Голодомор був однією з ланок репресивного ланцюга більшовиць

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 5678
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 14:54

  Бandera написав: Не дуже зрозумів про, що ви - я про братську допомогу не писав.

Читайте внимательнее свои же комментарии.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 14:56

  rokannon написав: Сегодня уже мы познакомились с Вечным Совком. Пришла, видимо, пора познакомиться с верующим Шрёдингера

Ваши замечания больше напоминают суждения гражданина Швондера.
borisbn
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 15:34

  borisbn написав:
  rokannon написав: А если от вашего имени, кто-то, кого вы знать не знаете и знать не хотите, на другом конце Земли начнёт убивать кого-то, вы за это будете отвечать? И ваши дети? ЗЫ: аплодирую стоя, вы тролль 12 уровня!

Народ привел большевиков к власти от своего имени и желания, народ эту власть принял, от имени этого народа власти преступление и совершили.

Ничего подобного. Большевики пришли сами (вспомните знаменитый тезис о том, что власть волялась под ногами, и они её просто подобрали), потом закрепились, да, народ принял (а куда с подводной-то лодки?) но это было намного позже убийства, которое, напомню, произошло летом 1918 года. Сами разберётесь, какую территорию тогда большевики контролировали? Или, по вашему, когда СССР захватил, допустим, в 1939 году Прибалтику и Бессарабию, то "заразил" на поколения вперёд (!!!) виной за убийство царя эстонцев и бессарабских болгар? :mrgreen:

  borisbn написав:
  rokannon написав: Сегодня уже мы познакомились с Вечным Совком. Пришла, видимо, пора познакомиться с верующим Шрёдингера

Ваши замечания больше напоминают суждения гражданина Швондера.

Можно не писать, чьи комментарии ваши напоминают? :lol: Не хотелось бы никого обижать :D
rokannon
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3522
З нами з: 08.11.10
Подякував: 717 раз.
Подякували: 859 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 16:42

Re: Голодомор був однією з ланок репресивного ланцюга більшо

  rokannon написав:Можно не писать, чьи комментарии ваши напоминают? :lol: Не хотелось бы никого обижать :D

единственное шо мы можем так это не реагировать на товарища...
и думаю это единственный правильный выход...
человек явно путается даже в сказанном собой я уже не говорю о абсолютнейшим непонимании обсуждаемого вопроса...
весь тезис товарища заключается в какой то народной власти которой не было по сути...
был военный большевизм далекий по своей сути от попыток предоставить это народной властью...
человеку свойственно конечно путать некоторые понятия и термины... но тут мы стали свидетелем абсолютного непонимания ни того ни другого... :)
odessit2007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11263
З нами з: 19.05.11
Подякував: 24 раз.
Подякували: 4547 раз.
 
Профіль
 
1
Повідомлення Додано: Чет 21 лис, 2013 18:04

  Бandera написав:
  borisbn написав:
  Бandera написав: "Народ-цареубийца"???? Яке це має відношення до українського народу? Маскальські більшовики-камуняки вбили маскальського ж царя, яка нам до цього справа? А от те, що ці більшовики-камуняки потім вчинили на території України страшні злочини проти українського народу це дійсно страшно....

Украину и ее народ, в нынешнем состоянии, сотворил Ваш любимый Ленин, а объединил еще более любимый Вами Сталин. Так что поклоняйтесь творениям проклятых человечеством, на здоровье.

А сучасну Маскальщину в її сучасних кордонах створили не "ониє окаяниє дьявольскіє атродія"?:)))
До твого відома, "раб Божий", я виріс в Почаєві і чув досить багато казочок про "святих царствєних мучєніков", але коли починаєш читати реальну історію, а не придуману масковськими попами одразу стає зрозуміла вся брехня та облуда цих казочок:) Миколка ІІ був дуже поганим царем, тобто керівником ввіреної йому імперії - програна, із-за корупції та абсолютної нездалості бюрократичного апарату, японська війна, революція 1905р., розстріл, вибори в Думу по становому принципу, репресії Столипіна та гусскомірний шовінізм та націоналізм оного, зрештою розвал імперії та її адмінапарату за лічені тижні після відречення царя, це все певно ознаки великої святості та помазаності:)) А ще забув фаворитство божевільного Раскольнікова та посилення розкладу царської охранки (наприклад відомий всім Гапон) і т.д. Словом чудовий портрет:))

Раскольникова или Распутина?
usrfrm
 
Заблокований
Повідомлень: 3806
З нами з: 16.11.08
Подякував: 2902 раз.
Подякували: 574 раз.
 
Профіль
 
  #<1 ... 5678
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 809
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 22:04
R2
2 884
Переглянути останнє повідомлення
Суб 19 чер, 2021 11:45
vitaly888usa
1 500
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 січ, 2021 10:56
bodia1406
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама