torrent78 написав:Підкажіть, будь ласка, хто стикався. Не можу поповнити Sportbank з картки Mono.
Штовхала з білої Моно - скасовується. Підтримка Моно каже, що проблема на стороні банку-приймача.
Тягну з аппки Спортбанку - взагалі нічого. Відкривається сторінка з написом Visa і крутиться вже другу годину.
Як можна закинути гроші? Я за кордоном, прийти в банк з паперовою квитанцією (як порадила підтримка Моно) не варіант))))
А Спорт шо грит? Там саппорт есть через Вайбер. Скорее всего лочат вашу заграницу по р2р. Тогда ВПН какой подключайте или попробуйте СЭПом из Мони закинуть. По свободным реквизитам, их можно в свойствах карты посмотреть у Спорта (ИБАН, ФИО, ИНН), в опердень(седня) за 1ч дойдут.
mephala написав:меня не пускает оплатить - пишет что задолженность по карте. хотя кред лимит больше чем сама задолженность. и такой прикол пошел именно после игры банка с кредлимитом.
Видимо транспортная служба не смогла списать средства, когда банк срезал кредитный лимит, и они занесли карту в стоп-лист. Обратитесь к перевозчику.
З 13 червня ставка за «Рюкзаком» зросте до 10% річних, а депозити можна буде відкрити на наступних умовах: — 1 місяць - 14% річних; — 3 місяці - 15% річних; — 6-12 місяців — 10% річних.
Вказані ставки діють для депозитів без права дострокового розторгнення. Якщо оформлювати депозит з достроковим розірванням, ставка за депозитом знижується на 0.5% річних.
Amethyst Ну, 25 вряд ли скоро. Целый год процесс будет идти - пока не закончится дешёвый ресурс в виде старых депозитов под довоенную ставку, если ничего не изменится.