|
У МакДональдс можна буде розплачуватися платіжною карткою |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 28 лис, 2012 15:38
Пропонуємо до обговорення: Еквайринговим партнером з організації прийому банківських карток в ресторанах мережі МакДональдс став Ощадбанк.
Дивися повний текст У МакДональдс можна буде розплачуватися платіжною карткою.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101036
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 15:38
Ага, только забыли написать что в 9ти случаях из 10ти терминал в макдональдсе по необъяснимой причине не работает.
-
WachtAmRhein
-
-
- Повідомлень: 9003
- З нами з: 16.11.11
- Подякував: 665 раз.
- Подякували: 1330 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 16:02
WachtAmRhein написав:Ага, только забыли написать что в 9ти случаях из 10ти терминал в макдональдсе по необъяснимой причине не работает.
Еще не ввели, а вы уже переживаете))
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 16:10
WachtAmRhein написав:Ага, только забыли написать что в 9ти случаях из 10ти терминал в макдональдсе по необъяснимой причине не работает.
Я бы сказал даже в 10-ти из 10-ти. Их там не было еще никогда.
-
Дваждыдвашник
-
-
- Повідомлень: 3100
- З нами з: 06.08.10
- Подякував: 890 раз.
- Подякували: 833 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 16:33
Не понял, а что до сих пор не было? Вот это я в шоке....
-
crazycopywriter
-
-
- Повідомлень: 676
- З нами з: 31.10.12
- Подякував: 11 раз.
- Подякували: 69 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 17:28
crazycopywriter написав:Не понял, а что до сих пор не было? Вот это я в шоке....
Да установлены теминалы уже давно (по крайней мере в киеве), но только на одной кассе и работают очень нестабильно... ощадбанк
-
WachtAmRhein
-
-
- Повідомлень: 9003
- З нами з: 16.11.11
- Подякував: 665 раз.
- Подякували: 1330 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 28 лис, 2012 17:43
crazycopywriter написав:Не понял, а что до сих пор не было? Вот это я в шоке....
в шоке, видимо, были манагеры, которым вы сували свою карточку 
-
unrokan_pff
-
-
-
-
-
-
Додано: Чет 29 лис, 2012 12:03
Я тоже был несколько удивлен когда обнаружилось что в этой международной забегаловке нет терминала. Но потом подумал и понял что их принцип скорее всего такой "Мы пришли сюда косить бабло а не платить вам налоги" поэтому даже если там терминалы и появятся то работать они "почемуто" не будут.
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 лис, 2012 12:03
Я тоже был несколько удивлен когда обнаружилось что в этой международной забегаловке нет терминала. Но потом подумал и понял что их принцип скорее всего такой "Мы пришли сюда косить бабло а не платить вам налоги" поэтому даже если там терминалы и появятся то работать они "почемуто" не будут.
-
adikali
-
-
- Повідомлень: 747
- З нами з: 14.03.12
- Подякував: 47 раз.
- Подякували: 52 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Чет 29 лис, 2012 13:17
Меня тоже удивляло, что там нет терминалов. Надеюсь они все-таки будут работать, а то неудобно, знаете ли.)
-
sereda
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
1088 |
|
|
|
1 |
1207 |
|
|
|
2 |
1318 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|