Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 21092110211121122113 ... 2480>
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2021 22:59

  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 сер, 2021 23:14

  Grand Touring написав:
  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?

На десятьох охоронців, щоб відганяти заздрісників.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 830
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 08:33

  Grand Touring написав:
  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?

Три орендних квартири нині - зазвичай - 750...1000 дол/міс.
Не бог вєсть які гроші.
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 09:47

За крок до перевороту думок©

  ihorkyiv написав:Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.

І ще після цих слів, хтось ще мені буде казати:
- "Куди ти лізеш?"
- "Лендлордство - надзвичайно важка справа!"(але, чомусь дуже мало тих, хто її кидає?) :)
- і т.д. і т.п.))
Щось це мені нагадує ФОПів - так реально важко, бо шалена конкуренція, але...
Але, хоч всі "стогнуть", та все одно меншість кидає свій бізнес/свою справу))

Так що я - добре думаю/рішуче дію/ і обов'язково розбагатію! :D
Хоч, як я вже писав на іншій гілці - у мене два сина - якого ще багатства мені треба? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 10:33

  Frant написав:
  Grand Touring написав:
  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?

Три орендних квартири нині - зазвичай - 750...1000 дол/міс.
Не бог вєсть які гроші.

В мене з двох квартир та гаражів шістнадцять з копійками- так, щоб з голоду не померти.Зо три квартири щеб не завадило.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 10:44

  Bolt написав:В мене з двох квартир та гаражів шістнадцять з копійками- так, щоб з голоду не померти.Зо три квартири щеб не завадило.

Професійні орендодавці (наприклад, шанований мною пан Rjkz) - давно писали про занепад орендного бізнесу. Ставки низькі, пропозицій багато, плюс депопуляція населення, скорочення можливостей працьювати втемну і т.д.
Frant
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 23845
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1671 раз.
Подякували: 2540 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 10:51

  Frant написав:
  Bolt написав:В мене з двох квартир та гаражів шістнадцять з копійками- так, щоб з голоду не померти.Зо три квартири щеб не завадило.

Професійні орендодавці (наприклад, шанований мною пан Rjkz) - давно писали про занепад орендного бізнесу. Ставки низькі, пропозицій багато, плюс депопуляція населення, скорочення можливостей працьювати втемну і т.д.

Але все одно краше ніж працювати;)
В мене бувший співробітник по ЛАЗу працює в р-ні мотозаводу на 10кг(інженер), знайшов роботу(по спеціальності) в Жовкві на 15кг чистими.Після як поїздив туди тиждень маршруткою все прокляв.Втік назад. Жиє в р-ні Ашан на Кульпі.
Bolt
 
Повідомлень: 2874
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 11:15

  Grand Touring написав:
  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?

Что такое три квартиры в сегодняшних реалиях. Если бы ещё был новострой с арендой 14-15, но у Игорькиев старый фонд. При этом он ещё умудряется ездить по отдыхам дважды в год. Молодец, по средствам живёт. :D трибека на завтраках может больше потратить :mrgreen:
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 12:06

  Grand Touring написав:
  ihorkyiv написав: Моє життя рантьє - без змін. У першій декаді червня 10 днів відвідував улюблену Туреччину. Як зазвичай, мав приємний відпочинок цього разу у Чамьюві (Кемер). Навесні Єгипет залишився поза моєю увагою, планую надолужити червономорські приємності і насолоди у листопаді-грудні. Усім колегам - душевного спокою і процвітання.


Как-то слабенько для трехквартирного лендлорда. Куда еще уходят деньги?

Возможно, что везде уже был и сейчас ездит только в недорогие страны. Поскольку наелся зарубежным пляжным отдыхом и не видит смысла отдавать большие деньги за это.
Как, например, я.
Хотя этой весной Египет пропустить было преступлением. Цены были меньше $400 за троих(AI, 4*) при практически полном отсутствии русских. Сейчас саранча полезет и Египет уже потерян будет
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 798 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 04 сер, 2021 12:37

Примерная жизнь лендлорда такова:
11.00 Пробуждение
до 13.00 завтрак и привычный втык
до 16.00 поехал пошариться по стоковым магазинам в поисках брендовой одежки/обуви дешевле в 5-6 раз или поиск французких сыров, испанской колбаски по акции (в 3-4 раза дешевле от обычной цены)
16-17.00 обзвон друзей с предложением встретиться и формирование планов на вечер
18-00 крайний срок обзвона друзей, уламывание колебающихся, нужно обязательно договориться на вечер пока жена не пришла с работы, а ребенок - с кружков
19-00 - мойка/заправка машины
после 19-00 встреча со знакомыми, выпивка алкоголя на даче, самопрезентация и убеждение окружающих в своем превосходстве, утверждение как личность и обмен знаниями (иногда обмен тумаками)
23-00 возвращение на такси домой

разве для такого нужно много денег?
Grand Touring
 
Заблокований
Повідомлень: 1107
З нами з: 23.03.20
Подякував: 363 раз.
Подякували: 352 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 21092110211121122113 ... 2480>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 886, 887, 888
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8877 6931886
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 26 кві, 2024 19:38
stm
117760 29521370
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 14:46
vitaliiangel
10012 6256746
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама