Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 79167917791879197920 ... 8565>
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:12

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Пані флер ви все вірно пишите але прикрашаєте, розумію вас, та і правильно робите.
2- Але родичі в криму - дохід впав, постаріли, але діти влаштувалися уже на рос посади все норм при грошах, місто як було так і стоїть, туристів меньше але це ніколи не був їх заробітком.
2- Село мого діда, 300км до києва, 30 від 3х СМТ, 80км до обласного цента. Газ проведедий з часів побудови колгоспу тобто десь 90ті за свій рахунок, каналізації нема, воду провели як 3 роки бо тупо в колодязях пропала вода, скинулись за свій рахунок робили свердловину і всім вели воду. Саме головне дороги - нема, і є такі проміжки де її не робили з часів будування села тобто 90х.
Дід трудящий тому в хаті є туалет, вода і тепла навіть але в 70% хат такого немає.
Тобто, Україна вона теж різна, багато чого залежить від самих людей, але є таке як дорога)) перед війною щось почали робити, почало горіти світло в тунелі але прийшли орки та настала така ситуація що вона там вже буде і не потрібна через 20 років будуть одні поля.
BeneFuckTor
 
Повідомлень: 92
З нами з: 21.11.19
Подякував: 224 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:13

  fler написав:
  whois2010 написав:Давайте беземоційно, я навів три приклади з сучасного життя некиян. Бо флер пише "ах, какая разруха" на московії. То я у відповідь пишу, що у нас у райцентрі нема промисловості, роботи, газу, а воду носять у відрах. ..

Хуіс, я наведу більше прикладів)))
У кожному четвертому домогосподарстві рф до цих пір немає газу. Як вам?
https://www.currenttime.tv/a/russia-lac ... 319404.htm
Ви десь були в рф коли-небудь? Бачили їх життя на власні очі? Щоб ви розуміли наведу ще один приклад. У 2006 році в місті Ярославль у приватному секторі ще не було водопроводу. Це обласний центр, 4 години від Москви на електричці. Мені довелося по справам приїхати. Є інші приклади, які мене здивували на рф, не буду всі наводити.

На Поліссі в багатьох селах газу нема. Дороги заасфальтували дякуючи аварії на ЧАЕС, але тільки в центрі сіл і то не всіх. Нового не добавилося за часи незалежності.
В Києві в Жулянах в приватному секторі до цих пір нема водопроводу. А це столиця країни - кандидата в члени ЄС. Поломане метро. Є інші приклади. Не буду всі наводити.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35268
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2776 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:21

flyman


Є інші приклади. Не буду всі наводити


Так ти може давай сюди приклади з історії, як коцаби нищили все українське? Влаштовували голодомори. Вибивали інтелігенцію, як прийшли на західну в 1939 році. Тут же дискусія, що несе коцаб. А такий потужний історик про водогін біля підвалу в жулянах.
Hotab
 
Повідомлень: 12414
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2238 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:22

  fler написав:
  whois2010 написав:А по наведеним мною прикладам з життя у сучасних українських міст-сел, що скажете, у нас не гірше, чи у нас не краще, ніж у московитів?

Тепер видно, що на кацапії ви ніколи не були. Інакше це питання у вас би не виникло.
Давайте розглянемо загальновідомі приклади. Чому військові кацапи крали унітази з України? Унітази, причому не нові теж, Карл! Чи це не говорить про їх рівень життя? А скільки відосів, як вони ̶о̶к̶у̶ї̶в̶а̶л̶и̶ дивувалися, коли заходили в наші сільські хати?! З чого б це, якщо у них життя краще?

Сільські хати попід Києвом. За 100 км від Києва сральники на вулиці в більшості. На западенщині трохи побогатше, але до прикиївських "селян" далеко. Окуляри за 350 євро не купують. Це більше третина відкладеного заробітку на дупомийно - трускавкозбиральних роботах в Польщі. Не до жиру. Але ви пишіть про багате українське село.
Пригадався анекдот про маленького Вовочку який розплакався, коли почув совіцьку пропоганду про те, як добре жити в СРСР. Коли поцікавилися чому плаче, відповів що хоче жити в тому СРСР.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35268
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1583 раз.
Подякували: 2776 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:31

  fler написав:
  whois2010 написав:А по наведеним мною прикладам з життя у сучасних українських міст-сел, що скажете, у нас не гірше, чи у нас не краще, ніж у московитів?

Тепер видно, що на кацапії ви ніколи не були. Інакше це питання у вас би не виникло.
Давайте розглянемо загальновідомі приклади. Чому військові кацапи крали унітази з України? Унітази, причому не нові теж, Карл! Чи це не говорить про їх рівень життя? А скільки відосів, як вони ̶о̶к̶у̶ї̶в̶а̶л̶и̶ дивувалися, коли заходили в наші сільські хати?! З чого б це, якщо у них життя краще?

справдливости ради, кралы всі і наші і їхні. той, хто був в окупації це знає. війна є війна
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2759
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:36

  Бетон написав:
  fler написав:Тепер видно, що на кацапії ви ніколи не були. Інакше це питання у вас би не виникло.
Давайте розглянемо загальновідомі приклади. Чому військові кацапи крали унітази з України? Унітази, причому не нові теж, Карл! Чи це не говорить про їх рівень життя? А скільки відосів, як вони ̶о̶к̶у̶ї̶в̶а̶л̶и̶ дивувалися, коли заходили в наші сільські хати?! З чого б це, якщо у них життя краще?

справдливости ради, кралы всі і наші і їхні. той, хто був в окупації це знає. війна є війна

Нєє, Бетон, наші військові унітази не крали. Я акцентую саме на таких речах, які показують рівень життя.

ПС. Флайман, чия б корова мукала..))) Не треба по собі про всіх судити.
Востаннє редагувалось fler в Нед 28 кві, 2024 22:42, всього редагувалось 1 раз.
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5050
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1190 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:40

  fler написав:
  Бетон написав:
  fler написав:Тепер видно, що на кацапії ви ніколи не були. Інакше це питання у вас би не виникло.
Давайте розглянемо загальновідомі приклади. Чому військові кацапи крали унітази з України? Унітази, причому не нові теж, Карл! Чи це не говорить про їх рівень життя? А скільки відосів, як вони ̶о̶к̶у̶ї̶в̶а̶л̶и̶ дивувалися, коли заходили в наші сільські хати?! З чого б це, якщо у них життя краще?

справдливости ради, кралы всі і наші і їхні. той, хто був в окупації це знає. війна є війна

Нєє, Бетон, наші військові унітази не крали. Я акцентую саме на таких речах, які показують рівень життя.

наші військові взагалі нічого не крали. в перші неділі різні тро і мародери т.д. їх потім швидко поставили на місце.
а унітази так, тягнули московитські бібізяни
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2759
З нами з: 17.12.22
Подякував: 86 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 22:48

  fler написав: Я акцентую саме на таких речах, які показують рівень життя.


Але бувають і виключення з правил))
"Вкрав з публічного туалету кришку для унітазу, в ТРЦ Avenir Plaza в Бучі. Загорнув її в куртку. Далі сів за кермо Toyota Camry, приблизно за 30 штукарів бакинських. Увага, знавці! Питання: скільки кришок від унітазів потрібно вкрасти, щоб купити Camry?", — пише автор посту.
https://news.telegraf.com.ua/ukr/ukrain ... amry-video
Жарт -- тобто може в отих орків у всіх Кемрі вдома.
detroytred
 
Повідомлень: 28845
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 23:01

  BeneFuckTor написав:Пані флер ви все вірно пишите але прикрашаєте, розумію вас, та і правильно робите.
2- Але родичі в криму - дохід впав, постаріли, але діти влаштувалися уже на рос посади все норм при грошах, місто як було так і стоїть, туристів меньше але це ніколи не був їх заробітком.
2- Село мого діда, 300км до києва, 30 від 3х СМТ, 80км до обласного цента. Газ проведедий з часів побудови колгоспу тобто десь 90ті за свій рахунок, каналізації нема, воду провели як 3 роки бо тупо в колодязях пропала вода, скинулись за свій рахунок робили свердловину і всім вели воду. Саме головне дороги - нема, і є такі проміжки де її не робили з часів будування села тобто 90х.
Дід трудящий тому в хаті є туалет, вода і тепла навіть але в 70% хат такого немає.
Тобто, Україна вона теж різна, багато чого залежить від самих людей, але є таке як дорога)) перед війною щось почали робити, почало горіти світло в тунелі але прийшли орки та настала така ситуація що вона там вже буде і не потрібна через 20 років будуть одні поля.
Дявол в деталях
Описана Вами Україна займає 1% території України
Точно така сама педерація - займає 95% території країни...

А по всьому іншому - так все однаково
І ДНК в людей і те що і там і там є ті хто сидить у вязниці.....

От тільки
Від того що Україна агресивно на когось напала - загинуло 0% українців за останні 30 років
А від того самого в педерації загинуло 1%....
Різниця всього 1% ...але у нас 0 осіб а в педерації 1 млн осіб....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27726
З нами з: 15.01.09
Подякував: 279 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 28 кві, 2024 23:25

  fler написав:У 2006 році в місті Ярославль у приватному секторі ще не було водопроводу.

Десь біля 5% приватного сектора мають власні скважини. Септики мають біля 10%.
Якщо порівнять наш обласний Миколаїв з їх обласним Ярославль, то:
Мешканців у 2017 Миколаїв 486 тис. осіб, Ярославль 2001 рік 577 тис. осіб.
Миколаїв Городская система водоснабжения составляет 1200 км труб. Система водоотведения составляет 800 км труб.
Ярославль Общая протяженность водопроводных сетей составляет 1154 км, Протяженность канализационных сетей составляет 960,48 км.

2001 рік Николаев «канализирован» на 75% - примерно 25% города не оборудовано канализацией.
Об этом сообщил директор ГКП «Николаевводоканал» Борис Дуденко в ходе сессии Николаевского горсовета.

Скільки по Ярославлю я не знайшов, але по москальщині написано 22.6% без централізованої каналізації, у т.ч. немає ніякої у 5.8% населення.

Україна Відповідно до Національної доповіді про якість питної води та стан питного водопостачання в Україні в 2020 році лише 1,8 відсотка сільських населених пунктів, 63,9 відсотка селищ міського типу та 96,6 відсотка міст забезпечені централізованим водовідведенням.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/113 ... D1%80#Text
Water
 
Повідомлень: 2332
З нами з: 06.03.12
Подякував: 60 раз.
Подякували: 210 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 79167917791879197920 ... 8565>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
11 43618
Переглянути останнє повідомлення
Чет 06 чер, 2024 01:05
katso
1493 204018
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 661271
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама