Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 53445345534653475348 ... 5874>
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:46

Re: Політичні дискусії

19yuriy91 написав:а если ещё и вышиванку наденет, то ващще!
мова+вышиванка+вера! святая тройка !
а налоги?
Бог простит

Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)
Лікую зрадофільство, чищу вату, продаю обереги від НАТО... Зебіли відрізняються від Зефілів тим, що навіть сплять в рожевих окулярах.
lapay

Подякував: 1125 раз.
Подякували: 1245 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:48

lapay написав:
  freeze написав:Это означает стойкие традиции обычной махновщины. Не сильно уважать власть, но зато помолиться и поговорить )))
Может отсюда все беды и растут.

Ні, опитування було, з ухилом на мову https://dif.org.ua/article/%20patriotyzm_mova%20%20
Тому на Півдні і Сході, де українська мова не є приорітетом, вибирали інші критерії патріотизму.

Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.
Не читаю Будивельник, первый личный бан кого-то за пять лет на форуме.
freeze
4

Подякував: 4092 раз.
Подякували: 6404 раз.

Профіль
21
3
5
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:52

Puente написав:
  freeze написав:
  lapay написав:Це не означає, що мешканці Сходу платять більше податків. Якщо людина вибирає українську мову, в якості приоритетної ознаки патриотизму, то все інше буде в меншості, і навпаки.

Это означает стойкие традиции обычной махновщины. Не сильно уважать власть, но зато помолиться и поговорить )))
Может отсюда все беды и растут.
.

От зразу видно різницю менталітетів - російського та українського . Вказане Вами - як негатив - ознака російського , а як позитив - українського .
І не треба більше говорити ні про що ...

Так вы ж типовый
Опять упор на поговорить, а на уважении к государству это потом, я ж подчеркнул именно это, и вы сразу же подтвердили, спасибо.
Кстати помните как наше государство называется ?
freeze
4

Профіль
21
3
5
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:53

lapay написав:
  19yuriy91 написав:а если ещё и вышиванку наденет, то ващще!
мова+вышиванка+вера! святая тройка !
а налоги?
Бог простит

Якщо в людини немає ні мови, ні вишиванки, то на питання -Ти патріот?-, буде відповідь -Звісно, я ж податки плачу!-. :)

От-от ... Цікаво просто - російськомовний громадянин України, який не вважає мову чимсь визначальним , культуру прямо зневажає , віру - вважає себе атеїстом - і визначає себе патріотом саме України . Що саме його цікавить тут , що він захищає ( хоча б на словах ) . Бо якщо просто територію - куди колись прийшли його предки - то він звичайний собі завойовник , який захищає свої завоювання . Як колись казали - колонізатор ....
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 346 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:53

freeze написав:Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.

Врадіївки і Ареф'єві чомусь на південному-сході частіше виникають, ніж в центрально-західному районі. Мабуть тому, що тут закони більш поважають і податки краще платять. :)
Лікую зрадофільство, чищу вату, продаю обереги від НАТО... Зебіли відрізняються від Зефілів тим, що навіть сплять в рожевих окулярах.
lapay

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:56

freeze написав:От зразу видно різницю менталітетів - російського та українського . Вказане Вами - як негатив - ознака російського , а як позитив - українського .

Так вы ж типовый
Опять упор на поговорить, а на уважении к государству это потом, я ж подчеркнул именно это, и вы сразу же подтвердили, спасибо.
Кстати помните как наше государство называется ?[/quote]

Так в цьому і різниця - мене держава мало цікавить - мене цікавить країна Україна . Ви різницю розумієте ? Напевно не дуже - бо Ви таки представник колонізатора - який намагається просто захистити завойоване - неважливо як - можна і зсередини ...
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 346 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:56

lapay написав:
  freeze написав:Я же точно про это и говорю, где то приоритеты поговорить, где то уважать законы.

Врадіївки і Ареф'єві чомусь на південному-сході частіше виникають, ніж в центрально-західному районі. Мабуть тому, що тут закони більш поважають і податки краще платять. :)

Естественно, люди там больше возьмущаются нарушениями закона.
freeze
4

Профіль
21
3
5
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 10:57

Puente написав:
  freeze написав:От зразу видно різницю менталітетів - російського та українського . Вказане Вами - як негатив - ознака російського , а як позитив - українського .

Так вы ж типовый
Кстати помните как наше государство называется ?

Так в цьому і різниця - мене держава мало цікавить - мене цікавить країна Україна . Ви різницю розумієте ? Напевно не дуже - бо Ви таки представник колонізатора - який намагається просто захистити завойоване - неважливо як - можна і зсередини ...[/quote]

Когда мои родственники здесь жили, ваши родственники полякам попы вытирали, типовый батрак
freeze
4

Профіль
21
3
5
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:00

Ладно, ребята, весело тут с вами, но мне на работу, я ж ФОП, мне ж еще на налоги надо заработать для государства Украина, иначе оштрафуют ))
freeze
4

Профіль
21
3
5
Повідомлення Додано: Вів 28 січ, 2020 11:02

freeze написав:Естественно, люди там больше возьмущаются нарушениями закона.

А потім знову обирають Труханова, з російським громадянством, чи Кернеса. Патріоти, що тут скажеш...
lapay

Профіль
  #<1 ... 53445345534653475348 ... 5874>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор