Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 749750751752753 ... 2218>
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:15

Re: Еміграція, заробітчанство

На днях меня при въезде в Великобританию прессанули на паспортном контроле. Потом отправили в уголок для кандидатов на депортацию, там я мариновался с ещё одной гражданкой Украины, и, как ни странно, семьёй граждан Словакии (папа, мама, младенец).
В итоге меня отпустили, но… что это было? Виза туристическая, посещение ВБ третье за четыре года, "в списках не числюсь, не состою, не привлекался".
anduzenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 179
З нами з: 18.10.17
Подякував: 42 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 17:21

  anduzenko написав:На днях меня при въезде в Великобританию прессанули на паспортном контроле. Потом отправили в уголок для кандидатов на депортацию, там я мариновался с ещё одной гражданкой Украины, и, как ни странно, семьёй граждан Словакии (папа, мама, младенец).
В итоге меня отпустили, но… что это было? Виза туристическая, посещение ВБ третье за четыре года, "в списках не числюсь, не состою, не привлекался".

Всё по плану. Германия вводит выборочный паспортный контроль на границе Польши и Чехии. Передвижения во время войны тоже надо как-то контролировать. Мало ли кто на шпили едет посмотреть )))
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4940
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 18:32

stm недавно при изучении курса «авиационная безопасность» узнал, что аэропортовские службы обучают по мимике пассажира определять его мелишис интеншинс. Типа бровью там водит, на левую ногу сильнее давит. Может что-то в этом роде было))
Hotab
 
Повідомлень: 12728
З нами з: 15.02.09
Подякував: 348 раз.
Подякували: 2255 раз.
 
Профіль
1
3
2
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 18:56

  rjkz написав:Так что снимайте свои очки-канальи - они искажают написанный текст до полного несоответствия.

Окуляри за 350євро брехати не можуть, вони працюють як мікроскоп 8)

  rjkz написав:ЗЫ: ...обвиняйте в заработке на эмиграции в США ...

Не можу собі протирічити, я вже вангувала ваше повернення через 2 роки (тобто у 2025 році) саме з причини "шкурка выделки не стоит" (тобто еміграція себе не виправдала) :D
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5129
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1193 раз.
Подякували: 1333 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 20:11

  fler написав:
  rjkz написав:Так что снимайте свои очки-канальи - они искажают написанный текст до полного несоответствия.

Окуляри за 350євро брехати не можуть, вони працюють як мікроскоп 8)

  rjkz написав:ЗЫ: ...обвиняйте в заработке на эмиграции в США ...

Не можу собі протирічити, я вже вангувала ваше повернення через 2 роки (тобто у 2025 році) саме з причини "шкурка выделки не стоит" (тобто еміграція себе не виправдала) :D

fler, я маю надію, що окуляри не єдине ваше досягнення, бо дуже часто ви про це кажете ;)

в rjkz "овчинка стоит выделки", оскільки він неодноразово писав, що зробив цей крок через дітей. в дітей буде все добре. а якщо вони ще закінчать CCNY - то взагалі. та й у rjkz теж буде добре. але в нього й в Україні непогано було, я гадаю більшість на його місці навіть й не думала б про переїзд
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 20:14

  rjkz написав:
Надо-ж мне как-то с рынка Акурта выдавливать. США - страна конкуренции.
"Боливар не вынесет двоих" (О Генри).

Отлично! Спасибо!
Я уже успешно торгонул квартирами среди лохов в Сан Франциско и в понедельник в 7-30 утра покинул США.
Торгую квартирами в Анталии дальше, надо оправдывать доверие 34-х (34, Карл!) горе-специалистов, разоблачивший во мне международного риэлтора.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9844
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 20:16

Re: Еміграція, заробітчанство

з приводу навчання в Німеччині - для емігрантів, дехто жалівся, що держава відмовила оплачувати навчання на В2.

спілкувався з колегою з минулої роботи - так він каже, що якщо інженерний диплом, який підтверджено трудовим досвідом - то й В2, й підтвердження диплому - можна вчитися до 5 років. а його навпаки це не дуже цікавить :oops:
Востаннє редагувалось Shaman в Пон 29 тра, 2023 20:26, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 20:21

Re: Еміграція, заробітчанство

трохи системніше про проблему біженців

Війна закінчиться і всі біженці повернуться?
Європейські урядовці активно обговорюють законодавчі ініціативи створення умов для українських біженців, що допоможуть їм закріпитися на новому місці та отримати статус постійного мешканця.

Свіжі опитування показують зростання кількості громадян України, які не планують повертатися в Україну через те, що вважають, що дітям краще буде в Європі, та не бачать для себе можливості знайти роботу або ж не мають де жити. Питання безпеки, соціальних умов і майбутнього для дітей допомагають їм зробити вибір на користь Європи. Якщо у вересні 2022 року таких було менше 20%, то тепер їхня кількість наближається до 50%. Тенденція вкрай небезпечна і вимагає активних дій української влади для створення умов і гарантій для біженців.

На тлі всього цього Україна веде абсолютно пасивну політику щодо повернення біженців. Відсутня стратегія щодо повернення біженців. Комунікація з ними перебуває на низькому рівні. Влада не може або не хоче запропонувати біженцям навіть візію їхнього повернення.

Це призведе до того, що ми побачимо ефект, подібний до того, який був зафіксований у країнах колишньої Югославії, куди повернулося не більше 30% після закінчення війни. І не повернулися вони з тих самих причин, які я описав вище.

з приводу 50% я би подискутував, бо по особистому досвіду - переважна більшість сидіть й чекає можливості повернутися. налаштовані залишитися дуже небагато.

але дійсно немає державної політики в цьому напрямку - а проблема має місце бути. але маємо створювати умови, а не лякати штрафами та іншим.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 20:46

  Shaman написав:трохи системніше про проблему біженців
Війна закінчиться і всі біженці повернуться?
з приводу 50% я би подискутував, бо по особистому досвіду - переважна більшість сидіть й чекає можливості повернутися. налаштовані залишитися дуже небагато.
але дійсно немає державної політики в цьому напрямку - а проблема має місце бути. але маємо створювати умови, а не лякати штрафами та іншим.

Які ваші пропозиції щодо державної політики в напрямку повернення біженців? Що саме слід зробити прямо зараз?

ПС.
  Shaman написав:fler, я маю надію, що окуляри не єдине ваше досягнення, бо дуже часто ви про це кажете ;)

Лише у відповідь на закиди тих, кому нейметься щодо цього мого аксесуару. Ви теж, як бачимо, серед них)). Не знала, що для вас окуляри - це досягнення :shock: У моєму списку моїх досягнень їх немає.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5129
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1193 раз.
Подякували: 1333 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 29 тра, 2023 21:02

  fler написав:
  Shaman написав:трохи системніше про проблему біженців
Війна закінчиться і всі біженці повернуться?
з приводу 50% я би подискутував, бо по особистому досвіду - переважна більшість сидіть й чекає можливості повернутися. налаштовані залишитися дуже небагато.
але дійсно немає державної політики в цьому напрямку - а проблема має місце бути. але маємо створювати умови, а не лякати штрафами та іншим.

Які ваші пропозиції щодо державної політики в напрямку повернення біженців? Що саме слід зробити прямо зараз?

ПС.
  Shaman написав:fler, я маю надію, що окуляри не єдине ваше досягнення, бо дуже часто ви про це кажете ;)

Лише у відповідь на закиди тих, кому нейметься щодо цього мого аксесуару. Ви теж, як бачимо, серед них)). Не знала, що для вас окуляри - це досягнення :shock: У моєму списку моїх досягнень їх немає.

я не державна влада - не знаю. треба для початку визнати цю проблему, зайнятися пошуком рішень, вивчати досвід інших країн..

мої окуляри трохи дорожчі, але вони діоптрійні ;)

закиди взагалі би вас не мали переймати - але щось вас чіпляє.
ви перші закинули цю наживку, яку деякі звісно заковтнули й з гачком, й з поплавком :D
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6415
З нами з: 29.09.19
Подякував: 621 раз.
Подякували: 1445 раз.
 
Профіль
2
4
  #<1 ... 749750751752753 ... 2218>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама