Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 52795280528152825283 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 03:26

Тут меня обвиняли, что я "придумываю" ксенофобию и антисемитизм в Украине хотя я писал, что мы не "впереди планеты всей" и в Польше, наверное, хуже. Вот о Польше:
Європейські експерти зафіксували зростання у Польщі нетерпимості, расизму та ксенофобії. Найбільш вразливою групою є мусульмани, а також євреї, роми, а останнім часом й українці.

Про ставлення поляків до інших народів повідомили у доповіді Ради Європи.

Читайте також: Все менше українців їздитимуть на заробітки до Польщі, – прогноз

Європейські експерти зауважили тенденцію зі зростання висловлювань на ґрунті ненависті та інцидентів, мотивованих ненавистю,
– йдеться у доповіді.

У країні зростає нетерпимість та ксенофобія. Експерти додають, що найвразливішими групами є мусульмани, а також єврейська меншина, роми та все частіше – українці.

У Раді Європи пояснили, що треба терміново розв’язати проблему непорозуміння, недовіри до влади. А також відсутності ефективного розслідування і судового переслідування таких злочинів.

https://24tv.ua/u_polshhi_zrosla_neterpimist_do_ukrayintsiv__rada_yevropi_n1268443
Чтобы говорить о ксенофобии, надо дождаться такого?
Как по мне, достаточно высказываний на нашем форуме.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4831 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 04:37

  19yuriy91 написав:Польша может поддерживать своих молочников, если они не вытесняют украинские продукты на нашем рынке, - Милованов
Підтримка вітчизняного виробника вимагає, в тому числі, боротьбу з субсидіями інших країн своїм виробникам. Наприклад, для того щоб польське молоко не витісняло українське з українського ринку, буде правильно і справедливо, щоб поляки не давали великі субсидії своїм молокозаводам та фермерами.

а своих молочников поддерживать не думали?????

Польское молоко намного качественнее. Будет плохо, если оно у нас исчезнет
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 09:35

Клоуна вже розкусили в усьому світі:

"Мировые лидеры, похоже, уже поняли, что Зеленский не представляет собой ничего как политик и является крайне ограниченным человеком."

https://uainfo.org/blognews/1579823372- ... e-smi.html
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:24

  lapay написав:Користуючись нагодою хочу до нього звернутись: "Досить бігати, крисеня, досить жінку вагітну присилати, ти хоч раз поведи себе як чоловік, а не педофіл", - наголосив Фейгін.


Фейгин объективно туповат. )))

С 1.10 мин Фейгин по решению суда лично извиняется за то, что оклеветал Шария по делу о педофилии.

https://www.youtube.com/watch?v=EBOCBZ19Bd4
Востаннє редагувалось freeze в П'ят 24 січ, 2020 10:26, всього редагувалось 1 раз.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:26

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Не знаю, где и кому Зе говорил, "що не поїде в Ізраїль, якщо йому не нададуть слова".
Учтите, что в Израиле достаточно много пророссийских людей и не стоит воспринимать любую публикацию в израильских СМИ как истину в последней инстанции.

А по сути Зеленский больше заслуживал право на выступление, чем Пу. И не благодаря своей национальности. На Украине было гораздо больше жертв Холокоста, чем в России.

И кстати, интересны комментарии к https://www.timesofisrael.com/ukrainian ... UBv4_Sda40.
Плохой комментарий о Зе, естественно от "щирого украинця" (видимо, "порохобота") Dmytro Horbonos! "Патриоты", мать их.

Точно не можна сказати - висував Зеленський умову для приїзду в Ізраїль, чи ні, хіба що якщо з'явиться якийсь інсайд:
https://m.day.kyiv.ua/uk/article/podrob ... -golokostu
З приводу поїздки Президента України до Єрусалима в нашій країні розгорілася дискусія. Проблема в тому, що українська сторона просила Ізраїль надати можливість виступити в меморіалі «Яд-Вашем», але нам відмовили. Попри це, Володимир Зеленський все одно погодився поїхати, пояснивши це таким чином: «Наявна у нас статистична інформація показує, що кожен четвертий із євреїв, які загинули під час Голокосту, був українцем... Для українців дуже важливо вшанувати пам’ять жертв Голокосту. Тому я думаю, що було б справедливо, щоб Президент України виступив з промовою. Я знаю, що в ізраїльської сторони інший формат; нас не запросили говорити. Але в будь-якому разі я буду присутній на цій церемонії».

По коментарю - повністю згоден. Зеленський поїхав тільки тому, що сподівався зустрітись з Путіним. Якщо він збирався на форум, то це найбільш логічне пояснення, чому він туди не пішов, адже місця так і залишились порожніми.
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:28

  lapay написав:
  Волгарь написав:Что хорошо согласуется, например с данными по потреблению печеного хлеба в соотношении 1 к 5 при наличном население РФ в гастарбайтерами в 160+ млн. человек.

У вас хліба більше жеруть, бо холодніше.
Якщо буде детальна інформація по цифрам і алгорітмам підрахунку, то і перший способ може бути точним, якщо було опитування по кількості сім-карток в абонентів.

Гениально. Причем, видимо исключительно на улицах или в нетопленных квартирах (бо холодніше)
А насчет детальной информации - ВСЕ БОЛЕЕ ЧЕМ ПРОСТО. Достаточно провести перепись населения - впервые за 20 лет
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:35

Re: Політичні дискусії

  ЛАД написав:Интересно, Вы тоже, как кот и собака станете в позу, если я напишу, что Вы перекручиваете? :)
Какое отношение имеет Шарий к европейским ценностям, это другой вопрос. Я, кстати не его поклонник, никогда его не слушал, сейчас изредка бывает - по ссылкам на форуме.
Но поджог офиса это цивилизованные методы политической борьбы? Чисто по-европейски?

Для чого Вам моя думка? Я думаю, що, виходячи з європейських цінностей, Путіна треба вбити на місці. Є поліція, хай розслідують і шукають.
Шарік для мене брехливий сцикун.
  freeze написав:
Фейгин объективно туповат. )))

С 1.10 мин Фейгин по решению суда лично извиняется за то, что оклеветал Шария по делу о педофилии.

https://www.youtube.com/watch?v=EBOCBZ19Bd4

Це Шарік сцикун. Фейгін не ховався, від суду, а Шарік ховається, про що казав Фейгін. Якщо ти такий чесний, то чого ховаєшся, видаляєш свої відео?
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:38

Re: Політичні дискусії

  Волгарь написав:Гениально. Причем, видимо исключительно на улицах или в нетопленных квартирах (бо холодніше)
А насчет детальной информации - ВСЕ БОЛЕЕ ЧЕМ ПРОСТО. Достаточно провести перепись населения - впервые за 20 лет

Вельми характерні сибірські колобки, на південних курортах. В нас, за останній рік, споживання хлібу скоротилось на 10%. Перепис так само не може всіх порахувати.
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:46

  lapay написав:Це Шарік сцикун. Фейгін не ховався, від суду, а Шарік ховається, про що казав Фейгін. Якщо ти такий чесний, то чого ховаєшся, видаляєш свої відео?


Фейгина признали лжецом и заставили извиниться, это факт.
А что это за суд над Шарием ))) Чем закончился )))

Фейгин давно в маразме, лишен звания адвоката за то, что в соцсетях материл участников судебного процесса, материл даже своего коллегу адвоката Новикова, с которым он защищал Савченко. Причем материл даже после предупреждения, что будет лишен статуса адвоката. Это запрещено во многих странах, кроме Украины, и является нарушением адвокатской этики. Фейгин должен был обладать хотя бы примитивными познаниями, что может делать адвокат, а что нет.
А зашквар Фейгина по поводу передачи Савченко поддельного письма якобы от Порошенко с просьбой прекратить голодовку )))
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 10:53

mephala
яким чином ви перейшли від мого тексту до свого?

зі
і ріжте текст наступного разу більш коректно.

Вибачаюсь, це в мене професiйне, звик розмовляти з науковцями. :D

Итак, поясню.
Польша,на момент 90-х годов, представляла собой аграрное государство, с низким уровнем образования, слабой инфраструтурой(сравнительно с Германией или Английей).
После вступления в ЕС, построили инфраструктуру, но - "Теслы" разрабатывать в Польше не начали, как и Виндовс написали не в Польше и в оакеты "Земля-Луна" не создали.

Одна из причин - Мировое Разделение Труда.
Каждому Государству, в мире - выделяется та или иная Судьба, Участь.
Например, Украина, после получения Независимости, исторически, избрала "крiпаки-селяни та козаки".
То есть, аграрии и свободное, наёмное войско.
Всё! Остальные направления - Мировое Сообщество не будет развивать в Украине.
Не нужен Южмаш, не нужны финансисты(Вы можете назвать известных в мире украинских инвесторов, кроме Полуботка?).

Личноода я - против такого подх, т.к. Китай, например, произвёл Технологичческий прорыв, несмотря на его историческое прошлое. :D

Но, Польша - член ЕС и их, никто не спрашивает, хотят они разработать "польский Мерседес" или их удел - экспорт работяг в Англию и Германию и импорт украинцев!

Поэтому, в Польше - не будет Законов, стимулирующих IT-шников, т.к. нужно.... чтобы IT-шники, регистрировались в тех странах, которым Исторически разрешено быть в Лидерах технологий!
Ну и Украине, видимо, тоже пора понять, что нам "намекают", мол "ООО IT" - переносите из Украины в другие страны, вам надо пахать и сеять, а так же сварщиками в Польше работать! :D

Так Мир устроен, понимаете? :D

П за IT-шников, не переживайте, они найдут как уйти от налогов, если налоги - будут давить за горло. Вот только, Украина потеряет кучу валютных поступлений.


.
Replay
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 2333
З нами з: 20.06.08
Подякував: 137 раз.
Подякували: 515 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 52795280528152825283 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама