Греф вважає залишення Сбербанком України втратою для всіх

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123>
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 06:59

Банки загалом є злом, чимось побібним до редукованого зла ломбардів. "Добро" від банків лише для олігархічно-корупційної кліки, яка володіє тими банками й створює їх для власного збагачення, для решти, у переважній кількості всіх тих банківських сервісів, - то є лише свого роду "податок на бідність". Здоровою альтернативою банкам можуть бути кредитні спілки, створені "знизу", але знову лишається проблема олігархічної монополії на друк грошей. Відтак - криптовалюти-біткойни, які поступово, сподіваймося, займатимуть у розрахунках більше й більше місця. (Ага, і з урахуванням змальованої дійсності, вгадайте, де місце банку тоталітарного режиму країни агресора)
verano_porteno
 
Повідомлень: 269
З нами з: 23.04.16
Подякував: 33 раз.
Подякували: 36 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 07:20

Осенью 14-го: "Вы являетесь клиентом нашего банка? Ну тогда мы вам 200 дол. не продадим, только клиентам!" Месяц назад: "Вы являетесь клиентом нашего банка? Ну тогда мы вам 1000 дол. не поменяем, только 500. А были бы клиентом, поменяли бы 1000".
lite
 
Повідомлень: 818
З нами з: 09.05.13
Подякував: 384 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 09:39

А этот "новый собственник" в виде сына рос. бизнесмена - это не "те же яйца, только в профиль"?
Изменение вывесок на Лукойле и МТС многих успокоило?
forumreader
 
Повідомлень: 1557
З нами з: 09.09.09
Подякував: 273 раз.
Подякували: 387 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 11:42

  Хомякоид написав:Скатертью дорога, свято место пусто не бывает, придут немецкий Дойче Банк, Комерцбанки и всякие баварские ландесбанки.
Надо было всю пидрасейскую сволочь еще в 2014 ссаными тряпками выкинуть.


Придут; аж подскакивают от нетерпения. а раньше, когда ситуация с финансами и с вкладами была стабильная, стеснялись. Для них Сбер системный международный банк, кстати работающий в ЕС под брендом Фольксбанк
gleb
 
Повідомлень: 2238
З нами з: 17.08.06
Подякував: 186 раз.
Подякували: 883 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 11:46

  verano_porteno написав:Банки загалом є злом, чимось побібним до редукованого зла ломбардів. "Добро" від банків лише для олігархічно-корупційної кліки, яка володіє тими банками й створює їх для власного збагачення, для решти, у переважній кількості всіх тих банківських сервісів, - то є лише свого роду "податок на бідність". Здоровою альтернативою банкам можуть бути кредитні спілки, створені "знизу", але знову лишається проблема олігархічної монополії на друк грошей. Відтак - криптовалюти-біткойни, які поступово, сподіваймося, займатимуть у розрахунках більше й більше місця. (Ага, і з урахуванням змальованої дійсності, вгадайте, де місце банку тоталітарного режиму країни агресора)


Нема питань. возьмите биткойны и скупитесь в магазине а еще лучше на базаре. Не забудьте перед этим запастись зеленкой
gleb
 
Повідомлень: 2238
З нами з: 17.08.06
Подякував: 186 раз.
Подякували: 883 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 12:25

  gleb написав:
  Хомякоид написав:Скатертью дорога, свято место пусто не бывает, придут немецкий Дойче Банк, Комерцбанки и всякие баварские ландесбанки.
Надо было всю пидрасейскую сволочь еще в 2014 ссаными тряпками выкинуть.


Придут; аж подскакивают от нетерпения. а раньше, когда ситуация с финансами и с вкладами была стабильная, стеснялись. Для них Сбер системный международный банк, кстати работающий в ЕС под брендом Фольксбанк, а личности в камуфляже , за муровывающие вход в банк, это дикость-Африка.


Маразм - это когда сбивают Боинг с 300 пассажирами и говорят что это не мы. Когда 700 танков с полными БК "трактористы" с "шахтерами" "купили" неизвесно где. Когда погибших за земли Януковича зарывают в эту землю, как собак безродных, под какими-то номерами. А вы о лошади непонятного большевика забеспокоились.
Слёзы по Сталину с Одноклассникам льёте...
Тут ещё непонятно кто де**л...
Востаннє редагувалось player в Суб 20 тра, 2017 13:47, всього редагувалось 1 раз.
player
Аватар користувача
 
Повідомлень: 130
З нами з: 22.04.15
Подякував: 1 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 13:03

Зато понятно какого "духовного наставника" фраза, и откуда пишет. И почему ))))

  gleb написав:Жалко! И банк был хороший и работал на клиента. Но теперь кучка дегенератов с кирпичами в руках решает, какому банку работать а какому нет. Несколько тысяч сотрудников окажутся на улице, несколько сотен тысяч проведут недели в очереди за вкладами. Конечно, это очередная победа :(


На само деле - дегенерат был один ( не считая кооперативв "Озеро"). И явно не в Киеве, Берлине, Лондоне, Вашингтоне.
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 15:48

  Tip Top написав:Зато понятно какого "духовного наставника" фраза, и откуда пишет. И почему ))))

  gleb написав:Жалко! И банк был хороший и работал на клиента. Но теперь кучка дегенератов с кирпичами в руках решает, какому банку работать а какому нет. Несколько тысяч сотрудников окажутся на улице, несколько сотен тысяч проведут недели в очереди за вкладами. Конечно, это очередная победа :(


На само деле - дегенерат был один ( не считая кооперативв "Озеро"). И явно не в Киеве, Берлине, Лондоне, Вашингтоне.


Ну так воюйте с ним, объявите личную вендетту, вызовите на дуэль, нарисуйте усы на портрете. Уж на что сподобитесь. Причем здесь зарегистрированный в Украине банк , который честно обслуживал граждан, платил налоги и давал работу десятку тысяч сограждан? Вы Путину сделали плохо или себе?
gleb
 
Повідомлень: 2238
З нами з: 17.08.06
Подякував: 186 раз.
Подякували: 883 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 15:51

А кто ему (путену) запрещал работать до того как он НАПАЛ на Украину? ))

Мы и воюем. Вынуждены. Мало того - он будет осужден, скажем так помягче, дип языком.
Вы тоже - историей. Она имеет свойство вскрываться в самый неприятный момент.

Интересно, были ли дойче банки в СССР - в 1944 например? ))))
Востаннє редагувалось Tip Top в Суб 20 тра, 2017 15:54, всього редагувалось 1 раз.
Tip Top
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5627
З нами з: 28.05.10
Подякував: 735 раз.
Подякували: 1843 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Суб 20 тра, 2017 15:56

  Tip Top написав:А кто ему (путену) запрещал работать до того как он НАПАЛ на Украину? ))

Интересно, были ли дойче банки в СССР - в 1944 например? ))))


Так Сбер и "до" работал и "после" и никто не запрещал пока не нарисовались несколько юродивых. А про дойче банки в СССР Вы вопрос не мне задайте а владельцу липецкой фабрики
gleb
 
Повідомлень: 2238
З нами з: 17.08.06
Подякував: 186 раз.
Подякували: 883 раз.
 
Профіль
 
  #<123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 562
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 чер, 2026 21:04
moveton
1 885
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 чер, 2026 08:46
olegsvitov2
1 1486
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 чер, 2026 22:05
salvydas
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама