ПУМБ

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 222223224225226 ... 534>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ПУМБ 3.3 5 66
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
14%
9
2- Погане. Некомпетентне.
17%
11
3- Задовільне. Хотілося б краще.
17%
11
4- Добре. Як і повинно бути.
32%
21
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
21%
14
Всього голосів : 66
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 16:05

  Feh14 написав:
  Visky написав: Пропоную товариству проголосувати ногами і гаманцями, й користуватися іншими банками. Такі дії і така відповідь - зневага до клієнтів. Я думаю, більш грошовитим клієнтам зручніше користуватися WEB банкінгом на компі, ніж колупатися у смартфоні. Залишиться молодь і пенсіонери, й то половина. Прощавай, ПУМБе!

А что именно в приложении такого невыносимого что б прям отказываться от удобного во всех других отношениях банка, можно подробнее?
Просто понять не могу, где вы там видите какие то ковыряния и т.д., что вы там такое делаете, я просто не могу найти таких мест там, по моему всё просто, удобно и понятно.

ЧТО ТАМ в мобильном удобного ???...я смотрел ..калека а не приложение , как по мне веб версия удобна , только надо ее наполнять функционалом ...и вообще в приличном банке всегда есть основа - это стабильная веб версия ..а уже приложение на мобильный - кто как считает нужным . тут же решили наоборот...сначала в веб версии закрыли открытие депо ..ну я и перестал их там открывать ). сейчас закрыли переводы - ну что же будем пользоваться Моно и другими банками ..) так и клиенты поразбегаются у них..)
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 16:19

  -VICTOR- написав:
  Feh14 написав:
  Visky написав: Пропоную товариству проголосувати ногами і гаманцями, й користуватися іншими банками. Такі дії і така відповідь - зневага до клієнтів. Я думаю, більш грошовитим клієнтам зручніше користуватися WEB банкінгом на компі, ніж колупатися у смартфоні. Залишиться молодь і пенсіонери, й то половина. Прощавай, ПУМБе!

А что именно в приложении такого невыносимого что б прям отказываться от удобного во всех других отношениях банка, можно подробнее?
Просто понять не могу, где вы там видите какие то ковыряния и т.д., что вы там такое делаете, я просто не могу найти таких мест там, по моему всё просто, удобно и понятно.

ЧТО ТАМ в мобильном удобного ???...я смотрел ..калека а не приложение , как по мне веб версия удобна , только надо ее наполнять функционалом ...и вообще в приличном банке всегда есть основа - это стабильная веб версия ..а уже приложение на мобильный - кто как считает нужным . тут же решили наоборот...сначала в веб версии закрыли открытие депо ..ну я и перестал их там открывать ). сейчас закрыли переводы - ну что же будем пользоваться Моно и другими банками ..) так и клиенты поразбегаются у них..)

Значна більшість наших клієнтів користується саме ПУМБ Online, як більш зручною альтернативою для здійснення своїх звичних операцій. У 2021 році ПУМБ увійшов до ТОП-3 рейтингу найкомфортніших українських банків та став лідером у номінації «Зручність» за версією Forbes Україна, не в останню чергу завдяки нашому додатку.
Хочемо відмітити, що ПУМБ Online постійно оновлюється, у ньому постійно з'являється новий функціонал. І навіть, якщо якоїсь функції не вистачає з веб-версії, у ПУМБ Online існує її альтернатива.
Крім того, після відключення у веб-версії можливості виконування платежів, переказів та оплати послуг, вона продовжує функціонувати для активних користувачів як майданчик для перегляду деталей по своїх продуктах та здійснення сервісних операцій.
PUMB
Аватар користувача
Представник банку
 
Повідомлень: 3113
З нами з: 19.07.11
Подякував: 796 раз.
Подякували: 201 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 18:43

  -VICTOR- написав:ну что же будем пользоваться Моно и другими банками

Як там депозити та перекази у веб-версії моно, зручність на 12 балів?
klug
 
Повідомлень: 8455
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1182 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 21:20

klug ПУМБ мобільний ..мене особисто ще й дратує тим що далеко не на кожен пристрій поставиш.....частенько віртуальну машину використовувати доводиться...) тому ПУМБу за реалізацію і таке нахальне випихання клієнті з ВЕБ версії . та всякі примусові вимкнення СМС при заході (один раз) в їх мобільний додаток ...( ну хто так робить ???) однозначно навідь не двійка - кол їм за реалізацію , тому...не трольте мене :D
-VICTOR-
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7339
З нами з: 15.08.12
Подякував: 402 раз.
Подякували: 1330 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 22:26

Re: ПУМБ

  PUMB написав:Значна більшість наших клієнтів користується саме ПУМБ

був кешбек за комуналку , поверніть його і всі стони стихнуть.
Goodman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6510
З нами з: 23.11.14
Подякував: 755 раз.
Подякували: 566 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 23:01

  PUMB написав:Значна більшість наших клієнтів користується саме ПУМБ Online, як більш зручною альтернативою для здійснення своїх звичних операцій. У 2021 році ПУМБ увійшов до ТОП-3 рейтингу найкомфортніших українських банків та став лідером у номінації «Зручність» за версією Forbes Україна, не в останню чергу завдяки нашому додатку.
Хочемо відмітити, що ПУМБ Online постійно оновлюється, у ньому постійно з'являється новий функціонал. І навіть, якщо якоїсь функції не вистачає з веб-версії, у ПУМБ Online існує її альтернатива.
Крім того, після відключення у веб-версії можливості виконування платежів, переказів та оплати послуг, вона продовжує функціонувати для активних користувачів як майданчик для перегляду деталей по своїх продуктах та здійснення сервісних операцій.

Уже акцентировала внимание и вот реальный пример. Пару дней грозой в области где сейчас нахожусь повреждена система оповещения, видимо все это как то было связано с точками мобильной связи и интернет на мобильном устройстве или фактически отсутствует или нет даже 3G. Соответственно провести какие либо операции в онлайн приложении не представляется возможным.
Ну хорошо, что ПУМБ устроил акцию 400+ ранее своей идеи окончательно сделать обрезание веб версии, иначе бы большая часть текущих средств сейчас осталась для меня не доступной, теперь же недоступными они стали для банка.
копейка
Аватар користувача
 
Повідомлень: 705
З нами з: 31.07.19
Подякував: 428 раз.
Подякували: 112 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 09:04

  Goodman написав:
  PUMB написав:Значна більшість наших клієнтів користується саме ПУМБ

був кешбек за комуналку , поверніть його і всі стони стихнуть.

и обороты вырастут)) и поставщики получат ресурс. Лично 30к за первый месяц гарантирую
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1560 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 09:46

Goodman Я навмисне через ПУМБ не оплачую комуналку, поверніть і буду, а так - моно.
melkh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 957
З нами з: 14.07.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 15:03

  Goodman написав:
  PUMB написав:Значна більшість наших клієнтів користується саме ПУМБ

був кешбек за комуналку , поверніть його і всі стони стихнуть.

стоны будут во всех случаях, то квитанции не так, то процент не тот, то поставщика нет, то ещё какая-то беда. есть кешбек - стонут, нет кешбека - стонут
idealstorm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1886
З нами з: 06.03.09
Подякував: 18 раз.
Подякували: 192 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 16:35

idealstorm ну це як завжди, такий ми народ, що все нам не так, а на сьогоднішній день платимо через моню, краще через моню, яка і не вводила кешбек ніж через ПУМБ, який ввів, а потім - відмовився платити, отакі ми.
melkh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 957
З нами з: 14.07.10
Подякував: 7 раз.
Подякували: 79 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 222223224225226 ... 534>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама