Прогноз валютного курсу та фактори, що на нього впливають

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<123456 ... 41>
Повідомлення Додано: П'ят 17 лип, 2020 17:11

  orest написав:Підозрюю, бажаючі можуть спробувати знайти сьогодні-завтра точку для того щоб продати долар (а може і євро).
Сьогодні скупляються нерезиденти, які в останні дні скинули банкам паперів на більше 1 млрд грн.


Мені цікаво, звідки у Вас дані що нерезиденти не будуть виходжу далі?

Якщо буде корекція фондовго ринку США, то вони зайдуть в цей ринок і отримають 100% -300% річних. Навіщо їм 5-7% в гривні?

Крім цього, зараз подорожчали єврооблігації. Нерезиденти вишли з гривні, яка зараз 7-10%, і вклалися в євро / долар під 6-7%.
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 17 лип, 2020 17:19

Re: Прогноз курса валют и факторы, которые на него влияют

  proftpd66 написав:Якщо буде корекція фондовго ринку США, то вони зайдуть в цей ринок і отримають 100% -300% річних. Навіщо їм 5-7% в гривні?


если будет коррекция фондового рынка, то они скорее будут выходить из овгз еще сильнее чем сейчас, так как и то, и то = рисковые активы (а если точнее, то гривна и Украина еще более рисковее)
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 17 лип, 2020 17:27

  Alex2007 написав:
  proftpd66 написав:Якщо буде корекція фондовго ринку США, то вони зайдуть в цей ринок і отримають 100% -300% річних. Навіщо їм 5-7% в гривні?


если будет коррекция фондового рынка, то они скорее будут выходить из овгз еще сильнее чем сейчас, так как и то, и то = рисковые активы (а если точнее, то гривна и Украина еще более рисковее)


в корона вирус, когда фонда упала, то они НЕ выходили, а только докупили. Они ожидали, чем закончится. Потом начали выходить по 27.5 .
proftpd66
Аватар користувача
1

 
Заблокований
Повідомлень: 4735
З нами з: 22.12.16
Подякував: 370 раз.
Подякували: 240 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 18 лип, 2020 19:31

Re: Прогноз курса валют и факторы, которые на него влияют

Ой лишенько, друзі, а ДЕ ВИ ПРОЧИТАЛИ У МЕНЕ ЩО НЕРЕЗИДЕНТИ ПЕРЕСТАНУТЬ ХОТІТИ ВИХОДИТИ? Не треба вигадувати всяку чухню від мого імені а потім героїчно з цим боротися! ОК?
Я писав про те, що новому голові НБУ прийдеться в першу чергу повернути банки на ринок первинних розміщень від Мінфіну. Адже після оголошення відставки Смолієм, банки перестали купувати грн ОВДП на первинці ВЗАГАЛІ. Чи хтось цього не помітив? І це життєво необхідно не тільки з огляду на тимчасові трабли в бюджеті, але й з огляду на погашення значних сум ОВДП в кінці липня-на початку серпня. А, в такому разі, грошей на купівлю паперів на вторинці не залишиться. Банки не зможуть зараз ризикувати значними сумами депозитних коштів, адже значні суми депозитів розміщені до кінця літа чи до жовтня. Залишиться схема купляти ОВДП у вівторок і під них отримувати рефінас у середу. А якщо банки перестануть купувати на вторинці, то нерезиденти не вийдуть нікуди, як би вони того не хотіли...
Ось це і тільки це я мав на увазі і більш ніж однозначно прописав.
Якщо раптом НБУ зробить хоч якийсь викуп ОВДП на пряму у Мінфіну - можна забути про МВФ, ЄБ і тд чи якісь євробонди в майбутньому. А вони ой як будуть потрібні не тільки в наступному році, але ще й до кінця цього...
Разом з тим, думаю, ні в кого не викликає сумнів той факт, що НБУ з Мінфіном при Смолію зробили все можливе для того, щоб нерезиденти зявилися в ОВДП з середини липня. І вони б відновили купівлі первинних розміщень після успішного розміщення євробондів 1 липня. Але не склалося...
Ну і ще одна думка, ОВДП і євробондами успішно "зловживали" і структури завгара і "євроінтегратори". Не думаю, що теперішні не мають видів на цей абсолютно законний метод легалізації лівого бабла і ще й попутного заробітку (одна тільки легалізація уже дуже вигідна річ, а якщо на цьому можна ще й заробити, нехай навіть 7-10% то це просто супер). Тому, підозрюю, історія ОВДП і "НЬЮнерезидентів" ще по переду. Можливо, що зайдуть вони під 28-28+ а вийдуть по 26 чи й менше потім. Але для цього треба, щоб міжнародні позичальники давали свою валюту, щоб зменшити ризики авантюри з облігаціями. Через це, Шевченко буде продовжувати працювати з міжнародними структурами і виконувати їх вимоги. Разом з тим він стане гарантією для "своїх" в пропрацьованих схемах. Авангарди замінять ПУМБи...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Суб 18 лип, 2020 19:51

orest
Спасибо вам за содержательные посты! Хотелось бы узнать ваше мнение: учитывая вышеизложенные факты, как вы расцениваете шансы укрепления гривны в ближайшее время относительно текущего курса и до каких значений?
Oktawa
 
Повідомлень: 539
З нами з: 08.11.17
Подякував: 503 раз.
Подякували: 66 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 18 лип, 2020 20:46

  Oktawa написав:orest
Спасибо вам за содержательные посты! Хотелось бы узнать ваше мнение: учитывая вышеизложенные факты, как вы расцениваете шансы укрепления гривны в ближайшее время относительно текущего курса и до каких значений?

Наразі, фундаментально є достатньо передумов для корекції до 26,8 точно. Додатково позитивним є ріст ціни на пшеницю, адже у світі є передумови для зменшення врожаю в росії і не тільки. Також, не зважаючи на очікування багатьох, не падає ціна на ріпак. Це може змусити наших аграріїв збільшити врожайність з гектару шляхом, про який я не раз описував - виведенням певної кількості центнерів з тіні, адже попит на офіційне зерно є зараз і по хорошій ціні (а тіньового ресурсу там ого-го, недавно писав про розмір тіньового ринку сг)...
Але точніше щось можна буде сказати після розміщень ОВДП у вівторок і (чи) через тиждень.
В любому випадку, певна корекція з понеділку виглядає дуже імовірною. На довший термін можна буде заглянути після 28-29 липня (нагадаю ще раз про погашення і відсотки 29 липня)...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2020 00:49

https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/20/663155/
Нацбанк спільно з урядом має подбати про те, щоб відновити економіку в короткий термін. Це пріоритет номер один, незважаючи на те, що монетарна політика НБУ буде збережена


... а є країна (Швеція), що не піддалася на коронавірусну істерію, і її валюта (шведська крона) зараз крепша, чим була до т.з. коронакризису =>

Зображення

:roll:

+по нашим факторам, ЗВР після ведмежатніка на подвійній вершині періоду Ющенко-Янукович, зараз має курс із висхідного каналу в напрямі історичного максимуму =>
Зображення
... сушка ЗВР відміняється, буде перепозичення та який-неякий економічний ріст?
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2020 01:21

Re: Прогноз курса валют и факторы, которые на него влияют

  TylerTruman_ написав:+по нашим факторам, ЗВР після ведмежатніка на подвійній вершині періоду Ющенко-Янукович, зараз має курс із висхідного каналу в напрямі історичного максимуму =>


не, я еще могу понять технический анализ на график цены гривны-доллара.
Но технический анализ на график звр - это что-то новое.
:D
сейчас, например, суд по долгу 2013 года скажет заплатить 3 млрд (если с процентами - 4.5 млрд) - как тогда?

п.с. и кстати, по ходу возник и такой вопрос, если у нас с резервами всё в порядке, то какого Бенедикта мы выпрашиваем всё новые и новые транши, и каждый раз нам рассказывают что без транша никак-никак и дефолт? :D
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2020 12:34

  Alex2007 написав:
  TylerTruman_ написав:+по нашим факторам, ЗВР після ведмежатніка на подвійній вершині періоду Ющенко-Янукович, зараз має курс із висхідного каналу в напрямі історичного максимуму =>


не, я еще могу понять технический анализ на график цены гривны-доллара.
Но технический анализ на график звр - это что-то новое.
:D
сейчас, например, суд по долгу 2013 года скажет заплатить 3 млрд (если с процентами - 4.5 млрд) - как тогда?

п.с. и кстати, по ходу возник и такой вопрос, если у нас с резервами всё в порядке, то какого Бенедикта мы выпрашиваем всё новые и новые транши, и каждый раз нам рассказывают что без транша никак-никак и дефолт? :D

Стосовно зауваження => інфляція, трежуріс, облікова ставка і кучу інших показників аналізують також за допомогою ТА, ... тому причина новизни для вас - у вашому ж вузькому розумінні, а дла розширення функції "понять", можете, наприклад, ознайомитися із аналітикою одного шановного спеціаліста https://twitter.com/RaoulGMI

Стосовно запитань, ... суд по 3 млрд. мене особисто зараз не парить, і тема дефолту просто спекуляція деяких ЗМІ (якщо ви не знали), якщо рішення суду буде не на користь України, то це на сьогодні не критична сума, а актуальність теми дефолту була у 2014-2016 роках, якби :roll:
TylerTruman_
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 11.06.15
Подякував: 10 раз.
Подякували: 166 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 лип, 2020 18:09

Re: Прогноз курса валют и факторы, которые на него влияют

На жаль, я недооцінив некомпетентність і маріонетковість цього «уряду». Я дивився на ситуацію з точки зору фундаментальних чинників, які не раз уже наводив, а тут все значно простіше – комусь потрібен курс 30 і його малюють.

Спробую підійти до проблеми з іншого боку. Розгляну актуальний бюджет на 2020 рік після «корона вірусних» поправок і розгляну зміни при здешевленні грн.. Отже
Дохідна частина бюджету – 1095 млрд
Витратна частина – 1260 млрд
Дефіцит – 165 млрд
Дохідна частина складається з наступних статтей
ПДВ – 380 млрд
Податок на прибуток – 210 млрд
Акциз – 130 млрд
ПДФО – 100 млрд
Дивіденди держпідприємств – 120 млрд
Податок на прибуток підприємств – 95 млрд
Рента, мито – 60 млрд

Я думаю, ні для кого не проблема глянути скільки саме з 1095 млрд доходу бюджету прив’язана до курсу ВКВ і що саме бюджету дасть зміна курсу з 26,8 до, нехай, 30. В номіналі зміна курсу складе 12%, що дасть додатково бюджету 3-4%, ну нехай аж 5%. Ви серйозно всі будете продовжувати стверджувати, що курс 30 допоможе бюджету?

Офіційні дані по доходах від митниці за пів року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року показали 82,5% (138 млрд до минулорічних 168 млрд). При цьому, за 5 місяців падіння «оподатковуваного» імпорту (саме такий термін зараз офіційно використовують в уряді, мабуть для означення офіційного) склало 13%. Найбільше – мінеральне паливо, газ, нафта – 27% (і це не дивно, враховуючи залишки в ПГС і світову динаміку цін) та обладнання – більше 20% (я ще в березні говорив про провал «інвестування» в «зелену» енергетику). Курс тут нічим не допоможе, навіть 75.

А от курс 30 дуже сильно вплине на інфляцію і я подивлюся на статті доходу при значному падінні оборотів в торгівлі.

Ще нюанс, зараз кредити у валюті юросіб в нашій БС складають, якщо не помиляюся, 15-18 млрд уо. Ріст курсу тільки на 1 грн в місяць означає мінус в доході бізнесу через курсові різниці в 15-18 млрд грн., а це мінус в податках на рівному місці.

Тепер, зовнішній державний борг складає 48,5 млрд дол. США, нехай відсоток по обслуговуванню – 7%, в рік це сума 3,4 млрд уо, при курсі 26,5 грн це 90 млрд грн., при курсі 29,5 грн це вже 100 млрд уо, а є ще внутрішній номінований у валюті.

З моменту відставки Смолія банки викупили на вторинному ринку у нерезидентів ОВДП на 3,621 млрд грн., крім того в результаті погашень нерезиденти отримали ще 1,219 млрд. разом це 4,84 млрд грн. чи 170-180 млн уо. При теперішніх об’ємах операцій на МБ це багато. Що ми і спостерігаємо… В той час у Мінфіну під час первинних розміщень банки купили 07.07 – 313 млн і 14.07 – 10,5 млн. Сьогоднішнього розміщення я чекав, щоб побачити ефективність Шевченка. Її поки немає, взагалі, сьогодні розміщено 4,5 млрд 6-ти місячних і це була ОДНА!!!! заявка, по двох річних було ДВІ заявки по 1 млрд, які також задовільнили. Це був цирк а не розміщення!!!

Якщо ситуація продовжиться, то цього місяця нерезиденти переплюнуть по швидкості виходу кризові квітень і травень, коли виходили по 7-8 млрд. і це також сигнал довіри до теперішнього «кабміну» і голови НБУ. Дуже насторожує те, що банки не йдуть на контакт з НБУ і грають в свою гру. В квітні травні курс зробили нерезиденти, корумповані чиновники, які конвертували готівку і бізнес, який конвертував обігові кошти для «заморозки». Зараз всю погоду роблять нерезиденти і повна некомпетентність урядовців. Адже, замість того, щоб задіяти ефективні важелі впливу на ситуацію, правильно використати сприятливі фундаментальні чинники, спробувати витягнути ситуацію вони забили і виконують чиєсь замовлення, малюючи потрібний курс і спираючись, при цьому, на потреби бюджету.

І якщо в минулі роки (2017-2019) в цей час курс перебував на рівнях 25,8-26,4 а зараз його витягують за 28, то що буде потім в жовтні-грудні, коли включиться негативний фундамент, на який накладеться розвал, який зараз викличуть повною неадекватністю і безпорадністю?

Прогнозувати курс в даних умовах – повне безглуздя і вгадування.

П.С. Ну і дуже кумедно сьогодні виглядють аваківські постановки у Луцьку і Києві. Мабуть, все, за пару днів, замнуть як і з мінуванням млстів у Києві раніше...
orest
Аватар користувача
10

Форумчанин року
 
Повідомлень: 4199
З нами з: 10.03.14
Подякував: 7392 раз.
Подякували: 6632 раз.
 
Профіль
3
14
1
19
  #<123456 ... 41>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 809
Переглянути останнє повідомлення
Чет 07 бер, 2024 14:10
Ірина_
Прогноз курса доллара на весну 2011
Anonymous » Чет 27 січ, 2011 10:54
4 12989
Переглянути останнє повідомлення
Сер 26 січ, 2022 03:47
vkladchiik
614 169982
Переглянути останнє повідомлення
Вів 24 гру, 2019 10:47
tobias
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама