Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 895896897898899 ... 914>
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 09:26

  Bolt написав:
  The_Rebel написав:А хто що скаже про балканські країни? Можуть вистрілити? Мені цікава дана місцевість, бо на мою думку Польща/Чехія/Словаччина вже досить перегріті в плані нерухомості. В Угорщині також за останні 5 років ціни сильно поперли. А ось Балкани ще мають потенціал на мою думку. Ну, крім Хорватії та Словенії, бо вони вже давно в ЄС і ціни там вже дуже високі. Я моніторив ще до війни і бачив, що Чорногорія мала відносно низьку вартість нерухомості, але з потенціалом до росту і підтягування до Хорватії та Словенії. Плюси для мене були - що країна вже в НАТО, а отже скоро буде і в ЄС. Але мінусом є засилля узкіх. Можливо є ще інші країни Балкан, з потенціалом до росту? От, наприклад, знаю, що Північна Македонія дружня до нас країна, що надавала нам військову допомогу

В Албанію треба вкладатись. В Північній Македонії, якщо на удальонці, то на Охрідському озері непогано. (Охрід, Струга)

В Албанії влітку вже занадто жарко + мусульманська країна з високим рівнем злочинності.
UA
 
Повідомлень: 8418
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1849 раз.
Подякували: 2243 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 09:36

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Албанія для відпочинку норм, кому подобався дикий східний Крим
Для бюджєтного паркування грощей я б взяв Болгарію, все ж таки
Вже в ЄС
Географічно близько
Менталітет найближчий до українців з +/-
А албанці все ж таки горці, трохи страшно
Але здається албанці дають громадянство за 100.000 EUR інвестицій у нерухомість
А років за 5 це буде громадянство країни ЄС
Засилля узкіх погано. Але засилля патріотично обмотаних у державні прапори бігунців-українців теж не Ок. Достатньо дотримання законодавства ЄС щодо санкцій, у цьому є перевага Болгарії над Туреччиною та Чорногоріею
Засилля узкіх не буде хіба що в Україні. Їх більше , в них більше грошей, переданих від торгівлі газпрома з ЄС охлосу, який міг продати бабусину хрущівку придбати щось цікаве в Чехії,Іспанії,Туреччині
fox767676
 
Повідомлень: 1656
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 09:57

  fox767676 написав:Албанія для відпочинку норм, кому подобався дикий східний Крим
Для бюджєтного паркування грощей я б взяв Болгарію, все ж таки
Вже в ЄС
Географічно близько
Менталітет найближчий до українців з +/-
А албанці все ж таки горці, трохи страшно
Але здається албанці дають громадянство за 100.000 EUR інвестицій у нерухомість
А років за 5 це буде громадянство країни ЄС
Засилля узкіх погано. Але засилля патріотично обмотаних у державні прапори бігунців-українців теж не Ок. Достатньо дотримання законодавства ЄС щодо санкцій, у цьому є перевага Болгарії над Туреччиною та Чорногоріею
Засилля узкіх не буде хіба що в Україні. Їх більше , в них більше грошей, переданих від торгівлі газпрома з ЄС охлосу, який може продати бабусину хрущівку придбати щось цікаве в Чехії чи Іспанії.

Правило ЛЛЛ
В Хорватию німці - австріяки на авто їздять, Болгарія окраїна Європи + повно циган.
UA
 
Повідомлень: 8418
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1849 раз.
Подякували: 2243 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 10:03

  UA написав:
  Bolt написав:
  The_Rebel написав:А хто що скаже про балканські країни? Можуть вистрілити? Мені цікава дана місцевість, бо на мою думку Польща/Чехія/Словаччина вже досить перегріті в плані нерухомості. В Угорщині також за останні 5 років ціни сильно поперли. А ось Балкани ще мають потенціал на мою думку. Ну, крім Хорватії та Словенії, бо вони вже давно в ЄС і ціни там вже дуже високі. Я моніторив ще до війни і бачив, що Чорногорія мала відносно низьку вартість нерухомості, але з потенціалом до росту і підтягування до Хорватії та Словенії. Плюси для мене були - що країна вже в НАТО, а отже скоро буде і в ЄС. Але мінусом є засилля узкіх. Можливо є ще інші країни Балкан, з потенціалом до росту? От, наприклад, знаю, що Північна Македонія дружня до нас країна, що надавала нам військову допомогу

В Албанію треба вкладатись. В Північній Македонії, якщо на удальонці, то на Охрідському озері непогано. (Охрід, Струга)

В Албанії влітку вже занадто жарко + мусульманська країна з високим рівнем злочинності.

Судячи з кількості мечетей, в Північній Македонії муслімів на пів порядка більше ніж в Албанії.
Bolt
 
Повідомлень: 2979
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 10:03

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Ми ж не німці, і до Болгарії доїдемо.
Ну в мене й родичі на півдні Одещщини, недалеко до Болграду-Ізмаїлу.
Хоча с ЗУ то однаково мабуть, що Західні Балкани що Східні.
Історично, ще з часів восточних та західних Римських Імперій, потім середньовіччя Хорватія,Словенія то цівілізаційний Захід, а Чорногорія, Албанія, Болгарія то Схід
fox767676
 
Повідомлень: 1656
З нами з: 13.06.20
Подякував: 300 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 10:10

  UA написав:
  fox767676 написав:Албанія для відпочинку норм, кому подобався дикий східний Крим
Для бюджєтного паркування грощей я б взяв Болгарію, все ж таки
Вже в ЄС
Географічно близько
Менталітет найближчий до українців з +/-
А албанці все ж таки горці, трохи страшно
Але здається албанці дають громадянство за 100.000 EUR інвестицій у нерухомість
А років за 5 це буде громадянство країни ЄС
Засилля узкіх погано. Але засилля патріотично обмотаних у державні прапори бігунців-українців теж не Ок. Достатньо дотримання законодавства ЄС щодо санкцій, у цьому є перевага Болгарії над Туреччиною та Чорногоріею
Засилля узкіх не буде хіба що в Україні. Їх більше , в них більше грошей, переданих від торгівлі газпрома з ЄС охлосу, який може продати бабусину хрущівку придбати щось цікаве в Чехії чи Іспанії.

Правило ЛЛЛ
В Хорватию німці - австріяки на авто їздять, Болгарія окраїна Європи + повно циган.

І цією їздою підняли ціни і далі піднімають. Хорватія в трійці лідерів по подорожчанню метра за минулий рік в Європі. Щось нормальне - під 300к. Майже все, крім великих міст вмирає на зиму. Тобто для зимівлі не підходить.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 768
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 10:12

  Bolt написав:
  The_Rebel написав:А хто що скаже про балканські країни? Можуть вистрілити? Мені цікава дана місцевість, бо на мою думку Польща/Чехія/Словаччина вже досить перегріті в плані нерухомості. В Угорщині також за останні 5 років ціни сильно поперли. А ось Балкани ще мають потенціал на мою думку. Ну, крім Хорватії та Словенії, бо вони вже давно в ЄС і ціни там вже дуже високі. Я моніторив ще до війни і бачив, що Чорногорія мала відносно низьку вартість нерухомості, але з потенціалом до росту і підтягування до Хорватії та Словенії. Плюси для мене були - що країна вже в НАТО, а отже скоро буде і в ЄС. Але мінусом є засилля узкіх. Можливо є ще інші країни Балкан, з потенціалом до росту? От, наприклад, знаю, що Північна Македонія дружня до нас країна, що надавала нам військову допомогу

В Албанію треба вкладатись. В Північній Македонії, якщо на удальонці, то на Охрідському озері непогано. (Охрід, Струга)

Ти ж сам казав, що стрьомне все, ногами роблене)
Ще й фотки постив.
gonchik74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 768
З нами з: 28.01.15
Подякував: 14 раз.
Подякували: 126 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 10:24

  UA написав:
  fox767676 написав:Албанія для відпочинку норм, кому подобався дикий східний Крим
Для бюджєтного паркування грощей я б взяв Болгарію, все ж таки
Вже в ЄС
Географічно близько
Менталітет найближчий до українців з +/-
А албанці все ж таки горці, трохи страшно
Але здається албанці дають громадянство за 100.000 EUR інвестицій у нерухомість
А років за 5 це буде громадянство країни ЄС
Засилля узкіх погано. Але засилля патріотично обмотаних у державні прапори бігунців-українців теж не Ок. Достатньо дотримання законодавства ЄС щодо санкцій, у цьому є перевага Болгарії над Туреччиною та Чорногоріею
Засилля узкіх не буде хіба що в Україні. Їх більше , в них більше грошей, переданих від торгівлі газпрома з ЄС охлосу, який може продати бабусину хрущівку придбати щось цікаве в Чехії чи Іспанії.

Правило ЛЛЛ
В Хорватию німці - австріяки на авто їздять, Болгарія окраїна Європи + повно циган.

Німці в Албанію теж їздять, навіть метрах в ста від того місця де я відпочивав вісім років поспіль(ХЗ я в того року буде😟) німці викупили коробку будинку(господар розповів) і поки яиам відпочивав декілька разів приїжджав вантажівка, привозила матеріал(шраклівки, клех, плитку, тощо) Звідти ьомьещний вид на Корфу. Поляки там теж дофіга поскуповували.
Bolt
 
Повідомлень: 2979
З нами з: 09.11.17
Подякував: 17 раз.
Подякували: 218 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 12:45

  fox767676 написав:Ми ж не німці, і до Болгарії доїдемо.
Ну в мене й родичі на півдні Одещщини, недалеко до Болграду-Ізмаїлу.
Хоча с ЗУ то однаково мабуть, що Західні Балкани що Східні.
Історично, ще з часів восточних та західних Римських Імперій, потім середньовіччя Хорватія,Словенія то цівілізаційний Захід, а Чорногорія, Албанія, Болгарія то Схід

Раджу звернути увагу на Румунію.
Я досить часто буваю в Румунії та Болгарії - то моя думка заснована на особистих практичних враженнях:
- в Болгарії добре виключно на узбережжі Чорного моря. Десь 30-50 км від моря - страшне що робиться, жебрацтво повне. Засилля циган. Є на каналі YouTube відео від нашого колишнього здається одесита - він живе в Болгарії - він показує нерухомість НЕ на березі Чорного моря - дуже докладно розказує показує та наводить ціни. Останній раз проїжджав я Болгарією в лютому - здалося що на всю країну єдина нормальна швидкісна траса - від кордону з Сербією до кордону з Туреччиною та на Бургас. А на узбережжі нічого дешевого немає. Це при тому, що Чорне море відносно холодне, сезон короткий.
Кухня Болгарії чудова - але все досить дорого.

- Румунія - колишнє королівство, яке було засновано як королівство нащадків Римської імперії, і перший король - король Кароль Перший - за походженням - німець, який об"єднав під своєю владою розрізнені князівства. Серед наших людей розвинута хибна теза про те, що Румунія - це країна циганів. Це невірно, циган там не більше, ніж в Україні. Принаймні я за свою подорож якщо бачив одну циганську кінську повозку на день - то то було як екзотика. До речі мало хто знає, що румуни досить класно приймали українців на початку війни: а) діяла Програма "50+20" (це Уряд виділяв кожному румуну по 50 лей за те, що надали українцю житло і 20 лей на харчування українцю на кожну добу - були досить непогані гроші). б) неймовірна кількість безкоштовних - правда всього на 3 доби - готелів виділялося в 2022 році для українців - але такі готелі можна було змінювати кожні три дні - Програма діяла по всій Румунії, і дуже допомогла нашим).
Ні у всі принади сучасності: і ЄС, і Шенгенська зона...

В Сербії був 2 дні в лютому - здалося, що країна-жебрак. Я би НЕ рекомендував.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9761
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 04 тра, 2024 13:18

Щодо Албанії: цікаве питання.
З одного боку один відомий київський блогер, який мотоциклом проїхав всю Європу і не один раз - сказав, що не зустрічав більш брудної країни.

З іншого боку:
- на сьогодні єдина європейська країна, де вкрай легко отримати ВНП (раніше в списку також була Туреччина, але вона суттєво змінила правила надання ВНП іноземцям);
- іде неймовірний розвиток авіасполучень цієї країни з іншими. Здається, вже зайшли всі low-cost. А вони гадаю чимось думають…
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9761
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 1281 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 895896897898899 ... 914>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24835 16601383
Переглянути останнє повідомлення
Суб 15 чер, 2024 14:30
ihorkyiv
10026 6286310
Переглянути останнє повідомлення
Вів 04 чер, 2024 12:31
Модератор
6 381058
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама