Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 815816817818819 ... 925>
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 14:03

70м на двушку это немодный комфорт минус класс по киевским меркам.
советские 4к постхрущи начинались с 72м.
Видимо в польске совсем с ржн для пересичного туго, раз такие недомерки клепают
fox767676
 
Повідомлень: 1905
З нами з: 13.06.20
Подякував: 304 раз.
Подякували: 129 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 14:15

  Richi написав:
  akurt написав:Але в цілому - для нашої людини, яка ще й привезла з України у валізі десь 50...100к$ - все вкрай доступне.

Давайте так - я не знаю что там в видео, но знаю реальных людей с которыми общаюсь более 10 лет. Реальный пример из США (страны похожие).
Приехали - никому нахрен не нужны. Квартиру (дом) снять невозможно т.к. нет кредитной истории, счёта в банки и пр. хрени. Своими деньгами можете подтереться!
Под поручительство хорошего знакомого, через знакомого, нашли дом.
1) Оплата только чеком.
2) Оплата за год вперёд.
35000 вынь и отдай со старта.
Дом пустой, только кухня. Всю мебель купи. Без машины даже до магазина не добраться. Купил машину, тоже с какими-то мутками на знакомого. Страховка дорогая.
Хотите видео? Посмотрите канал Ньюйоркер, где парнишка- предприниматель, чуть ли не на лодке перебрался в США и как там пытался наладить свою жизнь в течении года.
При этом - это не просто какой-то работяга 50 лет, а очень предприимчивый и активный молодой человек, который приехал с головой и деньгами. Год попыток устроить свою жизнь в США и решение уехать обратно. В последнем видео проскакивает цифра - 60 т. потрачено, при том, что он подрабатывал.
Поэтому, 50-100 в чемодане в США и Канаде, когда приезжаешь на пустое место - это ни о чём. Это так чтобы пережить первый год, осмотреться и начать решать проблемы. Вот только когда приходит время решать проблемы, то у многих деньги (запасы) уже давно закончились.
P.S. Вы прекратили пиарить Турцию и переключились на Канаду? Да в Турции и действительно всё хреново - народ валит массово. А как всё сказочно начиналось - море, воздух, цены ...

Да, я тоже как последнюю серию посмотрел, где он сказал, что возвращается, так и понял, что бабки у него закончились. Но с другой стороны, мне кажется если бы он насамом деле собирался емигрировать, то не пил бы кофе в старбаксе по 10 баксов(извините за каламбур) Такое впечатление, что ЛОМ засланый, чтобы ездить по мозгам мигрантам, чтобы возвращались в рашку.
Bolt
 
Повідомлень: 3037
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 227 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 14:16

  akurt написав:Це все - теорії, пане Richi.

1. Я особисто мацав будинки в Калгарі в червні - орієнтиром цін було 250 000...450 000 канадських доларів.
2. В тому відео вище наведено РЕАЛЬНІ розрахунки реальної української людини: перший внесок 14 000 CAD, це приблизно 10 000 американських доларів. Із спілкування з нашими людьми в Канаді знаю, що в місяць БЕЗ ВСЯКОЇ кваліфікації та дипломів отримує людина приблизно 3200 канадських доларів, тобто на перший внесок може назбирати за 5 місяців.
3. Виплата в місяць в конкретному прикладі - 1800 CAD на місяць - іпотека. Люди, з якими спілкуюсь отримують 21 долар на годину - тобто заробляють на іпотеку за 1800/21=за 85 годин роботи за місяць (в теорії).
4. Я знав і з інших джерел. що перший внесок на житло - 5%. Про це сказано і у відео.
5. Звісно: у великих містах на кшталт Ванкувера ціни на нерухомість вищі.

Але в цілому - для нашої людини, яка ще й привезла з України у валізі десь 50...100к$ - все вкрай доступне.

:-) смішно таке читати
В Канаді все плюс мінус доступне крім житла.
Особливо прикольно що із зп чорнороба в 3200 канадських доларів можна відкласти за 5 місяців 14 тис дол…
Не обманюй людей. Не пиши про кисельні береги і молочні ріки. Там все досить хардово.
З 5% першого внеску ніхто тобі кредит не дасть.
Скажу більше, навіть норм кредитну карту, а не велкомну базову з лімітом в 1 кує, теж не дадуть, адже треба дохід річний не менше 60 тис дол і працевлаштування в штат, а не на контракті.
Оподаткування доходів взагалі можна втратити дар мови. З 40 тис дол річного доходу треба вирахувати 9743 дол , зі 100 тис доходу - відслюнявити треба 40…..

Макс можлива теоретична сума кредиту з річним доходом в 30 тис дол - Хз, мабудь 0. З таким доходом в банку не рахував.
Рахував з доходом 100 тис дол. Макс сума - 300 тис дол…. Але кому потрібен кредит під 7% річних… в кан доларах…. На нерухомість яка буде 100% дешевшати.
Первый
 
Повідомлень: 16849
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 14:45

  Bolt написав:
  Richi написав:
  akurt написав:Але в цілому - для нашої людини, яка ще й привезла з України у валізі десь 50...100к$ - все вкрай доступне.

Давайте так - я не знаю что там в видео, но знаю реальных людей с которыми общаюсь более 10 лет. Реальный пример из США (страны похожие).
Приехали - никому нахрен не нужны. Квартиру (дом) снять невозможно т.к. нет кредитной истории, счёта в банки и пр. хрени. Своими деньгами можете подтереться!
Под поручительство хорошего знакомого, через знакомого, нашли дом.
1) Оплата только чеком.
2) Оплата за год вперёд.
35000 вынь и отдай со старта.
Дом пустой, только кухня. Всю мебель купи. Без машины даже до магазина не добраться. Купил машину, тоже с какими-то мутками на знакомого. Страховка дорогая.
Хотите видео? Посмотрите канал Ньюйоркер, где парнишка- предприниматель, чуть ли не на лодке перебрался в США и как там пытался наладить свою жизнь в течении года.
При этом - это не просто какой-то работяга 50 лет, а очень предприимчивый и активный молодой человек, который приехал с головой и деньгами. Год попыток устроить свою жизнь в США и решение уехать обратно. В последнем видео проскакивает цифра - 60 т. потрачено, при том, что он подрабатывал.
Поэтому, 50-100 в чемодане в США и Канаде, когда приезжаешь на пустое место - это ни о чём. Это так чтобы пережить первый год, осмотреться и начать решать проблемы. Вот только когда приходит время решать проблемы, то у многих деньги (запасы) уже давно закончились.
P.S. Вы прекратили пиарить Турцию и переключились на Канаду? Да в Турции и действительно всё хреново - народ валит массово. А как всё сказочно начиналось - море, воздух, цены ...

Да, я тоже как последнюю серию посмотрел, где он сказал, что возвращается, так и понял, что бабки у него закончились. Но с другой стороны, мне кажется если бы он насамом деле собирался емигрировать, то не пил бы кофе в старбаксе по 10 баксов(извините за каламбур) Такое впечатление, что ЛОМ засланый, чтобы ездить по мозгам мигрантам, чтобы возвращались в рашку.

Вы никогда не задавались вопросом, почему одни блогеры популярны, а другие нахрен никому не нужны? Их основное отличие в том, что одни искренние (даже когда хрень морозят), а другие пытаются понравиться. Люди это чувствуют. И разве он кого-то хоть раз призывал к чему-то? Он просто рассказывал о своей жизни и делился чувствами. Видно было, как его накрывает депресняк и он пытается найти ответы в изучении психологии и просмотре других блогеров из США. Как он пытается встречаться с другими чтобы найти свою нишу (информация приходит через людей). Тот кто проходил через эти этапы - сразу поймёт, что это всё реально.
P.S. Не думаю, что деньги закончились. Человек выделил сумму, которой он готов рискнуть (скорее всего Хамер продал, который у него был) и попробовать новую жизнь + отмерил сразу дедлайн. Время подошло к финишу, деньги потрачены, а на горизонте даже намёка нет на то, что можно что-то построить и развивать. На родине у него вероятно остался какой-то бизнес, который давал доход, но в его отсутствие, вероятнее всего начало хериться (это частая ошибка многих, думать что будет работать и без них. Так работают только огромные корпорации, а малый и средний бизнес требует оперативного участия).
Он высказал мысль, которую я озвучивал здесь множества раз: Если тратить такие же ресурсы (своё время и деньги) которое он тратит там, то в итоге, дома он достигнем много большего. Да, возможно, через 7-8 лет он адаптируется и для него начнут открываться дополнительные возможности, но за эти 7-8 лет у себя на родине он сможет уже так далеко уйти и столько всего сделать, что непонятно какой результат будет на финише лучше. Только здесь уже всё на рельсах и надо только работать в знакомой среде, а там надо адаптироваться с непонятным результатом через 10 лет.
Richi
 
Повідомлень: 1793
З нами з: 25.09.08
Подякував: 930 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 15:32

  Gastarbaiter написав:
  Faceless написав:Що там у вас за планування такі, 70м це норм на 2 кімнатну квартиру, максимум 3 кімнатну

Таке враження, що ви народилися у палаці і ніколи не бачили, як люди живуть у хрущах по 46м. Де ці 2-к по 70м норм? У модних київських МОПах? Якщо є гроші, то можна і 100 квадратів взяти. Є варіанти на різні гаманці. Мені потрібно мінімум 4 кімнати і у мене є на це сума Х. Новобуди з великими кімнатами за 1.2-1.5 млн. злотих не тягну, жити усією родиною у одній великій кімнаті теж не маю бажання.

До речі, ми розглядаємо варіанти, якщо можна поділити кухню-гостинну (салон з аннексем) на кімнату і окрему кухню.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9164
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1355 раз.
Подякували: 1750 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 15:40

  Faceless написав:
Gastarbaiter написав:
  Faceless написав:Що там у вас за планування такі, 70м це норм на 2 кімнатну квартиру, максимум 3 кімнатну

Таке враження, що ви народилися у палаці і ніколи не бачили, як люди живуть у хрущах по 46м. Де ці 2-к по 70м норм? У модних київських МОПах? Якщо є гроші, то можна і 100 квадратів взяти. Є варіанти на різні гаманці. Мені потрібно мінімум 4 кімнати і у мене є на це сума Х. Новобуди з великими кімнатами за 1.2-1.5 млн. злотих не тягну, жити усією родиною у одній великій кімнаті теж не маю бажання.
Я якраз жив в дитинстві в 3к 55м. І з того зробив висновок, що такі планування -це зло. І вочевидь не тільки я, бо й зараз в Україні нове будують з більшими площами, більшими кімнатами, кухнями, санвузлами (часто більше одного), гардеробними, балконами і іншими лоджіями.
Ні, мова зовсім не про "модні МОПи", це зараз вже стандарт так званого комфорт класу
Є звісно і невеликі квартири, але зазвичай це 1-2 кімнатні. Тому дуже дивує що ніби в розвиненій країні будують 4к такого невеликого метражу.

Думаю все упирається в вартість житла (це податки девелоперів, вартість робочої сили ітд), і особливо в вартість комунальних послуг. Зараз пів-України сидить на субсидіях - зате в великих і неенергоефективних будинках.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9164
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1355 раз.
Подякували: 1750 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 17:24

  Faceless написав:Я якраз жив в дитинстві в 3к 55м. І з того зробив висновок, що такі планування -це зло. І вочевидь не тільки я, бо й зараз в Україні нове будують з більшими площами, більшими кімнатами, кухнями, санвузлами (часто більше одного), гардеробними, балконами і іншими лоджіями.
Ні, мова зовсім не про "модні МОПи", це зараз вже стандарт так званого комфорт класу
Є звісно і невеликі квартири, але зазвичай це 1-2 кімнатні. Тому дуже дивує що ніби в розвиненій країні будують 4к такого невеликого метражу.

Будують те, що здатен перетравити ринок. Є квартири під 100 квадратів з великими кімнатами, двома санвузлами і т.п. Є будинки/таунхауси. Є економ. Є "радянська" вторинка з маленькими кімнатами, але у розвинених районах. Є будинки/таунхауси/економ у іпєнях. Усе впирається в гроші. Тягнеш платити 8000-10000 злотих за іпотекою - бери велику у комфорт класі з видом на Вавель чи Татри. Не тягнеш - тоді або менші кімнати, або менше самих кімнат. Здається, це очевидно.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3279
З нами з: 26.02.18
Подякував: 679 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 17:38

  Gastarbaiter написав:
  Faceless написав:Я якраз жив в дитинстві в 3к 55м. І з того зробив висновок, що такі планування -це зло. І вочевидь не тільки я, бо й зараз в Україні нове будують з більшими площами, більшими кімнатами, кухнями, санвузлами (часто більше одного), гардеробними, балконами і іншими лоджіями.
Ні, мова зовсім не про "модні МОПи", це зараз вже стандарт так званого комфорт класу
Є звісно і невеликі квартири, але зазвичай це 1-2 кімнатні. Тому дуже дивує що ніби в розвиненій країні будують 4к такого невеликого метражу.

Будують те, що здатен перетравити ринок. Є квартири під 100 квадратів з великими кімнатами, двома санвузлами і т.п. Є будинки/таунхауси. Є економ. Є "радянська" вторинка з маленькими кімнатами, але у розвинених районах. Є будинки/таунхауси/економ у іпєнях. Усе впирається в гроші. Тягнеш платити 8000-10000 злотих за іпотекою - бери велику у комфорт класі з видом на Вавель чи Татри. Не тягнеш - тоді або менші кімнати, або менше самих кімнат. Здається, це очевидно.

Мені дивно просто те, що в новобудах взагалі є такі конфігурації квартир. Звісно, що все упирається в гроші, але якось категорія 4к квартир за замовчуванням не про економ.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 35050
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1447 раз.
Подякували: 7999 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 17:44

  Faceless написав:Мені дивно просто те, що в новобудах взагалі є такі конфігурації квартир. Звісно, що все упирається в гроші, але якось категорія 4к квартир за замовчуванням не про економ.

Ну ось і відповідь. В Україні 4-кімнатні квартири - це якийсь вищій сегмент для тих, кому треба окрему кімнату під кабінет чи тренажери. А тут це просто житло для великої родини, щоб принаймі брати та сестри мали різні спальні (я не кажу про окрему кімнату кожній дитині - хоча б за статтю розділити). Троє чи більше дітей у польських родинах - не рідкість.

Ось, будь ласка. Усе як треба: 2 ванних, великі кімнати, локація. 2 лями злотих = 500 куо. Платіж за іпотекою 2,5 куо.
https://www.otodom.pl/pl/oferta/4-pokoj ... we-ID4oeXN
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3279
З нами з: 26.02.18
Подякував: 679 раз.
Подякували: 545 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 гру, 2023 19:27

  Первый написав:Особливо прикольно що із зп чорнороба в 3200 канадських доларів можна відкласти за 5 місяців 14 тис дол…
Не обманюй людей. Не пиши про кисельні береги і молочні ріки. Там все досить хардово.
З 5% першого внеску ніхто тобі кредит не дасть.
Скажу більше, навіть норм кредитну карту, а не велкомну базову з лімітом в 1 кує, теж не дадуть, адже треба дохід річний не менше 60 тис дол і працевлаштування в штат, а не на контракті.
Оподаткування доходів взагалі можна втратити дар мови. З 40 тис дол річного доходу треба вирахувати 9743 дол , зі 100 тис доходу - відслюнявити треба 40…..

Та я і не пищу про береги з киселю: я просто о аналізую просте відео від нашого простого українського хлопця, який просто прожив в Канаді вже 18 місяців - укладає кахель та думає просто про своє просте майбутнє.
Там все дуже просто:
- податки за вашою думкою такі карколомні - що Канада забирає десь 100% від зарплатні.
На практиці це зовсім НЕ так. Я розумію, що податки платять тільки збоченці та НЕ українці, але все ж... (Примітка: я платив та плачу все життя).
- проста арифметика, якою інколи НЕ вистачає українцям з цього форуму: якщо в провінції Альберта, де живе хлоп з того відео, та в якій я був чудові перші два тижня червня - мінімум зарплатня для чоловіка нам будівництві БЕЗ кваліфікації - 21 долар на годину, а мінімалка з сертифікатом про кваліфікацію - вже від 50 доларів на годину - то дійсно НЕ може оплатити житло?
Точно?
Тобто за оренду житла заплатити 1700 CAD за квартиру в підвалі може, а сплатити за кредит за 2-о поверховий будинок ті самі 1700 - вже НЕ може.
Дивна арифметика.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9845
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3642 раз.
Подякували: 1286 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 815816817818819 ... 925>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10033 6305670
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 лип, 2024 09:35
Bolt
24867 16639582
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 лип, 2024 16:17
ihorkyiv
6 382301
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама