Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 1820718208182091821018211 ... 18214>
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 11:48

  shapo написав:
  Water написав:Міндич, якщо би був чернишевським, його просто пристрелили би, чи як?
Є якійсь підозрюваний, він у міжнароднуму розшуку, чи ні? Он fler каже що у сучасному світі вона таких плівок наштампує на кожного, це не доказ.
Чи ви пропонуєте зробить перепис по морділиця і кожен день для профілактики іх мутузить?

О чем,собственно говоря,спор?
Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи.
Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну.
Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...

а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим ;) просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13383
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 11:52

  Water написав:
  shapo написав: О чем,собственно говоря,спор?
Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи.

Вроді ще в січні як направили:
НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці.
Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/spra ... 78639.html
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями?
Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.

з Рашею торгує купа країн - й Туреччина, й Китай, й багато ще хто. тому вимагати, щоб не торгували - треба або всіх, або нікого...

а з Міндічем проблема в тому, що йому можна інкрімінувати? корупція - так він не чиновник... незаконне збагачення - але такі речі важко доводити, Україна лише вчиться...
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13383
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:01

  Water написав:НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці.
Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/spra ... 78639.html
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями?
Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.

Это вообще что-то невнятное ,то ли подали,то ли собираются подать - прошло полгода и никто ни о чем не напоминает.
С зерном крик стоял на весь мир.
Про торговлю с агрессором расскажите Европе которая до сих пор покупает у него минудобрения,сжиженный газ,никель,платину,аллюминий, дерево,ядерное топливо не говоря о упомянутом нефтепроводе Дружба и продает по-тихому комплектующие которые потом находят в российских дронах.
Из Израиля и самолёты в Россию летают и свои Эль Аль,и их Аэрофлот и Ред вингс.
Единственные санкции на Россию введены на переводы в банковском секторе из-за американцев,но и они обходятся через Казахстан и Узбекистан.
shapo
 
Повідомлень: 5254
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:07

  ЛАД написав:
  Shaman написав:
  ЛАД написав:Вообще говоря, вполне антисемитский анекдот.
Как и весь пост... с душком.
Так же, как и следующий за ним ваш пост.

який чутливий нос в ЛАДа... але дуже вибіркова чутливість... коли схожі думки пише ідейно близький інший форумчанин на Б - то ЛАД нічого не відчуває :lol:
Некоторые посты Banderlog"а представляются мне, скажем, сомнительными, но не настолько явно. И они выглядят больше антисионистскими, чем антисемитскими.
це вже софістика - з розряду "ненавижу расизм и негров". як на мене Бандерлог, як істиний вірянин РПЦ, не любить саме євреїв. а антисіонізм він згадує, бо в 21 сторіччі виглядати "чорносотенцем" якось не комільфо - коли він заперечує свій антисемітизм - то раптово формулювання зовсім інші вживає. хоча так, йому на всіх байдуже.
бо може тому, що на рівні держав ЛАД вболіває за Іран й переймається долею бідних арабів? ;)
Не вболіваю.
Людей жалко. А режим остался на месте.
Сегодня ещё рано судить о результатах войны. Подождём, чем закончатся переговоры.
Но пока что, как бы Трамп не тужился казаться победителем, результаты выглядят сомнительно. О ракетной программе, которая вроде бы послужила камнем преткновения на предвоенных переговорах, сегодня тишина. Зато добавился вопрос о режиме пролива.
Да, экономика Ирана сильно пострадала, но если рекламируемый фонд на 300 млрд. будет реально работать, то Иран достаточно быстро восстановится.
Пока что вернулись к тому, что было перед войной и то не полностью. Так ради чего было начинать войну?

людей жалко - й в Газі, й в Ірані. але ось вам чергові приклади, чим небезпечні диктатури й чому їм треба опиратися з самого початку. а як скинути ХАМАС чи КВІР? вони озброєні, їх багато, опозицію вони ЗНИЩУЮТЬ, й владу віддавати не збираються... або зовнішня капітуляція, або кривава громадянська війна, як в Сірії - більш альтернатив немає.

економіка Ірану страждала й до війни, тому фраза швидко відновиться - це про що? те, що в першу чергу будуть відновлювати армію та зброю питань немає. про населення дбати ніхто не буде, ані про ціну на їжу, ані про наявність води, й влада стала більш жорсткою. тому Іран чекають складні часи.

так, Ізраіль вважає, що його зрадили, бо не дотиснули Іран, поки є така можливість. але ядерна програма призупинена, й гадаю Іран таки змусять її припинити - й тоді здобуток для Ізраіля очевидний. самі по собі ракети не так страшні - Україну кожен день обстрілюють.

тому ядерна програма реально призупинена. й нерозповідайте казки - до війни ніхто не міг примусити Іран до обмеження ядерної програми. а зараз зможуть.
а те, що тем ане цікава - так її обговорюють більше, ніж війну України з Рашею... 8)
Надоело людям лаяться на тему ухилянтов, shapo пдюросид новую тему, по поводу которой можно полаяться. :)

питання не в ухилянтах. не зважаючи на те, що реалії на землі дуже змінилися, Раше все одно не збирається проводити реальні перемовини. й є ризик подальшої ескалації бойових дій восени, якщо вони почнуть мобілізацію. путін перед вибором між поганим та дуже поганим - закінчення війни - ризики для його влади, продовження війни - ризики загалом для Раші й знову ж такі для його влади. де він побачить, що менше ризиків для його особисто - оце основне питання...
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 12:12, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13383
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:12

  Shaman написав:
  shapo написав: О чем,собственно говоря,спор?
Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи.
Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну.
Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...

а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим ;) просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..


Гугл выдал,что в Украину выдан из Израиля его гражданин Александр Перцов в 2010г за убийство мента совершенное в 1997 в Днепре. В Россию выдано таких 5.
shapo
 
Повідомлень: 5254
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:17

  Water написав:
  Дюрі-бачі написав:
а навіщо Україна досі качає нафту по Дружбі і отримує гроші від москалів?


Тому-що ми не країна-терорист, існують міжнародні договори, яких ми притримуємось. Наскільки я знаю, може щось помінялось, транзит діє до 2027 року, потім ЄС вводить повне ембарго рашанафти.


Так поэтому Украина и войну до сих пор России не объявила?
shapo
 
Повідомлень: 5254
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 888 раз.
 
Профіль
 
1
1
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:20

  shapo написав:
  Shaman написав:
  shapo написав: О чем,собственно говоря,спор?
Если человек виновен в каком-либо преступлении в своей стране и съедал в другую делается обоснованный запрос генпрокуратуры с просьбой о его выдачи.
Враньё что с Израиля как с Дона выдачи нет. Прекрасно выдают потому,что особенной любви к сбежавшим чиновникам и олигархам СНГ никто не испытывает - здесь свои 10 семей поделили страну.
Но поскольку никаких запросов нет,то подельник Ходорковского Невзлин содержит русскоязычный 9 канал ТВ,а Чубайс замечен в организации какой-то конторы по отбеливанию России.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

ви впевнені, що видають? бо я чув, що видають, але лише в США, а загалом це правило діє. тому ІВК зараз в СІЗО, а не в Ізраілі. а інші тікають саме туди...

а от фраза про обгрунтований запит - припускаю, що єврейські юристи будь який запит можуть визнати необгрунтованим ;) просто посилаючись на ризик антисемітизму - це напівжарт. по Міндічу до речі гадаю питання саме в цьому - що йому можно обгрунтовано інкрімінувати?..

Гугл выдал,что в Украину выдан из Израиля его гражданин Александр Перцов в 2010г за убийство мента совершенное в 1997 в Днепре. В Россию выдано таких 5.

такі тяжкі кримінальні злочини - можливо. а економічні злочини - все одно сумніваюсь.
й цікавлять деталі - припускаю перед видачею їм анулювали ізраільське громадянство типу щось приховали або помилки... та й ПІБ не дуже єврейський :lol: а от чи видали б Самуїла Шварцбарда - питання відкрите...

а Невзліна так й не видали - але запит був. не визнали запит обгрунтованим ;)
Востаннє редагувалось Shaman в Нед 28 чер, 2026 12:35, всього редагувалось 1 раз.
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13383
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:21

  shapo написав:
  Water написав:
  Дюрі-бачі написав:
а навіщо Україна досі качає нафту по Дружбі і отримує гроші від москалів?


Тому-що ми не країна-терорист, існують міжнародні договори, яких ми притримуємось. Наскільки я знаю, може щось помінялось, транзит діє до 2027 року, потім ЄС вводить повне ембарго рашанафти.

Так поэтому Украина и войну до сих пор России не объявила?

щоб потім хтось бігав й розповідав, що Україна агресор, перша об'явила війну?..
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13383
З нами з: 29.09.19
Подякував: 844 раз.
Подякували: 1798 раз.
 
Профіль
 
2
4
5
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:30

  shapo написав:
  Water написав:
НАБУ та САП подали документи до Інтерполу для оголошення в розшук фігурантів справи Мідас — бізнесменів Тимура Міндіча та Олександра Цукермана, яких підозрюють у корупційних злочинах в енергетиці.
Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко.

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/spra ... 78639.html
Але на сайті інтерполу я не бачу цих осіб у розшуку.
И про Миндича никаких запросов и шума не было в отличие от покупки украденного украинского зерна

А для чого взагалі Ізраїль торгує з москалями?
Ще раз, торгуючи з москалями, Ізраїль підтримує війну в Україні, а також підтримує Іран.

Про торговлю с агрессором расскажите Европе которая до сих пор покупает у него минудобрения,сжиженный газ,никель,платину,аллюминий, дерево,ядерное топливо не говоря о упомянутом нефтепроводе Дружба и продает по-тихому комплектующие которые потом находят в российских дронах.

ЄС поступово вводить санкції, у т.ч. на метали. На нікель, паладій, платину, уран поки-що санкцій не вводили, хоча потихеньку вводять.
Стосовно комплектуючих, ніхто їх напряму не продає, звісно це все йде через посередників.
Water
 
Повідомлень: 4397
З нами з: 06.03.12
Подякував: 76 раз.
Подякували: 302 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Нед 28 чер, 2026 12:35

  ЛАД написав:
  budivelnik написав:Єврейський казах від Катару гроші напевно отримує-розпалюючи антисемітизм... і стільки антисемітів скільки шапо створив за кілька останніх днів-ще треба постаратись...
Для всіх інших
В Україні в 2001 році було 100 000 євреїв згідно перепису
Уявіть , йде натовп в 400 осіб , і як антисеміту з першого погляду виявити ОДНОГО єврея в цьому натовпі щоб почати побутовий антисемітизм?
Варіантів мало
Або цей єврей з пейсами , в меймурці і пристає до кожного вимагаючи разом з ним танцювати 7-40....
Або направо і наліво викрикає що йому не дають жити прокляті антисеміти.....
Інших варіантів нема.
Старий анекдот на цю тему
Приходить маленький Мойша додому і каже -тато, мама, я вирішив бути українцем...
Сара йому-тоді на сніданок буде брати не смажену рибку а черствий хліб
Абрам йому - і в школу підеш без кишенькових..

Малий Мойша - я всього 5 хвилин як українець , але як же я вас жидів ненавиджу...

Вообще говоря, вполне антисемитский анекдот.
Как и весь пост... с душком.
Тобі як старому парторгу краще видно де душок (який ти і розводив,) а де реалії життя.
1 В 1920 році в совку (на території СЬОГОДНІШНЬОЇ УКРАЇНИ) було 1 400 000 євреїв...
2 На момент розвалу совка на території СЬОГОДНІШНЬОЇ України - кудись ЗНИК 1 млн євреїв.
Але парторга це не цікавить ....
Спочатку розскажи куди ви комуняки тих хто вас комуняками зробив - поділи....
  budivelnik написав:
  ЛАД написав:Так же, как и следующий за ним ваш пост.

Євреї витісняють арабів з території яку вважають своєю , але дико нервуються коли місцеві(Європейці) витісняють євреїз з територій яку вважають своїми...
Труси-Хрестик
Або поверніть арабам палестину
Або не дивуйтесь що місцеві вимагають від вас того самого.
Тим більше що у Вас вже є СВОЯ ДЕРЖАВА
це коли ви були бідні і розпорошені-щеб можна було послухати -а куди ж нам йти
а сьогодні відповідь проста
маєте сильний ізраїль з лікудом/цахалом/моссадом... -то і йдіть туди звідки родом.
Можеш знайти різницю між заявками шапо і пуйла?
Я якось не бачу
Пуйло захищає москалів на території чужої держави шляхом ведення війни - на мій погляд ЦЕ ЗЛО, а на твій?
Шапо захищає дії євреїв які наводять(з їх слів порядок) на території які їм НЕ НАЛЕЖАТЬ - чим це відрізняється від пуйла?

Тому в мене що до москалів, що до шапо -одне запитання
А якого милого ви хочете щоб вас не лупили по тейблу на тих територіях куди ви всунули свій ніс?

Ще один анекдот
Внук - дідо а хто такі бандерівці ?
Це ті хто били москалів.
А де вони їх били в Москві?
Ні тут.
А що москалі робили ТУТ ?

А тепер підстав бандерівці на антисеміти , москалі на євреї....
Різницю бачиш?
от і я не дуже бачу.. При чому разом зі мною цього не бачить і ООН....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 29341
З нами з: 15.01.09
Подякував: 306 раз.
Подякували: 3072 раз.
 
Профіль
 
1
1
  #<1 ... 1820718208182091821018211 ... 18214>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 40372
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 тра, 2026 05:16
shapo
0 41048
Переглянути останнє повідомлення
Пон 30 бер, 2026 21:42
buratinyo
36 346179
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 січ, 2026 09:53
Letusrock
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама