізовати всіх чоловіків. Усякі схемі, щоб виїхати з країни й отримати "білий" квиток прикривають або намагаються це зробити. Хочеш офіційно працювати, то йди до військомату. Перереєстрація теж через військомат.

Звісно я можу помилятися і тільки радий буду, якщо помиляюся.
Але перемогу над таким потужним ворогом, як оркостан, я уявляв і досі уявляю не через стандартні методи війни країною з фактично збереженням ринку, прибутків, "спортзалів-ресторанів", вкладів на рахунках і багато чого у війську (про що я промовчу).

Тобто по факту -- одна частина тягне воза аж надривається, інші...
Так можна з рівним ворогом бодатися і за підтримки партнерів через рік-два перемогти.
Прокатить цей формат з рашкою?
Прокатить. Але через ще більший час.
І головне - коли зараз йде ще й глобальне протистояння, загострюються кризи в самих партнерів, то час є ризиком. Для нас. І втратами.

В цій війні партнери поки фактично захопилися політичними іграми. Частини України, як оті фортеці Маріуполь, Бахмут... Виграють час, перемелюють ворога.
Нам навіть про якусь необхідність проведення чергових виборів натякали. Це сюр:
"Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс наполягає на необхідності проведення Україною парламентських і президентських виборів навіть за умови воєнного стану – українська влада повинна придумати, як відповісти на цей виклик."
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 6/7161795/

А в нас теж отаке:
"Але ключове питання – щоб відбулися вибори, має закінчитися війна. Але у цьому випадку йдеться не про те, що бойові дії продовжаться, але стануть менш інтенсивними (як це багатьма прогнозується)."
https://www.volynnews.com/news/all/odra ... iv-u-radu/

Повномасштабна війна з ракетами, літаками, сотнями тисяч в окопах...
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 16:05

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  trololo написав:нічим він не послабив країну, інакше київ би захопили і все було б сильно печальніше.


а я впевнений що і такого широкомаштабного наступу би не було, ні те що захоплення Києва. зараз маємо те що маємо, пів країни слухае єдиний марафон і не користується розумом. зробили собі кумира... :evil:
Slon_Nosov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2483
З нами з: 13.07.09
Подякував: 1050 раз.
Подякували: 702 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 17:22

  detroytred написав:
  Howl написав:
  detroytred написав:А оно он як... І спортзали, і ресторани, і нові тачки купами, і вклади зростають, і знов в тилах перевірки-бамажки, і красуні на посадах в білих шкарпетках, і такса, і т.д. і т.п.
Тобто спортзали, кафе не повинні працювати?
Демобілізується Успіх, то він буде аналогічно відпочивати й можливо качати права, що йому можна.

Бізнес повинен працювати, оскільки це податки й збори. Якщо їх не буде, то буде важче.

Тут раніше писали, що немає сенсу мобілізовати всіх чоловіків. Усякі схемі, щоб виїхати з країни й отримати "білий" квиток прикривають або намагаються це зробити. Хочеш офіційно працювати, то йди до військомату. Перереєстрація теж через військомат.

Звісно я можу помилятися і тільки радий буду, якщо помиляюся.
Але перемогу над таким потужним ворогом, як оркостан, я уявляв і досі уявляю не через стандартні методи війни країною з фактично збереженням ринку, прибутків, "спортзалів-ресторанів", вкладів на рахунках і багато чого у війську (про що я промовчу).

Тобто по факту -- одна частина тягне воза аж надривається, інші...
Так можна з рівним ворогом бодатися і за підтримки партнерів через рік-два перемогти.
Прокатить цей формат з рашкою?
Прокатить. Але через ще більший час.
І головне - коли зараз йде ще й глобальне протистояння, загострюються кризи в самих партнерів, то час є ризиком. Для нас. І втратами.

В цій війні партнери поки фактично захопилися політичними іграми. Частини України, як оті фортеці Маріуполь, Бахмут... Виграють час, перемелюють ворога.
Нам навіть про якусь необхідність проведення чергових виборів натякали. Це сюр:
"Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Тіні Кокс наполягає на необхідності проведення Україною парламентських і президентських виборів навіть за умови воєнного стану – українська влада повинна придумати, як відповісти на цей виклик."
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 6/7161795/

А в нас теж отаке:
"Але ключове питання – щоб відбулися вибори, має закінчитися війна. Але у цьому випадку йдеться не про те, що бойові дії продовжаться, але стануть менш інтенсивними (як це багатьма прогнозується)."
https://www.volynnews.com/news/all/odra ... iv-u-radu/

Повномасштабна війна з ракетами, літаками, сотнями тисяч в окопах...

Якось проводили і у 2014 і у 2019, а тепер "сюрр."
Сюрр, це воєнний стан.
Комусь сподобалося царювати.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 17:25

  flyman написав:Якось проводили і у 2014 і у 2019, а тепер "сюрр."

Для всього ж є якісь межі.
Тоді хоч гібридна (треба ж таке Матриці вигадати)). Як трішки вагітність) війна була.
Не повномасштабна.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

МОЛДОВА РЕШИЛАСЬ, Санду договорилась с Зеленским ... https://www.youtube.com/watch?v=IK_YTNqJ3Ng
Frez
Аватар користувача
 
Повідомлень: 90
З нами з: 25.12.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:12

  Frez написав:МОЛДОВА РЕШИЛАСЬ, Санду договорилась с Зеленским ... https://www.youtube.com/watch?v=IK_YTNqJ3Ng

уже спростовано
https://www.youtube.com/watch?v=nbY_9wWoMCc
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34861
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2773 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 19:20

  Успіх написав:Доброго часу доби, товариство!

Я тут, мабуть, ніколи не писав про наші нічні і денні чергування... - то і зараз не буду)) - а вже може після нашої перемоги/закінченні війни щось та й напишу ;)
  budivelnik написав:Вільна Україна - це обмеження дій чиновників , яке скомпенсовується активністю населення..
Уявіть , що наш Долярчик не ниє..
А питає ( так само як зараз це роблять волонтери) - а що я ще можу зробити для перемоги?
Можна я відправлю 10-20% від своїх 100 000 на купівлю дрона чи приладу нічного бачення...
Тююююю.... так держава вже за мене подумала)) і вже з лютого місяця за мене відсилає на "покупку дронів чи прприладів нічого бачення", навіть, не 10-20%, а всі 70% з 100К! :lol:
На жаль , кожен з мого допису взяв якусь частинку..але ніхто не підняв питання по суті...
От Долярчик
Невже ти думаєш , що мене цікавить куди ти діваєш свої гроші?
Мене цікавило інше
ЧОМУ ДОЛЯРЧИК з сум які отримує не хоче дбати про СВОЄ благополуччя..
Чому він не купив СОБІ
-прилад нічного бачення
- Чи кевларову каску
- Чи бронежилет 6 рівня захисту

Чому не купив парочку мікрофонів і з допомогою лома і якоїсь там матері+айтішники(побратими) - не зварганив собі міні локатор для визначення напрямку руху Шахеда?

Адже все вище мною перечислене - це приблизно трьохмісячна зарплата на передку..і це в рази збільшить ЙОГО шанси вижити...


От і виходить
Долярчик ПРО СЕБЕ - дбає так собі, спустя рукава..але при цьому ХОЧЕ щоб ПРО НЬОГО хтось подбав( прийшля ТОСЯ і все за нього зробила) а він буде просто сидіти ї отримувати плюшки...

Для інших
Навіть після перемоги над проектом Кацапія...( це буде тактична перемога)
Нам потрібно буде викорінювати з своїх голів проект УКРАЇНІЯ ( де ТОСЯ прийде і за когось все зробить..головне правильного можновладця вибрати) і створювати проект Вільна Україна..
Де ніхто не буде дбати про Долярчика більше - ніж він сам про себе подбає.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 03 чер, 2023 20:35

  ЛАД написав:питань насправді море к любому из бывших президентов и правительств и багато цікавого дізнаємося ещё об очень многом за все годы, а не только за 2019-2022.
Не буду утверждать, что нам сильно пощастило, но в общем согласен с trololo.

От официалов мы ничего не узнаем, а блогерам верить - себя не уважать, это чума 21 века.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19769
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2608 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 42704271427242734274 ... 7896>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: fox767676 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27585
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188573
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 621479
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама