Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21332134213521362137 ... 2165>
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 21:23

  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Панe Bolt, не маю часу все читати і відповідати, бо в ці дні мандрую Францією, але приємно, що ви мій фактичний допис прочитали та почали аналізувати.
Ото ж думайте.
Але усі факти реальні. Всі цифри точні.
А думати вам. Не помиляйтеся.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9756
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 22:27

  akurt написав:
  Bolt написав:Яка геніальна дитина, сильно підозрюю, щоб заробляти 6 кілозлотих в Польщі треба на цілу ставочку працювати. Тож яким, чином йому вдається суміщати навчання з роботою?Виходячи з того, що навчання в політесі (на технічних спеціальнистях) не є таким простим. В мене, свого часу, було в день по 4 пари. Тобто з 8.30 до 16.10.Еоли там, ще працювати, крім доривчастих підробітків я ХЗ.

Панe Bolt, не маю часу все читати і відповідати, бо в ці дні мандрую Францією, але приємно, що ви мій фактичний допис прочитали та почали аналізувати.
Ото ж думайте.
Але усі факти реальні. Всі цифри точні.
А думати вам. Не помиляйтеся.

Щоб думати потрібні гроші. Проблема в тому, що їх може не вистачити на другу спробу якщо перша буде хибна...
Bolt
 
Повідомлень: 2968
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 22:41

Re: Еміграція, заробітчанство

Волт. Сейчас в мире тенденция, что народне хочет учится на воротничков, т.к. зарабаоть слесарем(простой специальностью) можно порой гораздо больше и быстрей по временм+не нужно брать кредит под обучение, что принято на западе.
Гдето я встречал аналитику. Но дело ваше.
dimo_0n
 
Повідомлень: 421
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 22 тра, 2024 23:14

Re: Еміграція, заробітчанство

  Frant написав:Український ринок праці - абсолютно перекособочений.
Тут ніхто не потрібен.
Хіба що обслуга для олігархів і депутатів.

Ну как сказать... Найти нормальною бригаду для кровли даже за кеш - тот еще квест даже до 18мая и до 2022... В стройке/ремонте деньги есть.
Тут по случаю узнал, что в Канале в почете не эти ваши ИТ, а нормальный слесарь, который может тебе сделать/починить канашку и водопровод...
dimo_0n
 
Повідомлень: 421
З нами з: 21.10.18
Подякував: 15 раз.
Подякували: 107 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 00:30

  Faceless написав:Найближчим часом умовний жопаті (або інші LLM моделі AI) замінять левову частку роботи цих спеціалістів. І чим буде займатися не топ 20% найкращих з них потім / не ясно

А чого це оминули технарів/розробників? Якраз вони одні з перших на вихід. Особливо, якщо згадати, що 90% і більше задач - це звичайний копіпаст, бо такого роду або подібні задачі уже робили тисячами. Мало хто придумує щось нове. І ШІ набагато легше буде з наявних шаблонів у пам'яті конструювати готовий продукт. Один ШІ готовить дизайн по побажаннях замовника, другий перекладає це в код, включаючи фронт і бек. Третій знаходить і править баги. Як не дивно, останніми з могікан будуть ручні тестери, бо продукт все ж роблять для людей і кінцева перевірка на адекватність не буде зайвою.
А філолог завжди буде потрібен там, де є людські взаємовідносини, бо не всі люди захочуть спілкування з машинами, вони будуть доплачувати саме за живу мову
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 291
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 01:12

  dimo_0n написав:
  Frant написав:Український ринок праці - абсолютно перекособочений.
Тут ніхто не потрібен.
Хіба що обслуга для олігархів і депутатів.

Ну как сказать... Найти нормальною бригаду для кровли даже за кеш - тот еще квест даже до 18мая и до 2022... В стройке/ремонте деньги есть.
Тут по случаю узнал, что в Канале в почете не эти ваши ИТ, а нормальный слесарь, который может тебе сделать/починить канашку и водопровод...

Нормального слюсаря ще не скоро замінить машина, бо механічні роботи дуже відстають у розвитку у порівнянні з ШІ в ІТ.
В ІТ якби сказали зараз вибирати в помічники джуніора чи Чатжпті (наприклад, якби він був доступний лише за 1000 Дол.), то багато вже б вибрали останнього :D.
Що там говорити - у нас в компанії було 4-ро товаришів (юрист, електрик, страховик і філолог). Всі мають відповідну освіту та стаж по професії 5-10 років, всі були хорошими спецами у своїй сфері, але така кон'юнктура ринку, що всі були змушені перейти в айті. І що - без освіти, без стажу за 2-4 роки стали сіньорами, а дехто й ТімЛідами. Один (філолог ) вже в США працює в айті відділі страхової компанії, і походу знання мови людської зіграло більшу роль ніж мови технічної.
До чого це я - ніхто не знає майбутнього, хто буде на коні через 10-20 років. З моїх знайомих по здобутій спеціальності працює максимум 10%. Включаючи тих, що закінчили англійські виші. То чи варто рвати дупу батькам, щоб влаштувати дитину в найдорожчий зарубіжний вуз? Якщо дитина захоче, то вона і звичайному середньому вузі вивчиться. Тим більше не буде потім тягаря, якщо випаде хороша можливість у іншій спеціальності, а йому буде жаль потрачених грошей та зусиль на "дорогій" спеціальності
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 291
З нами з: 01.06.19
Подякував: 16 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 02:47

  dimo_0n написав:Волт. Сейчас в мире тенденция, что народне хочет учится на воротничков, т.к. зарабаоть слесарем(простой специальностью) можно порой гораздо больше и быстрей по временм+не нужно брать кредит под обучение, что принято на западе.
Гдето я встречал аналитику. Но дело ваше.


Смотря что называть "воротничком".
В США есть некий срез населения, который ничего не умеет делать руками.
Не принято учить детей что-то мастерить или, например, готовить еду дома.
Им или чем-то надо заниматься или садиться на шею обществу.
У детей обеспеченных родителей садиться на шею обществу не очень по рангу.
Поэтому на что-то учатся, чтобы потом "ходить на работу чтобы получать зарплату".
Те, кто с хорошей головой и мотивирован чем-либо, выбирают профессии, требующие качественного образования. Например, медицина или, скажем, научные исследования, или еще чего.
Но "а где на всех зубов найти?"(с) поэтому много идет вообще наобум в какой-нибудь каледж, там года два "берут" какие-то общие классы, к третьему курсу пытаясь сообразить чего-ж им взять от учебы. Не так все устроено как в Украине.
Дочь знакомых закончила уже второй курс, но так и не решила - хочет она быть психологом, или медиком, или бизнес образование. Мама платит по 15 куе в год, но тоже пока не понимает какой будет результат.
Сын не парился даже с поступлением, с другом открыли фирму, и в 29 лет купил дом за 700 куе, который через 3 года хотят у него купить за 850. Но он "за 850 я в нем сам буду жить, а за 1,2 млн завтра-же освобожу". Руками тоже ничего делать не умеет, мы у него останавливались, я ему головку душа поменял (то есть открутил с торчащей из стены трубы старую, забитую "катионами кальция и магния" (учебник Химии за 9 класс) и накрутил новую, которую он купил за полгода и не знал как подступиться к такой сложной процедуре, которая занимает меньше минуты.
Вообще, живет в Берген каунти народ в домах 450куе-5 млн уе. и нихрена не умеет починить. А на округу в 5 городков с десяток хендименов, у которых все расписано на несколько месяцев вперед.
" У вас карниз отвалился? Хорошо, я запишу вас на конец лета. Там работы где-то на минут 15, долларов 400 подготовьте". Я тут практически не утрирую.
Сидели на бэкярде, жарили стейки прошлым летом, солнце палит, тень от деревьев не дотягивается. Я говорю "Может тент какой-то придумать?" "Да я хочу беседку сделать, приглашал людей, насчитали 50 тысяч" "50 тысяч за просто беседку на бэкярде????" "Да, а что?"
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16751
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5269 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 02:57

  dimo_0n написав:
  Frant написав:Український ринок праці - абсолютно перекособочений.
Тут ніхто не потрібен.
Хіба що обслуга для олігархів і депутатів.

Ну как сказать... Найти нормальною бригаду для кровли даже за кеш - тот еще квест даже до 18мая и до 2022... В стройке/ремонте деньги есть.
Тут по случаю узнал, что в Канале в почете не эти ваши ИТ, а нормальный слесарь, который может тебе сделать/починить канашку и водопровод...


Не то что в "почете", просто, если говорить про США, то есть та часть айти, о которой пишет акурт, и есть остальные.
Остальные зарабатывают хоть и неплохо, но даже не в 2 раза больше, чем пламер (сантехник) с лайсенсем. А если говорить о сантехнике на вольных хлебах в удачном месте, то он может и побольше айтишников иметь (не акуртовских).
А социальное отношение примерно одинаковое к сантехникам, айтишникам, уборщикам и профессорам.
Никто не фукает и пальцами не тычет. "Фу, у него папа сантехник, а у меня айтишник" такого вообще нет.
У моей врачихи дом в дорогущем районе НЙ и свой медицинский офис, кроме того еше в госпитале работает. Сын закончил школу и чтобы заработать карманные деньги....пошел работать на склад Амазона. Причем дорога туда 1,5 часа и обратно 1,5 часа. И (это было несколько лет назад) всего на 17,5 долларов в час. Локация - ближнее НДж.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16751
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5269 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 03:02

  The_Rebel написав:
  Faceless написав:Найближчим часом умовний жопаті (або інші LLM моделі AI) замінять левову частку роботи цих спеціалістів. І чим буде займатися не топ 20% найкращих з них потім / не ясно

А чого це оминули технарів/розробників? Якраз вони одні з перших на вихід. Особливо, якщо згадати, що 90% і більше задач - це звичайний копіпаст, бо такого роду або подібні задачі уже робили тисячами. Мало хто придумує щось нове. І ШІ набагато легше буде з наявних шаблонів у пам'яті конструювати готовий продукт. Один ШІ готовить дизайн по побажаннях замовника, другий перекладає це в код, включаючи фронт і бек. Третій знаходить і править баги. Як не дивно, останніми з могікан будуть ручні тестери, бо продукт все ж роблять для людей і кінцева перевірка на адекватність не буде зайвою.
А філолог завжди буде потрібен там, де є людські взаємовідносини, бо не всі люди захочуть спілкування з машинами, вони будуть доплачувати саме за живу мову


Причем филологи нужны будут самой высокой квалификации.
Мне моя препод по Инглишу как-то рассказала ситуацию из ее жизни.
Были большие переговоры между двумя делегациями и в результате очень маленькой смысловой ошибки переводчика, после недельных переговоров одно сторона просто поднялась и ушла.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16751
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5269 раз.
 
Профіль
7
3
6
Повідомлення Додано: Чет 23 тра, 2024 04:33

  The_Rebel написав:
  dimo_0n написав:
  Frant написав:Український ринок праці - абсолютно перекособочений.
Тут ніхто не потрібен.
Хіба що обслуга для олігархів і депутатів.

Ну как сказать... Найти нормальною бригаду для кровли даже за кеш - тот еще квест даже до 18мая и до 2022... В стройке/ремонте деньги есть.
Тут по случаю узнал, что в Канале в почете не эти ваши ИТ, а нормальный слесарь, который может тебе сделать/починить канашку и водопровод...

Нормального слюсаря ще не скоро замінить машина, бо механічні роботи дуже відстають у розвитку у порівнянні з ШІ в ІТ.
В ІТ якби сказали зараз вибирати в помічники джуніора чи Чатжпті (наприклад, якби він був доступний лише за 1000 Дол.), то багато вже б вибрали останнього :D.
Що там говорити - у нас в компанії було 4-ро товаришів (юрист, електрик, страховик і філолог). Всі мають відповідну освіту та стаж по професії 5-10 років, всі були хорошими спецами у своїй сфері, але така кон'юнктура ринку, що всі були змушені перейти в айті. І що - без освіти, без стажу за 2-4 роки стали сіньорами, а дехто й ТімЛідами. Один (філолог ) вже в США працює в айті відділі страхової компанії, і походу знання мови людської зіграло більшу роль ніж мови технічної.
До чого це я - ніхто не знає майбутнього, хто буде на коні через 10-20 років. З моїх знайомих по здобутій спеціальності працює максимум 10%. Включаючи тих, що закінчили англійські виші. То чи варто рвати дупу батькам, щоб влаштувати дитину в найдорожчий зарубіжний вуз? Якщо дитина захоче, то вона і звичайному середньому вузі вивчиться. Тим більше не буде потім тягаря, якщо випаде хороша можливість у іншій спеціальності, а йому буде жаль потрачених грошей та зусиль на "дорогій" спеціальності


Тут вопрос именно в том, что для чего нужен тот вуз - для корочки или для знаний, чтобы потом работать по профилю.
И для какого рынка труда.
Если для украинского, то и украинский вуз подойдет, если для американского, то украинский врядли. Лучше американский вуз.
Теперь просто уперлись в вопрос - какой рынок труда лучше? Украинский или американский?
Ну и тут ответ не в пользу украинского. Изначально люди работали, чтобы иметь какой-то результат. Скажем, завалил мамонта - получил много мяса.
СЛовил рыбу - у тебя есть ужин. Или пошел в соседнюю пещеру и на несколько рыбин выменял кусок мяса мамонта.
Потом придумали деньги. И теперь люди работают только за деньги.
И для того, чтобы заработать довольно скромную сумму денег за год в США, в Украине надо работать кому-то полжизни.
А использовать одно из свойств денег "накопление", в Украине могут не только лишь все.
Можно, конечно, как Болт, игнорировать и деньги и работу. Но тут надо к другому профильному специалисту идти, это не ко мне.
rjkz
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16751
З нами з: 31.01.12
Подякував: 8371 раз.
Подякували: 5269 раз.
 
Профіль
7
3
6
  #<1 ... 21332134213521362137 ... 2165>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама