|
Узбекистан теж захотів у Митний союз, на черзі - В'єтнам |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:24
Пропонуємо до обговорення: Узбекистан теж захотів у Митний союз, на черзі В'єтнам
Дивися повний текст Узбекистан теж захотів у Митний союз, на черзі - В'єтнам.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101029
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:24
Въетнам в Таежном Союзе это шутка?
-
nalim
-
-
- Повідомлень: 6724
- З нами з: 25.02.09
- Подякував: 33 раз.
- Подякували: 651 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:34
nalim написав:Въетнам в Таежном Союзе это шутка?
Матвиенко, со своей стороны, заявила, что Узбекистан здесь не одинок – возможность входа в ТС рассматривает Индия, тогда как Москва и Ханой ведут переговоры о заключении соглашения по созданию зоны свободной торговли между Таможенным союзом и Вьетнамом
-
spas
-
-
- Повідомлень: 3223
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 153 раз.
- Подякували: 516 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:43
Все братья славяне уже просятся в ТС - а галицайские нацыки все тянут нас в чуждую гейропу к пшекам, чехам, словакам, хорватам, болгарам и прочей подпиндосской неруси. Чужой язык - чужой союз!
Востаннє редагувалось blackforest в Сер 13 лис, 2013 15:48, всього редагувалось 1 раз.
-
blackforest
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 724
- З нами з: 02.07.09
- Подякував: 13 раз.
- Подякували: 62 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:46
nalim написав:Въетнам в Таежном Союзе это шутка?
а Сирия 
-
Колобок
-
-
- Повідомлень: 359
- З нами з: 18.06.13
- Подякував: 316 раз.
- Подякували: 48 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 15:58
blackforest написав:Все братья славяне уже просятся в ТС - а галицайские нацыки все тянут нас в чуждую гейропу к пшекам, чехам, словакам, хорватам, болгарам и прочей подпиндосской неруси. Чужой язык - чужой союз!
Це такий тонкий тролінг роликів за Мутний Союз чи ви це серйозно написали?:)))
-
Бandera
-
-
-
-
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 16:01
Бandera написав:Це такий тонкий тролінг роликів за Мутний Союз чи ви це серйозно написали?:)))
это даже совсем не тонкий ...
-
dfenix
-
-
- Повідомлень: 1026
- З нами з: 11.10.11
- Подякував: 192 раз.
- Подякували: 157 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 16:21
blackforest написав:Все братья славяне уже просятся в ТС - а галицайские нацыки все тянут нас в чуждую гейропу к пшекам, чехам, словакам, хорватам, болгарам и прочей подпиндосской неруси. Чужой язык - чужой союз!
Точно! Союз братских славянских стран: Вьетнам, Сирия, Узбекистан, Казахстан... 
-
Alex Gorsh
-
-
- Повідомлень: 1309
- З нами з: 15.01.13
- Подякував: 45 раз.
- Подякували: 197 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 16:26
Alex Gorsh написав: Точно! Союз братских славянских стран: Вьетнам, Сирия, Узбекистан, Казахстан...
Правда - просятся не в ТС, а как и Украина хотели бы создать зону свободной торговли с ТС...
-
laa1999
-
-
- Повідомлень: 3016
- З нами з: 10.06.08
- Подякував: 2 раз.
- Подякували: 568 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 13 лис, 2013 17:45
"blackforest", я хвилин 5 сміявся з Вашого комента.Пишіть частіше-життя зараз не дуже веселе.
-
11oleksa11
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
708 |
Вів 21 чер, 2022 18:31 uger
|
|
|
1 |
840 |
|
|
|
20 |
6369 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|