Будівельник - докази та факти

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Авторська тема користувача budivelnik. Форум Будівельник завжди правий на Finance.UA. Ринок будівництва і будівельних матеріалів, обговорення зміни цін на ринку житла. Аналітичні дані, прогнози і тенденції, вартість будівельних матеріалів.
  #<12345 ... 12>
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 21:33

нагадую, що вже 26 днів "найуспішніший на таврії/такумі (колір якої вибрала жінка) - фрейд плаче/віртуальному нісані, якого навіть гугл не знає" є власником титулу "тріплива баба", бо дотепер не довів свої слова!
для зміни статусу потрібно зовсім небагато: фото внутрішнього ремонту і фото лічильників, що споживають газ.
а оскільки це у фотошопі складніше зробити, то фото немає і дотепер, а статус "тріпливої баби" є :P
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 21:54

1 Знищено в знак протесту проти перетворення гілки в клоаку.
2 Особисто я вважаю , що вася_лв , та рома_тр - це одна і та сама особа і весь бруд який виник на цій ї паралельній гілці є наслідком:
а - бажання роми створити іншу гілку
б - бажання збільшити відвідуваність
3 Як доказом цього є різка зміна настрою василя_лв в його останньому повідомленні ( коректне і без особистих образ :D )
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 12 лют, 2012 14:49, всього редагувалось 2 разів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:05

Так як мою відповідь витерли , а всю гидоту від опонента залишили

щось не віриться, як правило навпаки.
і повязано це з тим, що "тріплива баба" кнопку "скарга" тисне частіше ніж "enter".
А якщо я надам фото

то я тобі куплю цукерку-смоктунець, і вишлю по почті.
ще тобі можу букет ромашок вислати за те, що ти нарешті стримаєш слово.
ви заткнете цьому у...йобку рот чи ні ?

він же дурний і сам не зупиниться

нєрвішкі здають?
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:09

1 Знищено в знак протесту проти перетворення гілки в клоаку.
2 Особисто я вважаю , що вася_лв , та рома_тр - це одна і та сама особа і весь бруд який виник на цій ї паралельній гілці є наслідком:
а - бажання роми створити іншу гілку
б - бажання збільшити відвідуваність
3 Як доказом цього є різка зміна настрою василя_лв в його останньому повідомленні ( коректне і без особистих образ :D )
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 12 лют, 2012 14:49, всього редагувалось 2 разів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:12

я жодного разу кнопку скарга не тиснув

чиє б теля мичало...
це твоя тактика, спровокувати опонента, а потім скаржитись. це й суворіше покарання виклянчувати.
висновок: будівельник неправий, і своїх слів довести не може
все решта є пустим трьопом.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:19

1 Знищено в знак протесту проти перетворення гілки в клоаку.
2 Особисто я вважаю , що вася_лв , та рома_тр - це одна і та сама особа і весь бруд який виник на цій ї паралельній гілці є наслідком:
а - бажання роми створити іншу гілку
б - бажання збільшити відвідуваність
3 Як доказом цього є різка зміна настрою василя_лв в його останньому повідомленні ( коректне і без особистих образ :D )
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 12 лют, 2012 14:49, всього редагувалось 2 разів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:43

Якщо забрехалась - в неї одна дорога - вибачитись .

так давай вибачайся і признавайся :P
Хто там теля

очевидно, що ти, але це не образа, а народне прислівя...
Поки його фото без фіранок

по одній простій причині, моє фото зроблене раніше, і не містить слідів коригування графічним редактором :!:
я буду її чавити

вояка невдалий, мандавошки собі спочатку вичави :mrgreen:
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 22:57

1 Знищено в знак протесту проти перетворення гілки в клоаку.
2 Особисто я вважаю , що вася_лв , та рома_тр - це одна і та сама особа і весь бруд який виник на цій ї паралельній гілці є наслідком:
а - бажання роми створити іншу гілку
б - бажання збільшити відвідуваність
3 Як доказом цього є різка зміна настрою василя_лв в його останньому повідомленні ( коректне і без особистих образ :D )
Востаннє редагувалось budivelnik в Нед 12 лют, 2012 14:50, всього редагувалось 2 разів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27422
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лют, 2012 23:09

перевірити скан продажу в 2009 році

я тобі вже наводив дивні моменти і у сканах...
Що заважає сьогодні , пройтись коло будинку і зробити фото яке б довело відсутність фіранок які я намалював в фотошопі

шкода 5-6 літрів бензину, для того щоб подивитись на те, що я вже одного разу бачив.
природна сцикливість
це дуже влучна твоя характеристика.
vasul_lviv
 
 
Повідомлення Додано: Чет 09 лют, 2012 22:49

маю я право чи ні на звернення тріплива баба

маєш, маєш, не хвилюйся :lol:
Що посієш, те й пожнеш.
І це звернення не тільки не менш образливе, ніж ті, що ти вживаєш, воно ще і тобою заслужене.
за невиконані обіцянки.
Чи отримав він фото будинку з яких видно що будинок жилий.

ні.
вже багато часу від "вівторка" пройшло, а ти свого слова не дотримався.
Чи виклав на цих сторінках якісь докази крім своїх слів ,які б підтвердили що фото - не правильні.

так. докази обробки зображення графічним редактором - не для зменшення розміру, а власне для коригування зображення.
невідповідність дати створення фотографії. якщо ти уважно подивишся інформацію в Exif зображення, то побачиш, що між створення фотографії на фотоапараті, і збереженням файла на компютері пройшло декілька років :mrgreen:
це напевно доводить, що будівельник не тільки найуспішніший, і підтримує вітчизняний автопром, а й вміє подорожувати в часі. :mrgreen:
vasul_lviv
 
 
  #<12345 ... 12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератор: Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама