Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 519520521522523 ... 2076>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 09:24

  Чукча2 написав:А в Украине деньги с неба падают, вообще не надо працювати

Часом буває і так, що падають.
Просто, як правільно сказав один емігрант про Канаду:,, В Україні ти знаешь, хто кому Кум, сват, брат, а в Канаді ні. Дома ти оточений певним колом найомств, яке дозволяє значно економити кошти, ну наприклад, йду до знайомого стоматолога, який поставить пломбу вдвічі дешевше ніж в приватній клініці, маю механіка на гаражах, який відкапіталив мені двіжок, теж думаю, якщо не вдвічі, то в півтора раза дешевше, причому, скоріш за все і якісніше ніж у офіціалів, які крім ТО за шалені гроші більше нічого не вміють робити.А за кордоном ти попадеш скоріш за все, враховуючи незнання місцевої мови в середовище, такі самих емігрантів, які приїхали раніше, не факт, що вони не захочуть за рахунок тебе поправити своє матеріальне становище.
Bolt
 
Повідомлень: 2866
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 207 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 09:32

Re: Еміграція, заробітчанство

BIGor написав:
  Shaman написав:я не проти еміграції, але треба розуміти - це дуже тяжка праця роками, й тільки потім - вже такі чудові історії про досягнення - але не у всіх

А на батьківщині всі виходить працюють на пів-сили і всі досягають саксесу?
В мене взагалі не вийшло ніякої різниці. Що в Україні тяжко працював, що за кордоном.
Тільки, судячи з ваших дописів, сума доходу залишилася, як і в Україні, але податки стали вище.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34781
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:15

  Faceless написав:
BIGor написав:
  Shaman написав:я не проти еміграції, але треба розуміти - це дуже тяжка праця роками, й тільки потім - вже такі чудові історії про досягнення - але не у всіх

А на батьківщині всі виходить працюють на пів-сили і всі досягають саксесу?
В мене взагалі не вийшло ніякої різниці. Що в Україні тяжко працював, що за кордоном.
Тільки, судячи з ваших дописів, сума доходу залишилася, як і в Україні, але податки стали вище.

На руки +- те ж саме виходить. В Україні ще через 36,6 курс втрачалося від 25% до 10% від брутто ЗП, а тут ЗП трохи більша, воно і компенсувало збільшення податків.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:18

Re: Еміграція, заробітчанство

  Bolt написав:маю механіка на гаражах, який відкапіталив мені двіжок, теж думаю, якщо не вдвічі, то в півтора раза дешевше, причому, скоріш за все і якісніше ніж у офіціалів, які крім ТО за шалені гроші більше нічого не вміють робити.

А механік Ваш всі податки по повній платить? Бо офіціали платять, тому і дорожче.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:43

  BIGor написав:
  Shaman написав:я не проти еміграції, але треба розуміти - це дуже тяжка праця роками, й тільки потім - вже такі чудові історії про досягнення - але не у всіх

А на батьківщині всі виходить працюють на пів-сили і всі досягають саксесу?
В мене взагалі не вийшло ніякої різниці. Що в Україні тяжко працював, що за кордоном.

все одно не зрозуміли. :(

до всіх труднощів, які напевне є всюди, додається - проблеми з мовою, проблеми з розумінням місцевих реалій, можливо проблеми з наявністю освіти, головне - час, якого в тебе менше для досягнень, бо умовно ти починаєш з початку. для людей, які нічого не досягли - останнє неактуально.

а так все теж саме ;)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5934
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 13:57

  BIGor написав:На руки +- те ж саме виходить.

Отож і питається: а нашо його в такі ситуації тоді їхать? Якщо у нас спокойніше.

Війна не при чом, у нас спокойніше жить.
042013
 
Заблокований
Повідомлень: 271
З нами з: 22.07.18
Подякував: 644 раз.
Подякували: 18 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:02

  042013 написав:
  BIGor написав:На руки +- те ж саме виходить.

Отож і питається: а нашо його в такі ситуації тоді їхать? Якщо у нас спокойніше.

Війна не при чом, у нас спокойніше жить.

мобілізація 8)
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5934
З нами з: 29.09.19
Подякував: 573 раз.
Подякували: 1391 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:33

  042013 написав:
  BIGor написав:На руки +- те ж саме виходить.

Отож і питається: а нашо його в такі ситуації тоді їхать? Якщо у нас спокойніше.

Війна не при чом, у нас спокойніше жить.

У чому воно "спокойніше"? Є багато речей, які, жиючи в Україні, сприймаєш як норму. І тільки поживши в іншій країні розумієш, що то була не "норма", а "п...дець". Але це усе суб'єктивне. Якщо хтось звик викидати сміття з балкона та паркуватися впритул до дверей під'їзда, то йому в більш цивілізованій країні буде некомфортно і "неспокойніше".
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3175
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:48

  Shaman написав:
  BIGor написав:
  Shaman написав:я не проти еміграції, але треба розуміти - це дуже тяжка праця роками, й тільки потім - вже такі чудові історії про досягнення - але не у всіх

А на батьківщині всі виходить працюють на пів-сили і всі досягають саксесу?
В мене взагалі не вийшло ніякої різниці. Що в Україні тяжко працював, що за кордоном.

все одно не зрозуміли. :(

до всіх труднощів, які напевне є всюди, додається - проблеми з мовою, проблеми з розумінням місцевих реалій, можливо проблеми з наявністю освіти, головне - час, якого в тебе менше для досягнень, бо умовно ти починаєш з початку. для людей, які нічого не досягли - останнє неактуально.

а так все теж саме ;)

Просто пишете якийсь набір слів. Які проблеми? Можете пояснити з якими проблемами стикнулись закордоном? В мене по тестам польська В1, розуміння місцевих реалій? Ріллі? Ну це вже зовсім угандошенні не можуть зрозуміти, що в інших країнах інші свята :D
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:49

  042013 написав:
  BIGor написав:На руки +- те ж саме виходить.

Отож і питається: а нашо його в такі ситуації тоді їхать? Якщо у нас спокойніше.

Війна не при чом, у нас спокойніше жить.

В смислі "спокійніше жить"? По яким критеріям можете розписати?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 519520521522523 ... 2076>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама