Реєстрація нерухомості в БТІ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Повідомлення Додано: Пон 17 гру, 2012 22:49

Реєстрація нерухомості в БТІ

Доброго дня! Хто може об'єктивно і фахово порадити що робити - реєструвати нерухомість в БТІ чи чекати нового року і нових змін??
Дехто каже, що з НР все обійдеться значно дешевше. Але інші кажуть, що якщо зареєструвати зараз, то потім той папірець буде нічого не вартий. Я сумнівався у другому варіанті, але побачив сюжет ТСН (ww*w.youtube.com/watch?v=E_d854Sy-FE *приберіть зірочку*), думаю вони повинні би були перевіряти інформацію. Не хотілося би зараз викидати на вітер ~300 грн
Зараз на руках є готовий технічний паспорт і свідоцтво на право власності. В БТІ мали би внести в реєстр і дати витяг.

Які думки з цього приводу. Було б ідеально, якби з конкретним посиланням на законодавство.
Наперед вдячний
Yura_EX
 
Повідомлень: 28
З нами з: 25.01.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 17 гру, 2012 23:09

  Yura_EX написав: Але інші кажуть, що якщо зареєструвати зараз, то потім той папірець буде нічого не вартий.


дурня. але якщо справа в економії коштів - то багато зекономики не вийде. реєстрація тиждень тому мені обійшлась близько 200 грн офіційних платежів.
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 гру, 2012 03:06

roman tr. Я думаю, у автора темы вопрос еще и в том, чтобы после нового года это не повлекло какие-то дополнительные расходы из-за новой процедуры.
Vyacheslav B
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 гру, 2012 10:03

  Vyacheslav B написав:roman tr. Я думаю, у автора темы вопрос еще и в том, чтобы после нового года это не повлекло какие-то дополнительные расходы из-за новой процедуры.


так озвучивались же недавно новые расценки, там тоже было что-то около 150 грн.
unrokan_pff
 
 
Повідомлення Додано: Вів 18 гру, 2012 11:41

та будь-які додаткові витрати мене хвилюють. Зараз мені сказали в БТІ, що це потягне десь в районі 300 грн. Якщо Ви кажете, що після НР це буде вдвічі дешевше, то навіщо робити зараз. Крім того, якщо б видані зараз документи втратили юридичну силу через місяць, то нащо вони мені такі здалися - зайва трата грошей і, що головне, часу. Припускаю, що черги там в БТІ львівському зараз просто неймовірні
Yura_EX
 
Повідомлень: 28
З нами з: 25.01.11
Подякував: 13 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 21 гру, 2012 03:35

Yura_EX З чого б там зараз бути чергам, якщо дотримуватися вашої логіки?
Vyacheslav B
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1661 330198
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 23:35
flyman
23 3603
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 20:58
rjkz
1 1927
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:11
cherchiltank
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама