Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20562057205820592060 ... 2103>
Повідомлення Додано: Чет 18 кві, 2024 23:28

Не полінився, з дороги від таверни до парковки зробив фото відсутнього тротуару (насправді прямо на фото) та відсутнього міського транспорта (насправді зупинка трьох маршрутів).
Вози, воли та кури в кадр не попали.
Зображення
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9646
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3578 раз.
Подякували: 1265 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 00:31

  akurt написав:
  BIGor написав:Пане, Акурт, порівнювати з європейськими містами не варто, інша культура життя. Бьюсь об заклад, що в Грінвілі у 70% вулиць не буде тротуарів, 100% немає велодоріжок, немає публічного транспорта, немає пішохідних вулиць в центрі...

Саме цікаве, що на 100% помиляєтеся.
Все це є. То ви десь начиталися цікавинок.
Повірте мені, я мандрую світом щомісяця та можу порівнювати.
Зараз відвідували місто Asheville (Північна Кароліна).
Особисто я після ретельного обшуку відвідав мерію міста. Впустили в мерію, там невеличкий музей: в 1941-1943 роках мешканці міста зібрали гроші на військовий корабель, він названий іменем міста і на ньому вся команда з міста була. Невеличкий музей, памʼятають. Фото хлопців молодих та якісь речі/документи.
Біля мерії памʼятний знак (в мене очі відкрилися) він споруджений в памʼять містера Ashe - губернатора штату, який був губернатором до 1802 (!!!!) року.
Ви в Україні були в містах, названих в честь губернаторів? Є такі, і мешканці таких памʼятають?

Купили квиток на автобус екскурсія по місту нас возили районом приватних будинків - це те, що за думкою дописувачів гілки, побудовано з «гімна та палок».
Так ось роки побудови: 1770, 1802, 1835.
В одному будинку в лютому замінили дах приїздили майстри із Шотландії, то му що всі будинки будувалися виходцями звідти.
Так ось в такому будинку приватний готель з приватною кухнею: люди гроші заробляють є попит на такий сімейний бізнес: вечеря в будинку, збудованому «з гімна та палок» в 1917 році.
Не спаленому та пограбованому, а побудованому.
Серед тих будинків з дерева тільки один з цегли, а один з природного каменя - як фортеця, там реєструють шлюби. Та влаштовують весілля, дуже незвично.
А ви все будете розказувати про відсутність тротуарів.
Прикольно до безтями.
Зараз з жінкою сидимо в Таверні, старовинна камʼяна будівля.
Пиво приблизно 40 або 50 видів.

Тротуарів немає, ну аж смішно…
В мене вже ноги відпадають від походу тротуарами по місту, але не памʼятаю, на яку парковку авто поставив…

P.S. В цьому місті розташований маєток - найбільший в світі приватний маєток пана Віндербільда, маєток (палац) містить 250 кімнат. За рік відвідують 1 000 000 людей. Побудований десь в 1895 році.
Побудовано тоді, коли власнику було 34 роки.
Саме в такому віці - на днях - в Україні випустили з вʼязниці зятя першого секретаря Кримського обкому партії пана Грача. Щось там крав разом із тестем.
Але випустили: один папірець загубився десь, хтось не там підпис поставив чи печатку.
Тепер і пан Грач, і його дочка, і його колишній зять сміються, якщо читають текст пише про відсутність тротуарів. А зять вже, який сидів на закупах снарядів, як сміється…. Регоче…

Пишіть книги
На пенсії саме то)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 1415
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 02:05

  BIGor написав:
  akurt написав:Ніякий сусід нікуди не буде заглядати, бо приватна власність то приватна власність: ніхто не має права вступити на зелений стрижений газон крім як просто пройти по тртотуару,

Стосовно trespassing через приватну проперті, я читав що в деяких штатах дозволено. Але звичайно то пан rjkz може більше розтлумачити.


Не могу уверенно сказать.
По духу - нет, нельзя.
По факту, во многих штатах даже если залезть в дом и там жить, то мало что можно с этим сделать.
В НЙ просто беда со сквоттерами.
Кое где, если на тебя напали, то самое лучшее - убежать. Будешь оказывать активное сопротивление - могут посадить.
Это идиотизм, присущий многим демштатам. И после этого удивляться, что "нельзя бомбить раисцкие мпз"?
Полюбопытствуйте:
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16609
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 02:25

Часто в оcтанні дні зустрічаю таблики: No Trespassing
На приватнх будинках - наші люди не можуть повірити, як це так що люди живуть без парканів, зроблених із металевих іржавих билець від старх кроватів, гнилих дошок, крадених ж/б шпал, або з бетонних заборів, або навіть із каррарського мармуру або 6-ти метрових металевих секцій - є теж табличка "Private Property".
Хто не розуміє, розтлумачать в цьому чудовому будиночку:
Зображення
Це міський суд.
Цікаво, що в ньому не працюють судді із паспортами громадян РФ.
Щось мені підказує, що хабарі мішками не заносять... І судді не купують собі Ламборджіні та Феррарі...
Ну а ще розтлумачили раніше так, як написав вище пан Shaman.
Так і було...

P.S. Економічний бік питання еміграції в США:
- в мене не склалося поки що питання ціни на харчі, бо я практично не відвідую супермаркетів.
Але поїсти можна досить дешево: в закусочних на кшталт МакДональдс 2 гамубергара подають аа 6 доларів - причому че дуже смачно та поживно.
Сьогодні бачив запрошення відвідати ресторацію в місті Esheville - повний обід 12 доларів.
Хотіли відвідати інший заклад - там гамбургери були десь по 8 доларів з додатками, ми того не захотіліи: пішли в старовинну класну Таверну - там обід на двох з фірмовим пивом обійшовся в 51 долара + тіпси 7 доларів. Там страви були по 17 доплівр а бокал пива по 7/8.
- заїхали в пивоварню New Belgium - то я був здивований, наче людям немає чим зайнятися, як пиво пити: на парковці ледве знайшов місце. Там бокал пива десь по 5 доларів. Але ми взяли по упаковці іх фірмового пива - то упаковка на 6 банок коштувала приблизно по 12 доларів - по 2 долари банка.
Пиво дуже незвичне: в мене наче зі смаком сосни, а в жінки із смаком манго.
Взагалі в цьому місті 400 (!!!) приватних пивоварень.
- всі екскурсії на відміну від харчів дуже дорогі:
а) автобус по місту возить туристів - 34 долари квиток - це з екскурсоводом (прикольний дядько, працював раніше вчителем, а це підробляє водієм-екскурсоводом)
б) відвідати палац найбагатшої людини 1895-1920 років - в палаці 250 кімнат - квиток 105 (!) доларів.
в) а ось пальне дуже дешеве - я заправлюся не більше ніж на 20 доларів на день, пальне коштує 3,19...3,70 долари за галон, або мене 1 долара за літр. На одному галоні можна проїхати від 36 до 42 миль.
- на будівництві будинків працюють НЕ американці - але і НЕ мексиканці - якісь всі дуже низькорослі наче карлики - думаю, можливо, якісь перуанці. Так саме жінки в готелі - ну просто карлиці по 1,50 м зростом.
Ось вони і звільняють американців від важкої праці.
В місті Asheville на одному приватному будинку був український прапор.
Ну де ж ти їх подінеш ту Еміграцію, та те Заробітчанство...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9646
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3578 раз.
Подякували: 1265 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 13:55

rjkz
Хорошо, а в чем логика? В чем смысл? Кто это делает?
Явно правительство замешано и разрешает. Но я так и не понимаю логику.
b3320413
 
Повідомлень: 243
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 15:16

  b3320413 написав:rjkz
Хорошо, а в чем логика? В чем смысл? Кто это делает?
Явно правительство замешано и разрешает. Но я так и не понимаю логику.


Тут такой дискусс про электрички, что не ясен вопрос о каком посте моем речь?
О сквоттерах и самозащите?
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16609
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 17:36

  rjkz написав:О сквоттерах и самозащите?


А разве это не одних рук дело? О тех и других, но если вам удобнее про кого-то отдельно, то можем разделить вопрос
b3320413
 
Повідомлень: 243
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 21:11

  b3320413 написав:
  rjkz написав:О сквоттерах и самозащите?


А разве это не одних рук дело? О тех и других, но если вам удобнее про кого-то отдельно, то можем разделить вопрос


Я обычно сношу вопрос с постом, на который ставлю вопрос.
Ок.
Я не могу сказать определеннно чего в этом больше, думаю, что это одного рода явления с беззалоговым освобождением, "положительной" дискриминацией, ситуацией на южной границе и тп.
То есть, это потворствование маргиналам. Есть мнение, что таким образом "покупаются" их голоса для выборов.
"Среднее лицо" электората республиканцев - белые, чаще мужского пола, со средними и выше среднего доходами, обычно носители традиционных семейных ценностей, зачастую в некоторой степени религиозные (католики, евангелистские христиане, иудеи). Также обычно сторонники республиканцев представители профессий, стоящих на страже правопорядка и безопасности - военные, полиция, пожарники.
Сами понимаете, что такие люди не станут заниматься разбоем, захватывать чужое жилье и даже если угодят под арест, то найдут деньги для залога.
По статистике, не буду давать ссылку, так как не искал специально, это цифры многократно повтроренные в разных сми. "11% населения совершает 50% преступлений". Можете погуглить кто имеется ввиду под 11%.
Соответственно, демократы полагаются на другие группы населения.
Это мои наблюдения и умозаключения.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16609
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8341 раз.
Подякували: 5215 раз.
 
Профіль
6
3
4
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 22:03

Re: Еміграція, заробітчанство

  rjkz написав:"Среднее лицо" электората республиканцев - белые, чаще мужского пола, со средними и выше среднего доходами, обычно носители традиционных семейных ценностей, зачастую в некоторой степени религиозные (католики, евангелистские христиане, иудеи). Также обычно сторонники республиканцев представители профессий, стоящих на страже правопорядка и безопасности - военные, полиция, пожарники.

І як ці люди вибрали Трампа?
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2998
З нами з: 29.07.22
Подякував: 534 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 19 кві, 2024 22:58

Re: Еміграція, заробітчанство

  rjkz написав:Есть мнение, что таким образом "покупаются" их голоса для выборов.


Но ведь республиканцы могут "купить" голоса тех кого грабят ответными законами. Но нет... Что-то тут не то. Этот весь "абсурд", в т.ч. "абсурд" с недвижимостью и т.п., является "абсурдом" только в парадигме протестанской трудовой америки. А с другой стороны является довольно логичным. Я вот только не могу понять источник, как оно зарождается, какие слабые стороны и кто в сговоре. Здесь немного дальше просто голосов, ясно как белый день, что дополнительных 200 тыс. мигрантов в Нью-Йорке не изменят вес Нью-Йорка на выборах. От того что разрешат грабить или запретят, на выборах демократы в любом случае победители. Ну смешно же, если запретят неграм ограбить магаз.

Дальше, в Украине тоже ведь законодательство запрещает убивать грабителя. Здесь нет негров и я более чем уверен, что 90% населения поддержит защищавшего свой дом от уркаганов. Но нет, такой закон и практика, логики для населения нет, для уголовников есть.
b3320413
 
Повідомлень: 243
З нами з: 13.08.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 9 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20562057205820592060 ... 2103>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама