|
Из-за Ирана бензин в Украине скоро подорожает на 0,6 грн |
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші. Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Додано: П'ят 24 лют, 2012 13:56
Пропонуємо до обговорення:
Уже в марте бензин на украинских заправках подорожает на 60 копеек, если ситуация на нефтяной бирже не изменится в течении трех недель...
Дивися повний текст Из-за Ирана бензин в Украине скоро подорожает на 0,6 грн.
-
R2
-
- Робот новин
-
- Повідомлень: 101012
- З нами з: 14.05.04
- Подякував: 0 раз.
- Подякували: 153 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 лют, 2012 13:57
два сольдо плюс два сольдо — будет десять сольдо. Десять сольдо плюс десять сольдо — будет сто сольдо
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 24 лют, 2012 13:59
Очень многие заправки сейчас предлагают карочки на которые можно "положить" купленный ранее бензин, т.е. зафиксировать стоимость бензина за литр. Например карточка "Литровий гаманець" от WOG. И пусть хоть 20 грн. литр стоит, а вам уже все равно.
-
Signalman
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 24 лют, 2012 14:21
Виновных назначили, значит цены можно повышать 
-
Vint
-
-
- Повідомлень: 1360
- З нами з: 14.07.08
- Подякував: 27 раз.
- Подякували: 222 раз.
-
-
Профіль
-
-
Додано: П'ят 24 лют, 2012 14:46
Signalman финансовая пирамида, походу
-
vena39
-
-
-
-
-
-
Додано: П'ят 24 лют, 2012 15:55
Signalman написав:Очень многие заправки сейчас предлагают карочки на которые можно "положить" купленный ранее бензин, т.е. зафиксировать стоимость бензина за литр. Например карточка "Литровий гаманець" от WOG. И пусть хоть 20 грн. литр стоит, а вам уже все равно.
А если цена взлетит? Они же обанкротятся.
-
hxbbgaf
-
-
- Повідомлень: 23448
- З нами з: 24.08.09
- Подякував: 1687 раз.
- Подякували: 2400 раз.
-
-
Профіль
-
-
1
Додано: Суб 25 лют, 2012 12:42
vena39 на эти 3 % и живем 
-
Gren_zmiy
-
-
-
-
-
-
Додано: Суб 25 лют, 2012 12:56
Ага, а дію карточок дивитесь? Якщо не використав, то пропадають твої літри.
-
Hov74
-
-
-
-
-
-
|
|
+ Додати тему
|
Відповісти на тему
|
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори:
Ірина_, Модератор
Схожі теми
|
|
|
1 |
463 |
|
|
|
2 |
666 |
|
|
|
4 |
1438 |
|
|
Топ відповідей
Топ користувачів
Найкращі відповіді за минулий тиждень
|
|
|