|
Політичні дискусії архів |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Проекти, події та конкурси на порталі Finance.UA. Фінанси України, курси валют, котирування акцій, ставки кредитів і депозитів, економічні новини в Україні та фінансовий аналіз.
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:36
fler написав:Мне не понятно, какой профит Алиеву от миротворцев РФ 
Алиева сейчас боготворят на родине как победителя и возвращателя земель. Такую "мелочь", как отсутствия контроля над большей частью Карабаха тоталитарная пропаганда без проблем заретушует.
-
Tegularius
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1345
- З нами з: 11.02.14
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 255 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:38
Ukrainian написав: andrijk777 написав:Я думаю є. Вже не треба з Росії робити Третій Рейх. Я насправді і не знаю куди Росія миротворців вводила... Ось історія нас і розсудить. 
29 квітня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Росія сьогодні оголосила про нарощування своїх миротворчих сил в самопроголошених Абхазії та Південній Осетії. Российские миротворцы продолжат свою миссию в Приднестровье, заявил министр обороны РФ Сергей Шойгу в ходе визита в Молдавию. "Если говорить о миротворчестве, мы его никогда под вопрос не ставили и ставить не собираемся", - сказал министр на встрече с президентом непризнанной Приднестровской Молдавской республики Вадимом Красносельским.
Ну це ж формальність! формально Польща перша на Третій Рейх напала.
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 6600
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 286 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:40
Tegularius написав: unicdima написав:Заспокойтеся. На мою думку це був договорняк Алієва з Путіним з самого початку.
Тоже вполне возможно. Во всяком случае по итогу в профите именно они.
А пересічним росіянам це якось допоможе кінці з кінцями зводити? Може дороги в населених пунктах російських провінцій відремонтують?
-
Ukrainian
-
-
- Повідомлень: 12145
- З нами з: 18.06.08
- Подякував: 59 раз.
- Подякували: 782 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:40
Tegularius написав:Смотрю на карту из "Цензора" - азербайджанцы наступали на Шушу узким "горлышком". Армяне вполне могли попытаться его перерезать, взяв в котел в Шуше крупную группировку противника. Возможно, в том договорняке участвовали не только Путин и Алиев. Тогда возмущение армянского общества вполне понятно.
У армян на це не було сил, в контратаку для відбиття Шуші вони кидали резервістів.
-
unicdima
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 3028
- З нами з: 10.06.19
- Подякував: 107 раз.
- Подякували: 193 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:41
lapay написав: Libo написав:«Здесь нужно четко понимать, что речь идет уже не о миротворческих усилиях, которые описаны в заявлении, а совершенно другой миссии, другой части совместных усилий. Нужно это разделять, это разные вещи», - сказала Захарова. «Хотела бы еще раз подчеркнуть, это не связано, это не одно и то же, это разные вещи. Речь не идет о тех миротворческих усилиях, которые прописаны в заявлении. Еще раз также обращаю ваше внимание, что базироваться он будет на территории Азербайджана», - добавила она.
Ну так правильно, зараз цю тему активно перетирають РФ і Туреччина з Азейбарджаном. Зайдуть між Карабахом і Вірменією, і будуть "охороняти" охороців. 
и фапотьку (с Пробачте, не втримався) Охороняти зовні вони будуть не тільки неоЛенінград, але й шлях забезпечення. Так треба. Їм1. Усім2. ще й добровільно догружатимуть верблюдів і накладати своєї ікри на їхній бутер з маслом. Попереду нерест)
-
bevzaalex
-
-
- Повідомлень: 1518
- З нами з: 28.09.09
- Подякував: 2418 раз.
- Подякували: 205 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:43
lapay написав:Російські танки під Баку = турецьким танкам в Єревані. Ніхто, через таку дрібничку, третю світову не починає.
Да, и насчет войны: Франция и Германия в очень прохладных отношениях с Турцией, не только из-за Карабаха. Байден тоже не будет вписываться. Турция в одиночку не станет воевать в Россией. Да и сильно портить отношения даже не станет. Нужно продавать куда-то помидоры, и туристы не лишние. Повозмущались бы для виду и утерлись.
-
Tegularius
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1345
- З нами з: 11.02.14
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 255 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:45
Libo І ще. Чому ви постійно ігноруєте Росію в цій війні. Росія ж може послати "зелених чоловічків". В цьому випадку перемога Азербайджану також 100% гарантована?
-
andrijk777
-
-
- Повідомлень: 6600
- З нами з: 11.11.14
- Подякував: 190 раз.
- Подякували: 286 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:46
unicdima написав:У армян на це не було сил, в контратаку для відбиття Шуші вони кидали резервістів.
Армения даже не использовала там регулярную армию. Тем более - не объявляла мобилизацию. Воевала армия Арцаха, усиленная нерегулярами из Армении. Отсюда - и возмущение народа.
-
Tegularius
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 1345
- З нами з: 11.02.14
- Подякував: 238 раз.
- Подякували: 255 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:47
Tegularius написав:Да, и насчет войны: Повозмущались бы для виду и утерлись.
Ну от Путін і вся прогресивна світова спільнота, пообурювались і втерлись.  Путіну тільки з Туреччиною не вистачало війни. За літак втерлись, за гвинтокрил втерлись, що їм ще збити, щоб знову втерлись?
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: Сер 11 лис, 2020 19:50
fler написав:Напевно ця війна перейде в іншу фазу, приховану, до її кінця ще дуже далеко..
У фазу постувого видавлювання вірмен з Карабаху. Перший етап - визволення районів, з азербайджанським довоєнним населенням, без зміни статусу Карабаха, повністю виконаний.
-
lapay
-
-
- Заблокований
- Повідомлень: 12909
- З нами з: 01.08.15
- Подякував: 1203 раз.
- Подякували: 1453 раз.
-
-
Профіль
-
-
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор:
Модератор
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|