|
Долар на Міжбанку продовжують активно "заганяти назад" |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 06 гру, 2013 10:58
Пропонуємо до обговорення: Міжбанківський валютний ринок - відкриття
Дивися повний текст Долар на Міжбанку продовжують активно "заганяти назад".
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101037
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 10:58
интересно на сколько хватит денег так "гнать"?
-
stewardtz
-
-
- Повідомлень: 1443
- З нами з: 14.10.12
- Подякував: 193 раз.
- Подякували: 506 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 10:58
Если курс растет, то это гривна сама преодолевает "искусственное сдерживание". Если курс падает, то, как это пишут в заголовке, курс "активно гонят назад".
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:00
stewardtz написав:интересно на сколько хватит денег так "гнать"?
Прогноззные расчеты говорят о том, что до 2058 года хватит, ведь В четверг Нацбанк на рынок не выходил.
-
Esq
-
-
- Повідомлень: 1526
- З нами з: 18.08.06
- Подякував: 485 раз.
- Подякували: 209 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:00
stewardtz написав:интересно на сколько хватит денег так "гнать"?
+мильён! Кто-то может сказать, на сколько хватит?
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:00
Esq написав:Прогноззные расчеты говорят о том, что до 2058 года хватит, ведь
А если без Охрименщины?
-
Карбофос
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:13
Отлично, скоро будет 8.10
-
KOKS
-
-
- Повідомлень: 2261
- З нами з: 20.11.13
- Подякував: 73 раз.
- Подякували: 154 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:19
Я думаю не были бы установлены лимиты в банках если бы курс потом падал, они очень хорошо знают что после НГ, возможно в конце января или февраль март гривна упадет.
-
Raymond
-
-
- Повідомлень: 1354
- З нами з: 16.12.08
- Подякував: 222 раз.
- Подякували: 109 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 06 гру, 2013 11:27
KOKS написав:Отлично, скоро будет 8.10
Откуда столько пессимизма? Думаю, откат будет где-то до 7, а то и до 4, Охрименко всё расписывал уже не раз!
-
rokannon
-
-
- Повідомлень: 3522
- З нами з: 08.11.10
- Подякував: 717 раз.
- Подякували: 859 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
0 |
178 |
П'ят 26 чер, 2026 11:48 R2
|
|
|
1 |
1272 |
|
|
|
1 |
2995 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|