Повідомлення для ЗМІ від Українського Ядерного Страхового Пу

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Все про страхування: медичне страхування, страхування майна і ризиків, автострахування КАСКО та ОСЦПВ.
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2011 12:24

Повідомлення для ЗМІ від Українського Ядерного Страхового Пу

В засобах масової інформації з’явилися новини про призупинення рейтинговим агентством «Експерт-рейтинг» рейтингу НАСК «Оранта».
У зв’язку із цим повідомляємо, що моніторинг платоспроможності компаній-членів Пулу, її динаміки здійснюється Пулом на регулярній основі на підставі щоквартального аналізу звітності компаній. Розрахунок власного утримання членів Пулу проводиться на підставі спеціально розробленої фахівцями компаній та затвердженою керівними органами Пулу Методики.
Слід зазначити, що Методика пред’являє значно вищі вимоги до платоспроможності членів Пулу, аніж нормативні документи Держфінпослуг, і тому час-від-часу за результатами чергового кварталу Пул знижує для деяких своїх членів розмір допустимого власного утримання.
Особливо це стало актуальним в роки економічної кризи, коли погіршився фінансовий стан, мабуть, чи не у всіх страховиків, в тому числі – і у членів нашого Пулу . Так буквально кілька тижнів тому, за результатами аналізу діяльності компаній у 3-му кварталі 2011 року кільком компаніям-членам Пулу були знижені квоти у зв’язку із значним погіршенням фінансових показників. Зазначимо, що НАСК «Оранта» серед них нема. Окрім того, НАСК «Оранта» виконує всі зобов’язання і всі нормативи, необхідні для здійснення діяльності, пов’язаної з ядерними ризиками.
dr_chaos
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 5150
Переглянути останнє повідомлення
Вів 07 лип, 2015 13:05
Модератор
0 3833
Переглянути останнє повідомлення
Вів 21 сер, 2012 19:07
stanyan
0 3887
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 чер, 2012 09:08
CostaS
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама