Янукович заявляє, що закон про наклеп відкликали завдяки йом

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 11:40

Янукович заявляє, що закон про наклеп відкликали завдяки йом

Пропонуємо до обговорення:
На його думку, автор резонансного законопроекту зараз хоче виправити свою помилку

Дивися повний текст Янукович заявляє, що закон про наклеп відкликали завдяки йому.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 101036
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 153 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 11:40

"Если мы говорим, что создаем для журналистов, для СМИ все условия, а делаем наоборот - этого никто не поймет", - сказал Янукович.

Какой умный царь...а бояре - такие с.уки, антинародные
законы пытаются протащить :mrgreen:
aleksalt
 
Повідомлень: 8103
З нами з: 16.11.09
Подякував: 667 раз.
Подякували: 1502 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 11:59

  aleksalt написав:"Если мы говорим, что создаем для журналистов, для СМИ все условия, а делаем наоборот - этого никто не поймет", - сказал Янукович.

Какой умный царь...а бояре - такие с.уки, антинародные
законы пытаются протащить :mrgreen:


І не тільки розумний, а ще й чесний і благородний :mrgreen:
О СМІ і Раді Європи турбується, ночами не спить :mrgreen:

Ржу не можу, всі ж знають що слова Януковича нічого не варті... тобто навпаки сказав одне, подумав інше, а зробив третє. Але дипломатичний етікет чогось не дозволяє сказати: ВФЯ, досить вже брехати, скажи заради сміху хоч одне чесне слово :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 12:10

А что не благодаря ему происходит в стране?
alex10
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10041
З нами з: 05.10.10
Подякував: 2653 раз.
Подякували: 2061 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 12:18

Хороший PR ход, чего уж :) Мериканцы будут довольны.
SeTh
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 12:25

Re: Янукович заявляє, що закон про наклеп відкликали завдяки

По его мнению, автор резонансного законопроекта сейчас хочет исправить свою ошибку.

Вот если бы за каждую такую ошибка их нах... выгоняли из ЗРАДЫ, то смотри и законы может быть стали бы нормальными, а так сначала одно ляпнул, второе перднул(извините за выражение, но другого подобрать не могу) а потом принятые законы (про мову наприклад) не знают куда пристроить и как использовать.
gavchik
 
Повідомлень: 160
З нами з: 07.07.12
Подякував: 8 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 12:28

  SeTh написав:Хороший PR ход, чего уж :) Мериканцы будут довольны.

Навряд чи :mrgreen:
Цього типа там вже як облупленого знають і ніхто його слова за чисту монету не сприймає. Визвали, мабуть, на ковер, щоб попередити перед виборами, що силовий сценарій придушення демонстрацій протесту проти фальсифікацій безнаказано не пройде. Тобто не хочуть ще одної гарячої точки.
Ну а ВФЯ як завжди розказав який він благородний і демократичний :mrgreen:
Гондурас_мля
 
 
 
Повідомлення Додано: Сер 26 вер, 2012 13:36

Re: Янукович заявляє, що закон про наклеп відкликали завдяки

А почему этот закон вообще проголосовали???
Для чего там сидит 450 тел, на которые уходит под ярд наших с вами денег. Чем думали 226 тел, которые проголосовали этот закон по отмашке одного клоуна.
И такого бреда эти 226 тел напринимали уже много, может им не место в раде?
Вопросы риторические, ситуация беспросветная. Нам еще долго в этих фекалиях плавать, т.к. нормальная власть у нас будет не скоро, пока не поменяется население.
NikNik
 
Повідомлень: 404
З нами з: 16.06.11
Подякував: 55 раз.
Подякували: 144 раз.
 
Профіль
 
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 11:56

Ну конечно, теперь все мдки, а он один Дартаньян!
челентано
 
 
 
Повідомлення Додано: Чет 27 вер, 2012 12:18

"Ми повинні в Україні застосовувати європейські стандарти в усіх напрямках", - додав Янукович.


Т.е. и такие тоже?????
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 028sV3dBI0
и такие:
http://www.kommersant.ru/doc/2030189/print

Думал бы, идиот, что несёт. :twisted:
Не нужна нам такая Ывропа.
Alex4040
 
 
 
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 658
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 чер, 2026 03:07
moveton
1 945
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 чер, 2026 09:06
salvydas
1 1748
Переглянути останнє повідомлення
Вів 26 тра, 2026 16:54
p_tkachenko90
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама