Рейтинг онлайн присутності інвестиційних компаній

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
Повідомлення Додано: Чет 05 січ, 2012 21:08

Рейтинг онлайн присутності інвестиційних компаній

Сайт freestockresearch.net підготував другий квартальний Рейтинг Онлайн Присутності, Дослідницької Активності та Коментарів для Преси провідних брокерських та інвестиційних компаній, зареєстрованих на Українській Біржі.

Приватні та великі інституційні інвестори можуть використовувати цей рейтинг, щоб обрати найбільш відкриту брокерську чи інвестиційну компанію в Україні. Відкритість біржового брокера можна вважати однією з ключових характеристик його надійності. Якщо інвестиційна компанія витрачає час, гроші та зусилля на просуванні своєї присутності в мережі, дослідження ринку й коментарі для пресі, то це швидше за все характеризує компанію з довгостроковими стратегічними інтересами, а не компанію-одноденку.

Рейтинг враховує три основні області відкритості у мережі: рейтинг сайту компанії в Гугл та Яндекс (дві провідні пошукові системи в СНД), кількість доступних аналітичних звітів та коментарі для преси. Будь ласка, ознайомтеся з повною методологією, мотивацією та недоліками рейтингу.

"Драгон Капітал" залишається найбільш відкритою інвестиційною компанією на Українській біржі другий квартал поспіль, в той час як "Конкорд Капітал" та "АРТ КАПІТАЛ" утримали свої позиції в п'ятірці кращих. "Ренесанс Капітал" та "ІК Вєлєс Капітал" продемонстрували найстримкіше зростання порівняно з вереснем 2011 року, покращивши свої рейтинги на 8 позицій. П'ять компаній увійшли до 25 кращих порівняно з вереснем 2011 року.

http://fotohost.org/images/a1290a57-99kB.png

рейтинг можна знайти на technicalanalysisofdow30.blogspot.com/
FreeStockResearch
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 221
Переглянути останнє повідомлення
Пон 17 сер, 2020 15:18
Ірина_
Рейтинг трейдеров 1, 2, 3
Anonymous » Вів 13 бер, 2012 13:06
20 7817
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 бер, 2012 13:26
Smirnov
Топ
відповідей
Топ
користувачів
Реклама