|
|
І ще - хто писав вже заяви у РБ киньте будь-ласка орієнтоввно текстовку...
Nikitishin
Я писал так: Управляющему ……….. Региональным Управлением Родовид банка г-ну ………. от ………., паспорт ………, проживающей по адресу ……………., ……………… З А Я В Л Е Н И Е . Прошу Вас поставить меня на очередь на получение моего депозитного вклада, переводимого в Ваш банк из ЖФ ТОВ «Укрпромбанк» в соответствии с постановлением КМУ и НБУ от 07 октября 2009 г. № 1133 "Про взаємодію Кабінету Міністрів України і Національного банку України щодо відчуження товариством з обмеженою відповідальністю “Український промисловий банк” зобов’язань за вкладами фізичних осіб та активів публічному акціонерному товариству “Родовід Банк” . Реквизиты моего договора: Договор банковского вклада №………………. от ……………. г. на сумму ………… с датой возврата ………………. Указанный договор мной не пролонгировался. ______ ОКТЯБРЯ 2009 г. __________________ ………. Тел. ………. Моб. тел. …………. Ferlakur
тоді сидіть і нічого не робіть! Під лежачий камінь вода не тече, тож точно не підмочите собі нічого!!!
Cтатья от 27 июля, но актуальность не потеряла. Час розплати: як банки повертатимуть зовнішні борги Песимістично налаштовані експерти прогнозують серію дефолтів за недепозитними зобов'язаннями вітчизняних банків вже у третьому та четвертому кварталах 2009 року, що може спровокувати другу хвилю банківської кризи. http://www.epravda.com.ua/publications/4a6d59c651a4b/
Ну, написал, ну приняли. И что? Будет в игноре лежат как очередная бумажка. Никто не вспомнит. Разве что моральное удовлетворение получил !? Практический эффект=0.
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор |
|