Векселі - це порятунок уряду, але петля для українського біз

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 20:08

Векселі - це порятунок уряду, але петля для українського біз

Пропонуємо до обговорення:
Векселі - це рятівне коло для уряду, але петля для українського бізнесу - експерт

Дивися повний текст Векселі - це порятунок уряду, але петля для українського бізнесу - експерт.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101034
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 20:08

"Векселі - це як рятівний круг для уряду, або як остання волосинка, за яку той намагається втриматися!" - коментував ЛИСИЙ експортер.
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 20:19

да как можно верить этому эксперту, когда Охрименка сказал все классно и векселя супер
saz
 
Повідомлень: 405
З нами з: 16.03.10
Подякував: 45 раз.
Подякували: 141 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 20:41

  saz написав:да как можно верить этому эксперту, когда Охрименка сказал все классно и векселя супер

Охрименко круто заробляє! Як повідомив Мустафа Наем - за тро-ло-ло піар на користь Кавуненка.... (упс, АРБУЗОВА!) платять до тисячі у.о.
Може й тут діють такі ж піар-розцінки!
Доки ми бакланимо експерта Охрименка, той своїми пальцями заробляє і ...ляє... ляє... ляє!
fanata
 
Повідомлень: 301
З нами з: 11.08.11
Подякував: 1 раз.
Подякували: 33 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 21:02

  R2 написав:
Векселі - це рятівне коло для уряду, але петля для українського бізнесу - експерт


В НАШЕЙ СТРАНЕ чудес большое значение имеет кто что кому куда введет, назовет это вексель, и там его заставит обращаться... как валюту.
Если сын самого семейного даже газету правда за 1977 год предъявит арбузику и скажет бл вексель! ТОТ наверняка воскликнет: ЗОЛОТОЙ Премиальный!!!!
Если человек незнакомый или еще хуже поддерживающий Удар получит самый что ни есть настоящую АРБУЗНУЮ ксиву с водяными знаками называемую векселем, может оставить ее в бардачке машины на стоянке. Спалят титушки вместе с машиной и не будет геморроя что нигде не берут и за полцены...
В стране БЕСПРЕДЕЛ, и векселя тут просто для поговорить о чем-то.
Країна одна велика Врадіївка. І є у нещасної жінки вексель, чи ні, на ход не впливає. І май ти хоч золоту пачку векселів! контрольний пакет!
ніхто тобі не дозволить на пару з таксистом в межигір'ї погулять...
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 22:07

+1
dktetra
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 22:11

Re: Векселі - це порятунок уряду, але петля для українського

Помоєму "керманичі" вирішили, що якщо корова яку не кормлять все ще доїться - то з неї і шкіру здерти можна.. і це не перестаючи доїти.
mju
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2076
З нами з: 21.02.09
Подякував: 210 раз.
Подякували: 491 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 22:13

перефразируя, "отдаешь свои и навсегда, получаешь через Х лет".
А вот по этому закону - может ли предприятие погасить свою задолженность перед бюджетом (пенсионный фонд, налоги, сборы) этими самыми векселями? Иначе это игра в одни ворота
makey
 
Повідомлень: 262
З нами з: 16.03.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 22:21

  makey написав:перефразируя, "отдаешь свои и навсегда, получаешь через Х лет".
А вот по этому закону - может ли предприятие погасить свою задолженность перед бюджетом (пенсионный фонд, налоги, сборы) этими самыми векселями? Иначе это игра в одни ворота

здесь вопрос кто владелец предприятия?
тогда конечно можно!!!!!!!! так для этога же и придумали!
а если Вы неизвестный (незарегистрированный) пользователь тогда неззя. стране бл и так тяжело!!! :mrgreen:
Karp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1837
З нами з: 22.03.10
Подякував: 482 раз.
Подякували: 320 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 10 лип, 2013 22:46

Векселі - це костилі для здихаючої гривні, і визнання факту неспроможності й ганьби Нацбанку.
Mirax
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6649
З нами з: 04.06.09
Подякував: 872 раз.
Подякували: 876 раз.
 
Профіль
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 530
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 чер, 2026 13:29
lexxi
1 882
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 1930
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама