Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 55085509551055115512 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:08

  freeze написав:Исчезнувшего в августе 2013 года героя не видел ни один человек в течение полугода, пока в марте 2014 года его труп не был обнаружен в Сумской области без признаков насильственной смерти.
це серьозний компромат
1 Людина зчезла коли йшов Майдан
2 А що таке -без ознак? Викрали в Києві - вивозили в педерацію-по дорозі помер від серцевого приступу...
3 А при чому тут телефон?

Як на мене дуже сумнівний набір фактів-що на їхній підставі робити якісь висновки
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:11

Речь была о реакции соответствующих органов.
Вы же на ней (на том, что соответствующие органы среагируют, отвлекутся) построили свой опус в мой адрес.

Я же Вам сам именно на это указал, что здесь одно (трусы), а там - другое (крестик).

И это нормально.
Что по-разному в разных местах.

Вы опять утрировали. Насчёт фейкометания.
Мы же здесь не решениями судов))))))) метать должны в друг друга.
Востаннє редагувалось detroytred в Нед 16 лют, 2020 00:14, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 28295
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:13

  budivelnik написав: Мене не гребе - негатив чи позитив
Мене цікавить - реально чи висмоктано
2 Якщо висмоктано - це дезінформація,за яку повинен відповідати той хто її розповсюджує
3 Тільки виконання пункту 2 - зменшить кількість дезінформації в інфопросторі України.

Таким чином,моя поведінка до розповсюджувачів фейків - є аналогічною до поведінки фейкометів
Якщо вони не можуть довести істиність своїх вкидів - я також вкидую все і при цьому не переймаюсь як довести правдивість.
При цьому... навіть вкидуючи щось-я не маю на меті збрехати, я просто виставляю інформацію таким боком - щоб в опонента шкварчало..


Дык у тебя все негативное - высосано из пальца. Депопуляция на 10 млн - общеевропейский тренд, аграризация экономики - ничего страшного, культивация экстремизма - фейк.

Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:21

  zРадио написав:
Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:

Не наговаривайте на хлопца.
Он предлагает только с чемоданом покинуть Украину тех, кто, по его мнению, недостаточно про-украинский
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:21

  budivelnik написав:
  freeze написав:Исчезнувшего в августе 2013 года героя не видел ни один человек в течение полугода, пока в марте 2014 года его труп не был обнаружен в Сумской области без признаков насильственной смерти.
це серьозний компромат
1 Людина зчезла коли йшов Майдан
2 А що таке -без ознак? Викрали в Києві - вивозили в педерацію-по дорозі помер від серцевого приступу...
3 А при чому тут телефон?

Як на мене дуже сумнівний набір фактів-що на їхній підставі робити якісь висновки


В августе он исчез! В августе если и был какой майдан, то только в головах его будущих организаторов... Не прикидывайся шлангом!

К жертвам майдана во время майдана приписывали всех, кого только можно, чтобы разжигать ненависть к силовикам и старой власти. А после майдана приписывали всех, кого только можно, чтобы сакрализировать и легитимизировать новую власть, т.е. устроителей майдана.

Напомню тебе, что во время майдана Аваков писал "мусора не люди", а после него возглавил этих "нелюдей" и защищал даже тогда, когда они убили невинного пассажира авто, чья "вина" была лишь в том, что он сидел в машине, водитель которой совершил легкое административное нарушение. Я посмотрел бы, как разжигали бы разжигатели, случись такое во время майдана...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:24

  shapo написав:
  zРадио написав:
Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:

Не наговаривайте на хлопца.
Он предлагает только с чемоданом покинуть Украину тех, кто, по его мнению, недостаточно про-украинский


Не наговариваю) Как-то поддержал спор по сабжу, и "хлопец" развил свою мысль, что поскольку они уезжать не хотят, то нужно избавляться по-другому
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:25

  zРадио написав:
  budivelnik написав: Мене не гребе - негатив чи позитив
Мене цікавить - реально чи висмоктано
2 Якщо висмоктано - це дезінформація,за яку повинен відповідати той хто її розповсюджує
3 Тільки виконання пункту 2 - зменшить кількість дезінформації в інфопросторі України.

Таким чином,моя поведінка до розповсюджувачів фейків - є аналогічною до поведінки фейкометів
Якщо вони не можуть довести істиність своїх вкидів - я також вкидую все і при цьому не переймаюсь як довести правдивість.
При цьому... навіть вкидуючи щось-я не маю на меті збрехати, я просто виставляю інформацію таким боком - щоб в опонента шкварчало..
Дык у тебя все негативное - высосано из пальца. Депопуляция на 10 млн - общеевропейский тренд, аграризация экономики - ничего страшного, культивация экстремизма - фейк.
Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:
Так є й позитивні сторони
1 Догнали педераційників по зарплаті(мінімальній)
2 При ціні газу в 107 доларів на хабі - в січні педераційники нам платили по 52 долари за перекачування 1000 м3 ....
Не знаю - але якщо Коболєв зреагував-то я б на його місці купував весь газ на хабі по 107 і не випускаючи його з України запомповував у сховища...2м3 прокачали - з них 1 собі збільшили запаси
3 Зменшили навантаження на фонд зарплати (ЄСВ з 42 до 22%)
4 Потихеньку зменшуємо потребу в субсидіях - починали з 70 млрд в рік - станом на сьогодні 44 млрд грн в рік (правила нарахування то не мінялись , а суми зменшились=доходи субсидантів виросли на 33 млрд за останні пару років)
5 Відновили збройні сили
6 Отримали безвіз
7 Закріпили курс в НАТО конституційно

Далі продовжувати - чи вже шкварчиш?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:28

  budivelnik написав:
це серьозний компромат
1 Людина зчезла коли йшов Майдан
2 А що таке -без ознак? Викрали в Києві - вивозили в педерацію-по дорозі помер від серцевого приступу...
3 А при чому тут телефон?

Як на мене дуже сумнівний набір фактів-що на їхній підставі робити якісь висновки

А зачем его везти из Киева в Россию?
Что с ним там делать?
Он что, носитель каких-то секретов или шпионских тайн?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:30

  zРадио написав:
  shapo написав:
  zРадио написав:
Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:

Не наговаривайте на хлопца.
Он предлагает только с чемоданом покинуть Украину тех, кто, по его мнению, недостаточно про-украинский


Не наговариваю) Как-то поддержал спор по сабжу, и "хлопец" развил свою мысль, что поскольку они уезжать не хотят, то нужно избавляться по-другому


Значит, этот важный в развитии про-украинскости момент я пропустил. Видимо, был в очередном бане
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 16 лют, 2020 00:31

  zРадио написав:
  shapo написав:
  zРадио написав:Тебя послушать, так если и есть в Украине проблемы, то только с тем, что русских и евреев еще не поставили к стенке, а вот если бы поставили, вот бы мы зажили :mrgreen:
Не наговаривайте на хлопца.
Он предлагает только с чемоданом покинуть Украину тех, кто, по его мнению, недостаточно про-украинский
Не наговариваю) Как-то поддержал спор по сабжу, и "хлопец" развил свою мысль, что поскольку они уезжать не хотят, то нужно избавляться по-другому
Два українофоба -поговорили?
1 Єврей вже відмовляється від бажання отримати ПМЖ - питання чому? Тому що мазохіст і хоче жити там де йому погано
Чи тому що діти не хочуть його бачити в Ізраїлі?
2Київський ольгінець(чи ольгінський киянин) Багатозначно надув щоки і відкрив таємне знання... виявляється він зі мною десь говорив і отримав страшну інформацію.яке мене очорнює - але він її озвучувати не буде(не може)
Причини мені не відомі
Якби я на нього отримав щось більше що він не знав про місцевиготовлення шоколадних батончиків для України - я б цим обовязково скористався...
А він свої знання береже...Боїться... або як завжди фейк придумує...
Ти б свою совість не мучив цими страшними знаннями про націоналіста .який тут замаскувався - поділись .не тримай все для ФСБ...адже СБ ОУН -тебе швидше викриє(це я методом шапо дію - той дуже любить мосад/цахал...)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 55085509551055115512 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама