Негативне сальдо зовнішньої торгівлі зросло майже вдвічі...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 09:25

  alexandrsv написав:andrijk777 сначала експорт из Украины упал в следствие закрытия рынка России и стран СНГ , а как следствие потом упал курс гривны к доллару с 8 до 27

Ще один диванний теоретик.
Ок.
Порівнюю 2013 і 2015 роки. Російський напрямок зменшився на 10 млрд. Але всього експорт впав на 25 мільярдів. Чому впав по інших напрямках на 15 мільярдів?
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 09:31

  andrijk777 написав:..
Я вам навів реальну ситуацію(як я це бачу) - а ви мені "цитату з книжки".
..

Блин, чувак, я писал не с книжки, а по своей логике из опыта работы, в том числе и с экспортом.
Из приведенных мной причин сработали в разной степени почти все - как именно, кто-то отписался выше, я не буду вникать, ибо точных оценок нет ни у кого, включая матерых специалистов.
Там еще одна причина есть, не указанная - это человеческий ресурс, который заметно уменьшился после отжима территорий и миграции наличного на условные польские плантации
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 09:34

  galex написав:
  alex_dvornichenko написав:Доллар дешевеет, экспорт падает, импорт растёт. Чудеса )



"В Украине за прошлый год количество физических лиц-предпринимателей выросло на 4%, а наибольший прирост был среди ФЛП, занимающихся компьютерным программированием."

несмотря на все усилия гройсмана сотоварищи по борьбе с айтишниками (путем повышения налогов под издевательским названием "относительно развития креативних индустрий"), вона (айти сфера) таки працюе ))


Да да, знакомый айтишник работает в такой себе средней фирмочке, оформленый фопом, говорит что все IT сотрудники так оформлены в этой фирме, догадаетесь в связи с чем?
MGVP
 
Повідомлень: 107
З нами з: 05.10.16
Подякував: 8 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 10:21

aleksandrsv
Если гриивна падает вслед за уменьшением експорта в россию - вывод что нужно как минимум дружить с россией. так будет лучше и дешевле всех.
только нам рассказывают что это не так.
blueiceua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 946
З нами з: 09.04.19
Подякував: 5 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 10:35

  blueiceua написав:aleksandrsv
Если гриивна падает вслед за уменьшением експорта в россию - вывод что нужно как минимум дружить с россией. так будет лучше и дешевле всех.
только нам рассказывают что это не так.

Одна беда - Россия с Украиной дружить ну, никак не хочет, и в обозримой перспективе НЕ БУДЕТ. Скорее наоборот.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 10:41

волгарь
мы это слышим каждый день по тв.
blueiceua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 946
З нами з: 09.04.19
Подякував: 5 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 10:57

  blueiceua написав:волгарь
мы это слышим каждый день по тв.

Тем не менее это правда. Российская позиция по Украине абсолютна абсурдна (зачем давить ближайшего, тем более этнически близкого, соседа - гораздо логичнее с ним дружить и торговать), НО АБСОЛЮТНО ОДНОЗНАЧНА - ДУШИТЬ.
И никаких изменений на ближайшие 5 лет не просматривается.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 11:01

Re: Негативне сальдо зовнішньої торгівлі зросло майже вдвічі

  blueiceua написав:Если гриивна падает

Да в падении гривны может ничего плохого нет.
Производство может будет более конкурентноспособным.

Американцы, вон, Китай и Россию, обвиняют что они свои юани и рубли намеренно роняют, чтобы досадить остальному миру. :)
Yura_Gag
Аватар користувача
 
Повідомлень: 154
З нами з: 13.04.16
Подякував: 372 раз.
Подякували: 22 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 11:02

  andrijk777 написав:
  forumreader написав:
  andrijk777 написав:В мене таке питання, "Чому, коли гривня впала в 3 рази, експорт впав?"
Просто у вашому питанні першопричина з наслідком замінена місцями, якщо це стосується подій кількарічної давнини, тому слабеньких в економіці воно дезорієнтує.

Бачу ви теж диванний теоретик.
Отже задам питання по іншому:
Нехай(ціни для прикладу) я експортую зерно(чи будь що інше) в 2013р. по 100$ за тонну. І поставляю на внутрішній ринок по 800 грн. за тонну.
В 2015р. я експортую це зерно по 100$(2400 грн.) і поставляю на внутрішній ринок по 800 грн. Логічно, що мені набагато вигідніше експортувати його.
Тому експорт мав тільки зрости. А він чомусь впав. Чому?
Тільки не розказуйте мені що ціни на зерно(чи інше) впали. Адже навіть якщо ціна впаде в 2 рази до 50$, експорт все-рівно вигідніше.

Звідки Ви взяли таку різницю між експортними і внутрішніми цінами? Для експортного товару (в тому числі і пшениці), різниця процентів двадцать, не більше. Експорт 2015 впав, бо впали експортні ціни, особливо на залізо. В РФ експорт тоді ще більше впав, ніж у нас.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 17 тра, 2019 13:11

  Волгарь написав:
  blueiceua написав:волгарь
мы это слышим каждый день по тв.

Тем не менее это правда. Российская позиция по Украине абсолютна абсурдна (зачем давить ближайшего, тем более этнически близкого, соседа - гораздо логичнее с ним дружить и торговать), НО АБСОЛЮТНО ОДНОЗНАЧНА - ДУШИТЬ.
И никаких изменений на ближайшие 5 лет не просматривается.

Т.е. вы считаете это Рос позицией????? Н да....
svetoch-10
 
Повідомлень: 387
З нами з: 21.12.16
Подякував: 30 раз.
Подякували: 94 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 375
Переглянути останнє повідомлення
Пон 22 кві, 2024 12:43
izmailovayana6
1 233
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 кві, 2024 05:24
Ой+
2 413
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 20:54
nekefer
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама